Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Advanced B) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/10 13:00 Δόξα Παραλίας 5-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/10 14:30 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 0-3 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 12:00 Ίκαρος Πετρωτού 3-1 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/11 11:30 Πετεινοί/Πυρσός 4-2 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 13:00 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2-1 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 10/11 13:00 Αχαϊκή Α.Ε. 5-1 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 11/11 15:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 10:00 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας 0-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 12:00 Ίκαρος Πετρωτού 6-0 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 12:00 Πετεινοί/Πυρσός 2-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 15:00 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1-1 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 12:45 Πετεινοί/Πυρσός 0-4 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 09/12 11:00 Αχαϊκή Α.Ε. 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/12 12:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 4-2 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/12 15:00 Δόξα Παραλίας 3-1 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 11:15 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας 0-2 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 13:00 Ίκαρος Πετρωτού 3-0 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/12 12:30 Αχαϊκή Α.Ε. 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας 0-5 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 11:00 Πετεινοί/Πυρσός 4-0 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/01 11:30 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 1-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/02 12:00 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-5 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 26/01 12:00 Αχαϊκή Α.Ε. 4-1 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 12:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/02 11:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 2-3 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές