- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Αιγεύς-Άρης | ||||
Έδρα: | Δημ.Στάδιο Βαλιμιτίκων | Κατηγορία: | Super B | ΣτατιστικάΟμάδας |
Αιγεύς-Άρης | |
Έδρα: | Δημ.Στάδιο Βαλιμιτίκων |
Κατηγορία: | Super B |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-08-26 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1969-01-01 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1995-10-17 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1996-12-16 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1991-09-25 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1971-10-09 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1978-01-01 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1976-01-01 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1968-01-01 ΓΑΡΓΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΙΜΟΛΕΩΝ
1993-12-01 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1972-01-01 ΓΙΑΝΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1991-04-19 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1988-07-20 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1996-07-05 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
1975-03-30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1967-01-01 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1994-12-07 ΔΙΑΚΟΡΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1992-03-11 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
1979-01-01 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1988-09-14 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1993-06-01 ΔΟΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1974-01-01 ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1982-11-18 ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1992-01-06 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-02-18 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1991-04-27 ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1991-07-20 ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1980-01-01 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1973-01-01 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
1997-07-13 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1995-08-25 ΚΙΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1996-12-20 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1989-04-14 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1991-11-06 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1990-02-28 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1987-03-21 ΚΟΨΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1989-06-09 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1994-12-17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΥΦΩΝ
1977-01-04 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1984-02-11 ΛΑΠΠΑ ΑΡΤΕΜΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1996-12-02 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1970-01-01 ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1987-10-05 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
1990-03-08 ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1981-01-01 ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1984-03-01 ΜΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1978-01-01 ΜΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1989-03-03 ΜΟΥΣΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1990-03-14 ΜΟΥΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-04-26 ΜΠΕΚΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1995-12-29 ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1990-01-30 ΜΠΕΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1968-01-01 ΜΠΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1976-01-01 ΝΙΚΟΛΑΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
1987-11-11 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-10-24 ΝΙΚΟΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1969-01-01 ΞΥΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1971-01-01 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1988-11-08 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1999-09-03 ΠΑΝΤΕΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1988-05-05 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1991-09-05 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
1988-08-15 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1973-01-01 ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1993-12-23 ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ
1997-05-07 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1994-05-05 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1993-09-29 ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-09-11 ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1991-11-16 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-11-09 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1996-06-27 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1985-01-05 ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1985-05-09 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ
1972-01-01 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-08-08 ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1985-11-25 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1963-01-01 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1989-10-04 ΦΙΤΣΙΑΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1988-04-06 ΦΩΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΛΕΞΗΣ
1993-04-10 ΧΑΤΖΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ
1965-01-01 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-04-21 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1989-06-13 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
1965-01-01 ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1991-09-16
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
26-09-2012
16:00
Αβύθου
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
-
Αιγεύς-Άρης
4 - 1 2
23-09-2012
16:00
Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
-
Αιγεύς-Άρης
1 - 3 3
29-09-2012
15:30
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Φαραικός
0 - 1 4
07-10-2012
15:00
Ρίου
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
-
Αιγεύς-Άρης
1 - 1 5
13-10-2012
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Ικαρος Πετρωτού
4 - 2 6
27-10-2012
15:00
Ροδιάς
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
-
Αιγεύς-Άρης
3 - 2 7
31-10-2012
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Ολυμπιακός Πατρών
2 - 1 8
10-11-2012
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Καμίνια
-
Αιγεύς-Άρης
0 - 0 9
17-11-2012
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Μετόχι
4 - 2 10
24-11-2012
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
0 - 0 11
02-12-2012
15:00
Προσφυγικών
Άρης Πατρών
-
Αιγεύς-Άρης
5 - 1 12
08-12-2012
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ
3 - 0 13
12-12-2012
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Φωστήρ Οβρυάς
-
Αιγεύς-Άρης
2 - 2 14
16-12-2012
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Κεραυνός Μιτόπολης
0 - 1 15
22-12-2012
17:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Ωλενιακός
-
Αιγεύς-Άρης
2 - 3 16
05-01-2013
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Δόξα Παραλίας
0 - 1 17
12-01-2013
15:00
Καμαρών
Αχιλλέας Καμαρών
-
Αιγεύς-Άρης
1 - 2 18
19-01-2013
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
1 - 1 19
26-01-2013
15:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
6 - 1 20
02-02-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Φαραικός
-
Αιγεύς-Άρης
1 - 3 21
16-02-2013
15:30
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
2 - 3 22
24-02-2013
15:30
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Ικαρος Πετρωτού
-
Αιγεύς-Άρης
0 - 0 23
13-03-2013
16:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
3 - 4 24
06-03-2013
16:00
Προσφυγικών
Ολυμπιακός Πατρών
-
Αιγεύς-Άρης
0 - 1 25
09-03-2013
16:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Καμίνια
2 - 3 26
23-03-2013
16:00
Μετοχίου
Μετόχι
-
Αιγεύς-Άρης
1 - 1 27
30-03-2013
16:00
Νίκης Προαστίου
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
-
Αιγεύς-Άρης
4 - 1 28
06-04-2013
16:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Άρης Πατρών
2 - 1 29
14-04-2013
16:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ
-
Αιγεύς-Άρης
3 - 2 30
17-04-2013
16:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Φωστήρ Οβρυάς
3 - 1 31
21-04-2013
16:00
Μαζαρακίου
Κεραυνός Μιτόπολης
-
Αιγεύς-Άρης
4 - 1 32
27-04-2013
16:00
Θύελλας
Αιγεύς-Άρης
-
Ωλενιακός
2 - 3 33
11-05-2013
16:00
Παραλίας
Δόξα Παραλίας
-
Αιγεύς-Άρης
5 - 4 34
18-05-2013
17:00
Ροδιάς
Αιγεύς-Άρης
-
Αχιλλέας Καμαρών
6 - 1
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων