Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Όμιλος Αιγίου) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 10/11 09:00 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Θύελλα Αιγίου 3 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 10/11 09:45 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 10/11 10:00 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/11 10:00 Αστέρας Τεμένης 0-1 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/11 09:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 24/11 10:00 Θύελλα Αιγίου 2 1-0 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 25/11 10:30 Θύελλα Αιγίου 3 0-1 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 25/11 11:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 08/12 09:45 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 08/12 10:00 Θύελλα Αιγίου 3 0-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 09/12 10:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/12 10:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 22/12 09:30 Θύελλα Αιγίου 2 1-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/12 10:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 22/12 10:00 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/12 10:30 Αστέρας Τεμένης 1-0 Θύελλα Αιγίου 3 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Θύελλα Αιγίου 3 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/12 23:59 Φλόγα Ροδιάς 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 12/01 10:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/01 10:00 Απόλλων- Λύκοι 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/01 09:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 27/01 09:00 Θύελλα Αιγίου 3 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 27/01 10:00 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/02 11:30 Αστέρας Τεμένης 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αστέρας Τεμένης 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 16/02 10:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 17/02 10:30 Θύελλα Αιγίου 2 1-0 Θύελλα Αιγίου 3 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/02 11:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 16/03 10:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 17/03 10:00 Θύελλα Αιγίου 3 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/03 10:00 Φλόγα Ροδιάς 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/03 11:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 30/03 10:00 Αστέρας Τεμένης 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/03 10:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Θύελλα Αιγίου 3 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 31/03 10:00 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 31/03 11:30 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 31/12 23:59 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Απόλλων- Λύκοι 1-0 Θύελλα Αιγίου 3 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 13/04 09:30 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 14/04 10:00 Αστέρας Τεμένης 0-1 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/05 10:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 12/05 10:00 Θύελλα Αιγίου 3 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/05 10:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 12/05 11:30 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 25/05 09:30 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 25/05 11:15 Αστέρας Τεμένης 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 25/05 13:30 Θύελλα Αιγίου 2 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 02/06 11:00 Θύελλα Αιγίου 3 0-1 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 29/05 17:30 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 01/06 10:00 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/06 10:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 05/06 16:30 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Θύελλα Αιγίου 3 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/05 10:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 08/06 10:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 08/06 12:00 Θύελλα Αιγίου 3 0-1 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές