Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (Α' Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 30/09 17:00 Λιμνοχώρι 6-0 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/09 17:00 Φαραικός 0-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/10 17:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 01/10 17:00 Κρίνος 0-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/10 17:00 Πυρσός Πατρών 3-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/10 17:00 Παναχαϊκός 6-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 01/10 17:00 Άτλας Α.Σ. 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/10 16:30 Δάφνη Πατρών 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/10 16:30 Σταροχώρι 3-0 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/10 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας 3-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/10 16:30 Νεάπολη ΑΕ 1-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/10 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/10 16:30 Άτλας Α.Σ. 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/10 20:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 1-2 Φαραικός διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 21/10 16:00 Κρίνος 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/10 16:00 Λιμνοχώρι 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 22/10 12:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 1-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/10 12:30 Παναχαϊκός 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/10 16:00 Πυρσός Πατρών 2-1 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/10 16:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/10 16:00 Σταροχώρι 4-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 12:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/10 15:00 Νεάπολη ΑΕ 3-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 29/10 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 5-0 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 29/10 15:00 Άτλας Α.Σ. 5-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/10 15:00 Φαραικός 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 15:00 Παναχαϊκός 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 18:00 Δάφνη Πατρών 4-2 Σταροχώρι διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 04/11 15:00 Λιμνοχώρι 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/11 11:30 Νεάπολη ΑΕ 0-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 12:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-5 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 05/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/11 15:00 Σταροχώρι 2-1 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 05/11 15:00 Κρίνος 3-2 Παναχαϊκός διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 11/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/11 15:00 Φαραικός 2-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 18:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 2-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/11 12:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/11 15:00 Παναχαϊκός 4-1 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 12/11 15:00 Κρίνος 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/11 18:00 Άτλας Α.Σ. 0-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 18/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/11 15:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 18/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/11 15:00 Νεάπολη ΑΕ 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 19/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 4-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/11 18:00 Σταροχώρι 0-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/11 20:00 Δάφνη Πατρών 2-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/11 15:00 Φαραικός 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/11 11:00 Πυρσός Πατρών 2-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 12:30 Παναχαϊκός 0-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 26/11 15:00 Κρίνος 0-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/11 15:00 Άτλας Α.Σ. 2-0 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 18:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 02/12 15:00 Λιμνοχώρι 0-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/12 15:00 Φαραικός 1-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 02/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 15:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/12 15:00 Νεάπολη ΑΕ 3-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-0 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 18:00 Δάφνη Πατρών 6-0 Κρίνος διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/12 12:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 12:00 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 12:30 Παναχαϊκός 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/12 15:00 Σταροχώρι 4-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/12 15:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 10/12 15:00 Κρίνος 3-3 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 16/12 15:00 Λιμνοχώρι 3-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 16/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/12 15:00 Φαραικός 4-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/12 11:30 Πυρσός Πατρών 2-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 12:30 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 6-2 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/12 15:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 15:00 Δάφνη Πατρών 1-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 4-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/01 12:30 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 07/01 15:00 Κρίνος 1-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 07/01 15:00 Σταροχώρι 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 07/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-3 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/01 15:00 Νεάπολη ΑΕ 0-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/01 18:00 Δάφνη Πατρών 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/01 15:00 Φαραικός 5-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 13/01 15:00 Λιμνοχώρι 0-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 00:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 6-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 15:00 Παναχαϊκός 1-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 18:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 1-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/01 18:00 Άτλας Α.Σ. 6-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 00:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 12:30 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 2-4 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/01 15:00 Νεάπολη ΑΕ 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 21/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/01 15:00 Σταροχώρι 1-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 18:00 Δάφνη Πατρών 2-0 Φαραικός διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 00:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/01 15:00 Φαραικός 2-2 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 27/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 18:00 Παναχαϊκός 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 11:00 Πυρσός Πατρών 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 7-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 28/01 15:00 Κρίνος 2-2 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 00:00 Νεάπολη ΑΕ 3-0 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/02 15:00 Φαραικός 2-4 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 03/02 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/02 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 15:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 18:00 Δάφνη Πατρών 4-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/02 18:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/02 00:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 11/02 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας 4-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/02 15:30 Σταροχώρι 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 15:30 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 11/02 15:30 Κρίνος 1-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 15:30 Πυρσός Πατρών 4-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/02 15:30 Λιμνοχώρι 2-2 Παναχαϊκός διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. 3-0 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/02 15:30 Φαραικός 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 17/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/02 11:00 Πυρσός Πατρών 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/02 13:00 Δάφνη Πατρών 4-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/02 18:00 Παναχαϊκός 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/02 18:30 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" 1-3 Σταροχώρι διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/02 00:00 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/02 16:00 Λιμνοχώρι 2-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/02 16:00 Νεάπολη ΑΕ 1-2 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 25/02 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/02 16:00 Σταροχώρι 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/02 16:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/02 18:30 Δάφνη Πατρών 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Κρίνος - Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/03 16:00 Φαραικός - Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 13:00 Πυρσός Πατρών - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/03 16:00 Δίας Σαραβαλίου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/03 16:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/03 18:00 Άτλας Α.Σ. - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/03 18:30 Παναχαϊκός - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Λιμνοχώρι - Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 09/03 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/03 11:00 Νεάπολη ΑΕ - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/03 16:00 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/03 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/03 16:00 Σταροχώρι - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/03 18:30 Δάφνη Πατρών - Παναχαϊκός διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πυρσός Πατρών - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Λιμνοχώρι διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεάπολη ΑΕ - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου - Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεάπολη ΑΕ - Λιμνοχώρι διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πυρσός Πατρών - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Δάφνη Πατρών διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεάπολη ΑΕ - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές