Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο (Προκριματική Φάση) - Πρόγραμμα


2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 31/12 23:59 Μετόχι 3-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/12 23:59 Πετεινοί 0-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/12 14:30 Σταροχώρι 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 01/12 14:30 Δίας Σαραβαλίου 2-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 14:30 Αναγέννηση Πατρών 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 20:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/12 14:30 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/12 14:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 7-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 15/12 14:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 15/12 14:30 Αχαϊκός 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 16:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 5-4 Παναχαϊκή Γ.Ε. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 18:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 14:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-6 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/12 14:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 22/12 14:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 14:30 Άνω Καστρίτσι 0-7 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/12 14:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-6 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 15:00 Αστέρας Λεοντίου 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 17:30 Γαλήνη 0-6 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 29/12 14:30 Άβυθος Αιγιάλειας 3-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 29/12 14:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 29/12 14:30 Λιμνοχώρι 0-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/01 14:30 Πείρος Ισώματος 3-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 12/01 14:30 Ρωμανός 0-8 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές