Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Β' Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 05/11 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 15:00 Αετός Πατρών 3-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/11 15:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 06/11 15:00 Παναιγιάλειος 3-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/11 15:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 2-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/11 18:00 Άρης Πατρών 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/11 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
Αετός Πατρών- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/11 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/11 18:00 Αετός Πατρών 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/11 18:00 Άρης Πατρών 1-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 20/11 15:00 Παναιγιάλειος 1-0 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 18:00 Αετός Πατρών 0-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/11 19:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Πήγασος Μπεγουλακίου- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/12 15:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 18:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/12 18:00 Άρης Πατρών 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 04/12 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0-0 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 04/12 15:00 Παναιγιάλειος 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
Ατρόμητος Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/12 15:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 18:00 Αετός Πατρών 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/12 18:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-2 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/12 18:00 Άρης Πατρών 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 18/12 15:00 Παναιγιάλειος 2-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
Απόλλων Εγλυκάδος- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/12 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0-5 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/12 15:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 21/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 15:30 Αετός Πατρών 3-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 18:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
Εθνικός - Πολύτεκνος- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 07/01 18:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 08/01 15:00 Παναιγιάλειος 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 15:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 18:00 Αετός Πατρών 0-1 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/01 18:00 Άρης Πατρών 4-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 21/01 18:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 22/01 15:00 Παναιγιάλειος 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 22/01 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
Άρης Πατρών- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/01 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-1 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 28/01 18:00 Άρης Πατρών 4-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 29/01 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-8 Παναιγιάλειος διαιτητές
Αναγέννηση Ψαθόπυργου- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 04/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 18:00 Αετός Πατρών - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/02 18:00 Εθνικός - Πολύτεκνος - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/02 15:30 Πάτρα 2005 A.E. - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
Παναιγιάλειος- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/02 18:00 Άρης Πατρών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/02 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 15:30 Νίκη Προαστείου - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/02 18:00 Εθνικός - Πολύτεκνος - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 19/02 15:30 Παναιγιάλειος - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Αετός Πατρών- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/02 16:00 Ατρόμητος Πατρών - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/02 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/02 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/02 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/02 16:00 Πάτρα 2005 A.E. - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 22/02 18:30 Εθνικός - Πολύτεκνος - Παναιγιάλειος διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/03 16:30 Ατρόμητος Πατρών - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/03 16:30 Νίκη Προαστείου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/03 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/03 19:00 Άρης Πατρών - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 05/03 16:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 05/03 16:30 Παναιγιάλειος - Αετός Πατρών διαιτητές
Πήγασος Μπεγουλακίου- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/03 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 19:00 Αετός Πατρών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/03 19:00 Εθνικός - Πολύτεκνος - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/03 16:30 Πάτρα 2005 A.E. - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/03 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
Ατρόμητος Πατρών- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/03 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/03 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/03 16:30 Ατρόμητος Πατρών - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/03 19:00 Άρης Πατρών - Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/03 16:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 19/03 16:30 Παναιγιάλειος - Νίκη Προαστείου διαιτητές
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/03 16:30 Πάτρα 2005 A.E. - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/03 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/03 16:30 Νίκη Προαστείου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 22/03 16:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/03 19:00 Αετός Πατρών - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 22/03 19:00 Εθνικός - Πολύτεκνος - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
Απόλλων Εγλυκάδος- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/03 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/03 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/03 16:30 Ατρόμητος Πατρών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 25/03 19:00 Άρης Πατρών - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/03 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 26/03 16:30 Παναιγιάλειος - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
Εθνικός - Πολύτεκνος- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/04 16:30 Αετός Πατρών - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/04 16:30 Νίκη Προαστείου - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/04 19:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 01/04 19:00 Άρης Πατρών - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 02/04 16:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 16:30 Πάτρα 2005 A.E. - Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 05/04 16:30 Παναιγιάλειος - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/04 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/04 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/04 16:30 Πάτρα 2005 A.E. - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/04 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/04 19:00 Εθνικός - Πολύτεκνος - Αετός Πατρών διαιτητές
Αιγείρας Ακράτας ΑΕ- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αετός Πατρών - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Νίκη Προαστείου - Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Πήγασος Μπεγουλακίου - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Ατρόμητος Πατρών - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Παναιγιάλειος διαιτητές
Άρης Πατρών- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αετός Πατρών - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Εθνικός - Πολύτεκνος - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Πάτρα 2005 A.E. - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Απόλλων Εγλυκάδος - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Παναιγιάλειος - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
Αναγέννηση Ψαθόπυργου- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Νίκη Προαστείου - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Πήγασος Μπεγουλακίου - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Άρης Πατρών - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Ατρόμητος Πατρών - Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
Παναιγιάλειος- ρεπό