- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Β' κατηγορία 2ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Β' κατηγορία-Α' Όμιλος | Κύπελλο-Α Φάση | Κύπελλο-Β Φάση |
Έδρα: | |||||
Κατηγορία: | Β' κατηγορία 2ος Όμιλος | ||||
ΣτατιστικάΟμάδας | |||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
PETROU CHRISTOFOROS
2002-04-08 TSIOLOU DIMOS
FILIPPOS
2003-03-31 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2003-11-12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-12-21 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-10-21 ΒΕΣΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-04-21 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
2001-05-27 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2004-02-23 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
2001-06-23 ΗΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999-08-20 ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1986-10-21 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1991-01-08 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1998-04-28 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1989-07-11 ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991-02-20 ΜΠΑΚΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1993-05-19 ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-07-22 ΜΠΙΤΣΙΚΟΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
1984-07-21 ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-07-08 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2002-11-02 ΝΤΕΡΑΙ ΕΡΑΛΝΤΟ
2004-09-10 ΞΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
2006-09-10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΝΑΡΔΟΣ
2005-01-05 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1986-09-19 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
1987-09-02 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ω.
1988-05-24 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2000-09-21 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-08-02 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1993-09-07 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2002-10-20 ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1985-08-10 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1984-04-23 ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2000-01-19 ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2004-11-14 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2001-11-30 ΣΤΑΜΠΟΛΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987-08-05 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000-07-11 ΤΣΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ
1988-07-14 ΧΟΤΖΑ ΑΣΚΕΡΙ
ΦΑΤΟΣ
1998-10-01 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1992-08-29 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2004-09-28
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
24-09-2017
16:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Απόλλων Εγλυκάδος
2 - 2
2
30-09-2017
15:30
Ρίου
Αετός Ρίου
-
Δάφνη Πατρών
6 - 3
3
08-10-2017
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αρόη Α.Π.Ο.
1 - 2
4
15-10-2017
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Ικαρος Πετρωτού
-
Δάφνη Πατρών
3 - 1
5
22-10-2017
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ
1 - 3
6
29-10-2017
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Εθνικός - Πολύτεκνος
-
Δάφνη Πατρών
3 - 1
7
05-11-2017
12:30
Αγυιάς
Αυτόνομη Π.Ο.
-
Δάφνη Πατρών
3 - 2
8
15-11-2017
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αχαϊκός
5 - 0
9
19-11-2017
12:30
Αγυιάς
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
-
Δάφνη Πατρών
2 - 1 10
30-11-2017
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Ψηλαλώνια
1 - 3
11
03-12-2017
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Ολυμπιακός Πατρών
-
Δάφνη Πατρών
4 - 3
12
10-12-2017
12:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
3 - 1
13
16-12-2017
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Πάτρα 2005 A.E.
-
Δάφνη Πατρών
7 - 1
14
10-01-2018
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Πάτραι Α.Π.Σ.
1 - 5
15
07-01-2018
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Μέγας Δικέφαλος
3 - 2
16
13-01-2018
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Απόλλων Εγλυκάδος
-
Δάφνη Πατρών
4 - 2
17
21-01-2018
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αετός Ρίου
2 - 4
18
28-01-2018
15:00
Αγυιάς
Αρόη Α.Π.Ο.
-
Δάφνη Πατρών
3 - 2
19
04-02-2018
13:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Ικαρος Πετρωτού
1 - 2
20
11-02-2018
13:00
Αγυιάς
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ
-
Δάφνη Πατρών
4 - 1
21
25-02-2018
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Εθνικός - Πολύτεκνος
2 - 3
22
04-03-2018
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αυτόνομη Π.Ο.
1 - 2
23
11-03-2018
10:30
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Αχαϊκός
-
Δάφνη Πατρών
6 - 1
24
18-03-2018
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
0 - 1
25
25-03-2018
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Δάφνη Πατρών
3 - 0
26
01-04-2018
13:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Ολυμπιακός Πατρών
1 - 2
27
15-04-2018
13:00
Ρίου
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
-
Δάφνη Πατρών
5 - 1
28
22-04-2018
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Πάτρα 2005 A.E.
1 - 5
29
29-04-2018
17:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Πάτραι Α.Π.Σ.
-
Δάφνη Πατρών
8 - 1
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων