- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Β' κατηγορία-Α' Όμιλος | Κύπελλο-Α Φάση | Κύπελλο-Β Φάση |
Έδρα: | |||||
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ||||
ΣτατιστικάΟμάδας | |||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
PETROU CHRISTOFOROS
2002-04-08 TSIOLOU DIMOS
FILIPPOS
2003-03-31 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2003-11-12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-12-21 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-10-21 ΒΕΣΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-04-21 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
2001-05-27 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2004-02-23 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
2001-06-23 ΗΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999-08-20 ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1986-10-21 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1991-01-08 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1998-04-28 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1989-07-11 ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991-02-20 ΜΠΑΚΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1993-05-19 ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-07-22 ΜΠΙΤΣΙΚΟΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
1984-07-21 ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-07-08 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2002-11-02 ΝΤΕΡΑΙ ΕΡΑΛΝΤΟ
2004-09-10 ΞΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
2006-09-10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΝΑΡΔΟΣ
2005-01-05 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1986-09-19 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
1987-09-02 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ω.
1988-05-24 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2000-09-21 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-08-02 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1993-09-07 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2002-10-20 ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1985-08-10 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1984-04-23 ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2000-01-19 ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2004-11-14 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2001-11-30 ΣΤΑΜΠΟΛΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987-08-05 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000-07-11 ΤΣΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ
1988-07-14 ΧΟΤΖΑ ΑΣΚΕΡΙ
ΦΑΤΟΣ
1998-10-01 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1992-08-29 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2004-09-28
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
10-11-2012
15:00
Βασιλικού
Βασιλικό
-
Δάφνη Πατρών
1 - 2 2
18-11-2012
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Διαγόρας 2010
1 - 3 3
25-11-2012
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Άρης Κάτω Αχαΐας
0 - 2 4
02-12-2012
12:00
Μαζαρακίου
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
-
Δάφνη Πατρών
1 - 3 5
09-12-2012
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Ακάδημος Λαρισσού
2 - 2 6
16-12-2012
15:00
Ροιτίκων
Φλόγα Καλαμακίου
-
Δάφνη Πατρών
5 - 1 7
23-12-2012
12:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αυτόνομη Π.Ο.
1 - 1 8
13-01-2013
15:00
Απιδεώνα
Ποντίων Α.Ε.
-
Δάφνη Πατρών
0 - 3 9
19-01-2013
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Δάφνη Πατρών
2 - 2 10
27-01-2013
12:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Βασιλικό
1 - 2 11
02-02-2013
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Διαγόρας 2010
-
Δάφνη Πατρών
2 - 1 12
17-02-2013
15:30
Νιφορεΐκων
Άρης Κάτω Αχαΐας
-
Δάφνη Πατρών
2 - 1 13
24-02-2013
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
0 - 1 14
03-03-2013
16:00
Νιφορεΐκων
Ακάδημος Λαρισσού
-
Δάφνη Πατρών
2 - 0 15
10-03-2013
10:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Δάφνη Πατρών
-
Φλόγα Καλαμακίου
2 - 2 16
31-03-2013
11:30
Κάτω Καστριτσίου
Αυτόνομη Π.Ο.
-
Δάφνη Πατρών
4 - 1 18
28-04-2013
11:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Δόξα Πεττα
5 - 2
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων