Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (PLAYOFF) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/03 16:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 02/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 4-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/03 19:00 Άρης Πατρών 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 09/03 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 09/03 16:00 Θύελλα Πατρών 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/03 19:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/03 16:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 13/03 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/03 19:00 Άρης Πατρών 2-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/03 19:30 Άρης Πατρών 2-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/03 16:30 Νίκη Προαστείου 0-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/03 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-4 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 30/03 16:30 Θύελλα Πατρών 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/03 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 17:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/04 17:00 Άρης Πατρών 3-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 06/04 17:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 13/04 17:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/04 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 17:00 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/04 20:00 Πάτραι Α.Π.Σ. - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές