- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Ακράτα | ||||
Έδρα: | Ακράτας | Κατηγορία: | Α' κατηγορία | ΣτατιστικάΟμάδας |
Ακράτα | |
Έδρα: | Ακράτας |
Κατηγορία: | Α' κατηγορία |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1975-03-24 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999-10-30 ΑΝΔΡΙΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
2002-03-31 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2006-03-20 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1994-08-22 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1996-07-25 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1996-04-15 ΒΙΝΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
1998-10-12 ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1990-08-07 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1998-02-07 ΒΛΑΧΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1995-11-14 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1994-11-10 ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1995-01-11 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1993-03-07 ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-02-25 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2005-11-08 ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1996-11-06 ΓΙΟΒΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1982-04-01 ΓΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1997-08-19 ΓΙΟΒΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1984-12-01 ΓΙΟΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1978-01-01 ΓΙΟΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2002-11-17 ΓΙΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
2003-01-17 ΓΙΟΒΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1970-01-01 ΓΙΟΒΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1982-01-01 ΓΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
1971-01-01 ΓΙΟΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1978-01-01 ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1997-02-20 ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2000-07-21 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2002-04-26 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1998-08-29 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1997-02-19 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2003-11-01 ΓΚΡΕΜΠΙ ΑΡΜΠΙΝ
ΜΙΝΙΦ
1997-09-12 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2004-06-19 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000-12-01 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1989-03-20 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1990-02-26 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-04-04 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1982-01-01 ΖΙΖΗΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1997-11-03 ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1996-02-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1979-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1973-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2003-02-25 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2006-03-09 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1994-10-10 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2001-08-17 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1982-01-27 ΚΟΚΚΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1988-10-03 ΚΟΚΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1983-01-01 ΚΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΗΛΙΑΣ
2004-05-05 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΗΛΙΑΣ
2003-06-04 ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1997-10-10 ΚΡΙΚΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1968-01-01 ΚΡΙΚΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1997-05-09 ΛΑΖΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1978-01-01 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2004-09-12 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1993-01-01 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2002-11-15 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2003-11-12 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991-04-27 ΜΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1993-05-13 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-06-28 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1991-11-04 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2005-12-19 ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-10-27 ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1993-09-06 ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΗΜΑΚΗΣ
1996-03-26 ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2001-02-20 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1989-09-06 ΝΤΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2001-05-19 ΞΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1972-01-01 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1997-01-01 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2000-02-15 ΠΑΠΑΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1981-01-01 ΠΑΠΠΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΛΕΟΝΑΡΝΤ
2001-08-13 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1968-12-19 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1994-02-21 ΠΡΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
1998-10-13 ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1993-04-02 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
2000-07-31 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1997-09-20 ΣΙΑΦΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
2001-10-02 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1965-01-01 ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1996-05-25 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1999-07-05 ΣΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2003-03-29 ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2000-10-28 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2004-12-26 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1994-09-15 ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
2002-05-20 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1991-09-03 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1992-09-01 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1995-02-04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1998-10-28 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000-07-08 ΤΑΡΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1973-01-01 ΤΑΡΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1977-01-01 ΤΑΡΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1974-01-01 ΤΖΥΡΑΙ ΚΛΟΙΝΤΙΝ
2006-02-25 ΤΡΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2000-09-05 ΤΡΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1999-01-05 ΤΣΑΛΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2003-05-17 ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1997-10-10 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΑΝΟΣ
1996-05-13 ΦΙΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
1994-08-22 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1999-06-28 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
1991-08-13 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-05-02 ΧΑΣΑΛΗΣ ΜΥΡΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1998-07-30 ΧΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-03-29
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
15-09-2012
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Τριταιικός
3 - 2 2
22-09-2012
16:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Απόλλων Εγλυκάδος
-
Ακράτα
4 - 1 3
29-09-2012
15:30
Ακράτας
Ακράτα
-
Θύελλα Πατρών
2 - 0 4
06-10-2012
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
2 - 1 5
14-10-2012
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Ακράτα
2 - 2 6
27-10-2012
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Νίκη Προαστείου
1 - 1 7
10-11-2012
15:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Α.Ο. Πάτραι 2008
-
Ακράτα
1 - 0 8
17-11-2012
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Λιμνοχώρι
0 - 1 9
24-11-2012
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Αχαιός Σαραβαλίου
-
Ακράτα
3 - 0 10
01-12-2012
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Αίας Πατρών
2 - 0 11
08-12-2012
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Πατρών
-
Ακράτα
2 - 1 12
16-12-2012
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Ακράτα
1 - 2 13
22-12-2012
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Περιβόλα
1 - 1 14
05-01-2013
15:00
Ρίου
Δαβουρλής K. 92
-
Ακράτα
0 - 1 15
12-01-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Αναγέννηση Πατρών
2 - 2 16
20-01-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Τριταιικός
-
Ακράτα
1 - 1 17
26-01-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Απόλλων Εγλυκάδος
2 - 0 18
02-02-2013
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Ακράτα
3 - 1 19
17-02-2013
15:30
Ρίου
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
-
Ακράτα
2 - 1 20
23-02-2013
15:30
Αιγείρας
Ακράτα
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 1 21
02-03-2013
16:00
Νίκης Προαστίου
Νίκη Προαστείου
-
Ακράτα
1 - 1 22
09-03-2013
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Α.Ο. Πάτραι 2008
1 - 0 23
20-03-2013
16:00
Λιμνοχωρίου
Λιμνοχώρι
-
Ακράτα
2 - 3 24
23-03-2013
16:00
Δημοτικό Στ. Αιγίου
Ακράτα
-
Αχαιός Σαραβαλίου
2 - 1 25
30-03-2013
16:00
Ρίου
Αίας Πατρών
-
Ακράτα
2 - 3 26
06-04-2013
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Ατρόμητος Πατρών
0 - 0 27
13-04-2013
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Θύελλα Σκιαδά
3 - 1 28
17-04-2013
16:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Περιβόλα
-
Ακράτα
1 - 0 29
20-04-2013
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Δαβουρλής K. 92
2 - 0 30
27-04-2013
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Ακράτα
3 - 2
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων