Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/10 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-4 Πατραϊκή - Παναχαϊς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/10 10:30 Αχαϊκός 1-4 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/10 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/10 13:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/11 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 5-2 Πατραϊκή - Παναχαϊς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/11 13:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/11 13:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/11 13:00 Δαβουρλής K. 92 10-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/11 09:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/11 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 10:00 Αχαϊκός 1-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/11 16:00 Πατραϊκή - Παναχαϊς 0-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 05/12 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/12 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-0 Πατραϊκή - Παναχαϊς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/12 10:30 Αχαϊκός 2-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/12 13:30 Δαβουρλής K. 92 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/12 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/12 18:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/12 12:00 Πατραϊκή - Παναχαϊς 0-8 Αχαϊκός διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Αχαϊκός 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 03/01 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-5 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/01 12:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/01 12:00 Πατραϊκή - Παναχαϊς 2-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/01 12:30 Νίκη Προαστείου 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/01 13:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/01 14:30 Δαβουρλής K. 92 2-0 Πατραϊκή - Παναχαϊς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/01 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-6 Αχαϊκός διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/01 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 5-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/01 11:00 Πατραϊκή - Παναχαϊς 3-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/01 13:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/01 17:30 Δαβουρλής K. 92 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/02 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/02 10:00 Αχαϊκός 0-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/02 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/02 10:00 Πατραϊκή - Παναχαϊς 2-4 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/02 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/02 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/02 13:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Πατραϊκή - Παναχαϊς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/03 13:00 Δαβουρλής K. 92 4-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 11:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 5-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/03 13:00 Πατραϊκή - Παναχαϊς 2-7 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/03 13:30 Νίκη Προαστείου 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 10:00 Αχαϊκός 7-2 Πατραϊκή - Παναχαϊς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/04 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 5-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/04 13:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/04 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/04 12:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/04 13:30 Νίκη Προαστείου 7-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/04 15:30 Δαβουρλής K. 92 4-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/04 15:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-0 Πατραϊκή - Παναχαϊς διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Αχαϊκός 3-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/05 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/05 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-0 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/05 19:00 Πατραϊκή - Παναχαϊς 1-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές