Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/09 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/09 17:00 Αετός Πατρών 0-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/09 17:00 Δρέπανο 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/09 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/09 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/09 17:00 Φοινικας Ζήριας 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/09 16:30 Νίκη Προαστείου 2-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/09 16:30 Άρης Πατρών 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/09 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 29/09 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/09 16:30 Αετός Πατρών 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/09 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/10 16:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-5 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 07/10 16:00 Φοινικας Ζήριας 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/10 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/10 16:00 Άρης Πατρών 3-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/10 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 13/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/10 16:00 Αετός Πατρών 2-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/10 16:00 Δρέπανο 1-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/10 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/10 16:00 Άρης Πατρών 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/10 16:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/10 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-4 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/10 16:00 Αετός Πατρών 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/10 16:00 Δρέπανο 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 27/10 16:00 Φοινικας Ζήριας 3-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/10 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-7 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 03/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/11 15:00 Άρης Πατρών 2-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 3-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 10/11 15:00 Φοινικας Ζήριας 4-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/11 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 15:00 Δρέπανο 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 15:00 Δρέπανο 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/11 15:00 Αετός Πατρών 4-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 17/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 24/11 15:00 Φοινικας Ζήριας 2-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/11 15:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 15:00 Άρης Πατρών 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 01/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/12 15:00 Δρέπανο 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/12 15:00 Αετός Πατρών 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 01/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/12 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/12 15:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 3-3 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/12 15:00 Άρης Πατρών 4-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 08/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Δρέπανο διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 15/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 3-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/12 15:00 Δρέπανο 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/12 15:00 Άρης Πατρών 3-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 22/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/12 15:00 Αετός Πατρών 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/12 15:00 Δρέπανο 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/01 15:00 Νίκη Προαστείου 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 05/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 0-3 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Άρης Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 15:00 Δρέπανο 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/01 15:00 Αετός Πατρών 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-7 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 16/01 15:15 Φοινικας Ζήριας 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/01 15:15 Πάτραι Α.Π.Σ. 6-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 23/01 15:15 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Άρης Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 15:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/01 15:00 Άρης Πατρών 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 6-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/01 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 26/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/01 15:00 Αετός Πατρών 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 15:30 Δρέπανο 0-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/02 15:30 Αετός Πατρών 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 02/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 6-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/02 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/02 15:30 Άρης Πατρών 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/02 15:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/02 15:30 Άρης Πατρών 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/02 15:30 Φοινικας Ζήριας 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/02 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-2 Δρέπανο διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/02 15:30 Δρέπανο 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/02 15:30 Αετός Πατρών 4-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/02 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 17/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/02 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/02 15:30 Άρης Πατρών 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/02 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/02 17:00 Νίκη Προαστείου 5-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές