Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 07/11 | 10:30 | Ροϊτίκων ΑΕ | 2-2 | Κρίνος | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 07/11 | 12:00 | Δόξα Πατρών | 2-0 | Βασιλικό | ||||
Μετοχίου | 07/11 | 15:00 | Μετόχι | 0-0 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | ||||
Θύελλας | 07/11 | 15:00 | Ωλενιακός | 0-1 | Νεάπολη ΑΕ |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 13/11 | 15:00 | Κρίνος | 0-0 | Νεάπολη ΑΕ | ||||
Χαλανδρίτσας | 13/11 | 15:00 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | 2-0 | Ωλενιακός | ||||
Χαλανδρίτσας | 14/11 | 11:30 | Βασιλικό | 0-3 | Ροϊτίκων ΑΕ | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 14/11 | 12:00 | Δόξα Πατρών | 1-2 | Μετόχι |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 20/11 | 15:15 | Ροϊτίκων ΑΕ | 2-0 | Δόξα Πατρών | ||||
Νιφορεΐκων | 20/11 | 15:15 | Κρίνος | 1-1 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 24/11 | 15:00 | Νεάπολη ΑΕ | 1-1 | Βασιλικό | ||||
Νιφορεΐκων | 29/12 | 15:00 | Μετόχι | 3-0 | Ωλενιακός |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Χαλανδρίτσας | 04/12 | 15:00 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | 0-0 | Βασιλικό | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 04/12 | 17:30 | Ωλενιακός | 2-1 | Κρίνος | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 05/12 | 09:30 | Δόξα Πατρών | 2-1 | Νεάπολη ΑΕ | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 05/12 | 10:00 | Ροϊτίκων ΑΕ | 4-1 | Μετόχι |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 18/12 | 15:00 | Μετόχι | 1-1 | Κρίνος | ||||
Χαλανδρίτσας | 18/12 | 15:00 | Βασιλικό | 2-0 | Ωλενιακός | ||||
Χαλανδρίτσας | 19/12 | 12:00 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | 1-1 | Δόξα Πατρών | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 29/12 | 18:00 | Νεάπολη ΑΕ | 1-2 | Ροϊτίκων ΑΕ |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 15/01 | 15:00 | Κρίνος | 3-2 | Βασιλικό | ||||
Αγυιάς | 15/01 | 18:00 | Νεάπολη ΑΕ | 1-2 | Μετόχι | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 16/01 | 15:00 | Ροϊτίκων ΑΕ | 2-2 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | ||||
Θύελλας | 16/01 | 15:00 | Ωλενιακός | 1-1 | Δόξα Πατρών |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Χαλανδρίτσας | 22/01 | 15:30 | Βασιλικό | 1-2 | Μετόχι | ||||
Χαλανδρίτσας | 23/01 | 12:00 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | 4-3 | Νεάπολη ΑΕ | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 30/01 | 13:00 | Δόξα Πατρών | 0-1 | Κρίνος | ||||
Θύελλας | 30/01 | 15:30 | Ωλενιακός | 0-5 | Ροϊτίκων ΑΕ |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 05/02 | 15:30 | Κρίνος | 1-1 | Ροϊτίκων ΑΕ | ||||
Χαλανδρίτσας | 05/02 | 15:30 | Βασιλικό | 2-3 | Δόξα Πατρών | ||||
Χαλανδρίτσας | 06/02 | 12:00 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | 1-1 | Μετόχι | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 06/02 | 12:30 | Νεάπολη ΑΕ | 4-1 | Ωλενιακός |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 12/02 | 15:30 | Ροϊτίκων ΑΕ | 1-1 | Βασιλικό | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 13/02 | 12:30 | Νεάπολη ΑΕ | 1-1 | Κρίνος | ||||
Θύελλας | 13/02 | 15:30 | Ωλενιακός | 0-2 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | ||||
Μετοχίου | 13/02 | 15:30 | Μετόχι | 1-2 | Δόξα Πατρών |
10η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Χαλανδρίτσας | 26/02 | 15:30 | Βασιλικό | 0-2 | Νεάπολη ΑΕ | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 27/02 | 10:30 | Δόξα Πατρών | 1-2 | Ροϊτίκων ΑΕ | ||||
Χαλανδρίτσας | 27/02 | 12:30 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | 1-0 | Κρίνος | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 27/02 | 18:00 | Ωλενιακός | 1-2 | Μετόχι |
11η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Χαλανδρίτσας | 12/03 | 16:00 | Βασιλικό | 1-2 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | ||||
Νιφορεΐκων | 12/03 | 16:00 | Κρίνος | 2-0 | Ωλενιακός | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 13/03 | 10:30 | Νεάπολη ΑΕ | 0-1 | Δόξα Πατρών | ||||
Μετοχίου | 13/03 | 16:00 | Μετόχι | 2-2 | Ροϊτίκων ΑΕ |
12η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 19/03 | 16:00 | Κρίνος | 3-1 | Μετόχι | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 19/03 | 16:00 | Δόξα Πατρών | 0-2 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 20/03 | 16:00 | Ροϊτίκων ΑΕ | 1-0 | Νεάπολη ΑΕ | ||||
Θύελλας | 03/04 | 17:00 | Ωλενιακός | 0-0 | Βασιλικό |
13η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Χαλανδρίτσας | 26/03 | 16:00 | Βασιλικό | 2-3 | Κρίνος | ||||
Χαλανδρίτσας | 27/03 | 12:00 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | 1-2 | Ροϊτίκων ΑΕ | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 27/03 | 12:30 | Δόξα Πατρών | 2-0 | Ωλενιακός | ||||
Μετοχίου | 27/03 | 16:00 | Μετόχι | 5-1 | Νεάπολη ΑΕ |
14η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 09/04 | 17:00 | Κρίνος | 2-2 | Δόξα Πατρών | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 10/04 | 14:00 | Νεάπολη ΑΕ | 4-3 | Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | ||||
Μετοχίου | 10/04 | 17:00 | Μετόχι | 2-0 | Βασιλικό | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 10/04 | 17:00 | Ροϊτίκων ΑΕ | 1-0 | Ωλενιακός |