Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (ELITE) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 09:45 Α.Ο. Δίας 2-1 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/10 10:30 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου 0-4 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/10 10:30 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου 3-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/10 12:00 Θύελλα Πατρών 2-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 10:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 1-1 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 11:45 Α.Ο. Δίας 2-3 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/11 12:00 Κ. Δαβουρλής 92 3-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 09:00 Νίκη Προαστείου 5-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/11 11:30 Θύελλα Αιγίου 3-0 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/11 12:30 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου 1-2 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/11 13:00 Θύελλα Πατρών 3-2 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/11 13:15 Νίκη Προαστείου 1-2 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 09:15 Α.Ο. Δίας 2-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 08/12 11:00 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 11:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 3-0 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/12 12:00 Θύελλα Πατρών 1-2 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 09:30 Α.Ε.Πάτρα 2005 1-0 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/12 12:00 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου 1-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 22/12 12:30 Κ. Δαβουρλής 92 2-2 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/12 11:00 Θύελλα Αιγίου 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/01 11:00 Θύελλα Αιγίου 1-1 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/01 12:45 Νίκη Προαστείου 7-0 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 19/01 15:30 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου 4-1 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/03 12:00 Θύελλα Πατρών 3-2 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 10:00 Α.Ο. Δίας 2-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 09:45 Α.Ε.Πάτρα 2005 2-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 17/02 12:00 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/03 10:30 Κ. Δαβουρλής 92 2-1 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/02 09:30 Α.Ε.Πάτρα 2005 1-2 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/02 18:15 Νίκη Προαστείου 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/02 18:30 Κ. Δαβουρλής 92 0-0 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 09/03 12:00 Θύελλα Αιγίου 0-3 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/02 10:00 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου 5-3 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/02 12:30 Θύελλα Πατρών 3-2 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/02 11:00 Θύελλα Αιγίου 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/02 15:45 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/03 09:45 Α.Ο. Δίας 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 16/03 10:00 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/03 11:45 Α.Ε.Πάτρα 2005 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/03 12:00 Κ. Δαβουρλής 92 2-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/03 10:30 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/03 12:30 Κ. Δαβουρλής 92 1-0 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 31/03 10:00 Θύελλα Αιγίου 2-0 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 15:15 Νίκη Προαστείου 2-0 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 10:00 Α.Ο. Δίας 0-2 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/04 14:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/04 12:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 24/04 17:00 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/05 18:30 Κ. Δαβουρλής 92 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/05 11:15 Α.Ο. Δίας 0-1 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/05 18:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 0-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 25/05 10:30 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου 1-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 01/06 10:30 Θύελλα Αιγίου 0-3 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/06 12:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/06 18:30 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου 2-3 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/06 18:30 Νίκη Προαστείου 2-1 Α.Ο. Δίας διαιτητές