Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (Elite Under 14) - Πρόγραμμα


3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/03 16:30 ΕΠΣ Αχαΐας - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/02 10:00 Θύελλα Πατρών - Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/03 12:30 ΕΠΣ Αχαΐας - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/01 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/01 12:00 Δαβουρλής Κ 92 1 3-1 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 12:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 - ΕΠΣ Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/05 15:00 Θύελλα Πατρών - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/02 10:00 Δαβουρλής Κ 92 1 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/02 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-8 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/02 13:00 Α.Ο. Δίας 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/02 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/02 12:00 Θύελλα Πατρών - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/03 13:30 Νίκη Προαστείου - Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 09:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/03 11:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/03 11:00 Θύελλα Πατρών - Νίκη Προαστείου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 13:30 Α.Ο. Δίας - Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/03 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/04 14:30 Νίκη Προαστείου - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/03 15:00 ΕΠΣ Αχαΐας - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/04 11:00 Θύελλα Πατρών - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/04 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/04 10:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/04 12:00 Νίκη Προαστείου - Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/04 17:00 Δαβουρλής Κ 92 1 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/05 15:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 - Θύελλα Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/05 09:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/05 12:30 Νίκη Προαστείου 2-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/05 13:00 Α.Ο. Δίας - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές