Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (Advanced A U-14) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/11 10:00 Κ. Δαβουρλής 2 7-0 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/11 10:30 Α.Ε. Αρόης 2-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/11 11:30 Νίκη Προαστείου 8-1 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 12:15 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός 0-2 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/11 11:00 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 1-2 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 09:30 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/11 09:30 Απόλλων- Λύκοι 0-2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/11 11:30 Φλόγα Ροδιάς 4-1 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 17/11 12:00 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 0-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/11 10:00 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 0-6 Κ. Δαβουρλής 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 01/12 10:45 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 1-2 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 11:00 Α.Ε. Αρόης 10-1 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 01/12 11:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-3 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/12 11:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/12 18:00 Νίκη Προαστείου 3-4 Κ. Δαβουρλής 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 11:00 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός 1-2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 13:00 Κ. Δαβουρλής 2 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 16/12 10:30 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 2-6 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/12 11:00 Φλόγα Ροδιάς 5-1 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/12 12:00 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/01 11:00 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 2-1 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/01 11:00 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 1-9 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/01 13:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2-0 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 18:15 Νίκη Προαστείου 3-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/01 10:00 Απόλλων- Λύκοι 1-8 Κ. Δαβουρλής 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 10:00 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός 3-0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 11:30 Α.Ε. Αρόης 6-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/02 12:00 Κ. Δαβουρλής 2 8-2 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/02 11:00 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 1-3 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/02 13:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/02 10:30 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 3-1 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/02 10:00 Απόλλων- Λύκοι 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/02 11:30 Φλόγα Ροδιάς 0-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/02 12:00 Κ. Δαβουρλής 2 3-1 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 17/02 11:00 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 2-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/03 09:45 Α.Ε. Αρόης 5-0 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/03 12:00 Φλόγα Ροδιάς 2-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 02/03 13:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6-0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/03 13:00 Νίκη Προαστείου 1-1 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/03 12:00 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 1-2 Κ. Δαβουρλής 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 11:30 Α.Ο. Δίας 2 / Παναχαϊκός 2-2 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 23/03 12:00 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 7-0 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 13:15 Νίκη Προαστείου 3-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/03 10:00 Κ. Δαβουρλής 2 1-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/03 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές