- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Β' κατηγορία-Α' Όμιλος | Κύπελλο-Α Φάση | Κύπελλο-Β Φάση |
Έδρα: | |||||
Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος Όμιλος | ||||
ΣτατιστικάΟμάδας | |||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
PETROU CHRISTOFOROS
2002-04-08 TSIOLOU DIMOS
FILIPPOS
2003-03-31 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2003-11-12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-12-21 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-10-21 ΒΕΣΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-04-21 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
2001-05-27 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2004-02-23 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
2001-06-23 ΗΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999-08-20 ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1986-10-21 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1991-01-08 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1998-04-28 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1989-07-11 ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991-02-20 ΜΠΑΚΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1993-05-19 ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-07-22 ΜΠΙΤΣΙΚΟΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
1984-07-21 ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-07-08 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2002-11-02 ΝΤΕΡΑΙ ΕΡΑΛΝΤΟ
2004-09-10 ΞΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
2006-09-10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΝΑΡΔΟΣ
2005-01-05 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1986-09-19 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
1987-09-02 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ω.
1988-05-24 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2000-09-21 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-08-02 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1993-09-07 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2002-10-20 ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1985-08-10 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1984-04-23 ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2000-01-19 ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2004-11-14 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2001-11-30 ΣΤΑΜΠΟΛΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987-08-05 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000-07-11 ΤΣΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ
1988-07-14 ΧΟΤΖΑ ΑΣΚΕΡΙ
ΦΑΤΟΣ
1998-10-01 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1992-08-29 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2004-09-28
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
27-09-2020
17:00
Λάππα
Ατρόμητος Λάππα 2015
-
Δάφνη Πατρών
5 - 2 2
04-10-2020
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Πείρος Ισώματος
3 - 1 3
11-10-2020
12:00
Πετρωτού
Περιβόλα
-
Δάφνη Πατρών
3 - 0 4
18-10-2020
13:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Άτλας Α.Σ.
1 - 0 5
25-10-2020
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Πυρσός Πατρών
-
Δάφνη Πατρών
2 - 3 6
01-11-2020
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Σταροχώρι
1 - 1 7
08-11-2020
11:00
Πετρωτού
Αχαϊκός
-
Δάφνη Πατρών
- 8
15-11-2020
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
- 9
22-11-2020
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Ολυμπιακός Πατρών
- 10
29-11-2020
15:00
Μιντιλογλίου
Αστέρας Μιντιλογλίου
-
Δάφνη Πατρών
- 11
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Ικαρος Λακκόπετρας
- 12
-
-
-
Γαλήνη
-
Δάφνη Πατρών
- 13
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Φαραικός
- 14
-
-
-
Καμίνια
-
Δάφνη Πατρών
- 15
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Λέων Αλισσού
- 16
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Ατρόμητος Λάππα 2015
- 17
-
-
-
Πείρος Ισώματος
-
Δάφνη Πατρών
- 18
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Περιβόλα
- 19
-
-
-
Άτλας Α.Σ.
-
Δάφνη Πατρών
- 20
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Πυρσός Πατρών
- 21
-
-
-
Σταροχώρι
-
Δάφνη Πατρών
- 22
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Αχαϊκός
- 23
-
-
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Δάφνη Πατρών
- 24
-
-
-
Ολυμπιακός Πατρών
-
Δάφνη Πατρών
- 25
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Αστέρας Μιντιλογλίου
- 26
-
-
-
Ικαρος Λακκόπετρας
-
Δάφνη Πατρών
- 27
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Γαλήνη
- 28
-
-
-
Φαραικός
-
Δάφνη Πατρών
- 29
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Καμίνια
- 30
-
-
-
Λέων Αλισσού
-
Δάφνη Πατρών
-
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων