- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Α' κατηγορία-A' Όμιλος | Κύπελλο-Β Φάση | Κύπελλο-Γ Γύρος | Α' κατηγορία-PLAYOUT |
Έδρα: | ||||||
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | |||||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||||
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
28-10-2013
15:00
Ισώματος
Πείρος Ισώματος
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 2
2
03-11-2013
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Ικαρος Λακκόπετρας
3 - 1
3
09-11-2013
15:00
Βασιλικού
Βασιλικό
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
3 - 4
5
24-11-2013
12:30
Μαζαρακίου
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Νίκη Λουσικών
1 - 1
6
30-11-2013
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 6
7
08-12-2013
12:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
5 - 2
8
11-12-2013
15:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Πείρος Ισώματος
2 - 0
9
22-12-2013
15:00
Λακκόπετρας
Ικαρος Λακκόπετρας
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 4
10
12-01-2014
10:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Βασιλικό
4 - 2
12
02-02-2014
15:30
Λουσικών
Νίκη Λουσικών
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0 - 2
13
09-02-2014
12:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Δόξα Πεττα
2 - 0
14
23-02-2014
16:00
Μαζαρακίου
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0 - 5
15
09-03-2014
16:00
Ισώματος
Πείρος Ισώματος
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 2
16
16-03-2014
10:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Ικαρος Λακκόπετρας
3 - 1
17
22-03-2014
16:00
Βασιλικού
Βασιλικό
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2 - 2
19
13-04-2014
11:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Νίκη Λουσικών
3 - 1
20
27-04-2014
16:30
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2 - 4
21
04-05-2014
16:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
4 - 1
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων