Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/10 13:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/10 13:30 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 2-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/12 10:30 Αχαϊκός 6-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 10:00 Αχαϊκός 1-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 10:30 Πάτρα 2005 A.E. 7-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 12:00 Παναχαΐς 0-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/11 13:00 Δαβουρλής K. 92 3-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/11 09:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/11 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/11 12:00 Παναχαΐς 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 09:30 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 10:00 Αχαϊκός 1-2 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 10:30 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/12 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 1-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/12 15:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 4-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/12 10:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/12 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/12 12:30 Δαβουρλής K. 92 5-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 09:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/01 10:00 Ικαρος Πετρωτού 0-9 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 13:00 Παναχαΐς 0-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/02 12:30 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 09:00 Ικαρος Πετρωτού 2-2 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/01 09:30 Αχαϊκός 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/01 13:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/02 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/02 13:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/02 15:00 Παναχαΐς 0-3 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/02 09:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 0-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/03 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 2-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/03 12:00 Ικαρος Πετρωτού 0-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/03 16:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-1 Αχαϊκός διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 09:00 Αχαϊκός 6-0 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 13:00 Ικαρος Πετρωτού 0-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/03 13:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/03 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/03 12:00 Παναχαΐς 3-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/03 13:00 Δαβουρλής K. 92 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/04 18:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ικαρος Πετρωτού 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/03 12:00 Αχαϊκός 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 2-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/03 13:30 Παναχαΐς 0-7 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Δαβουρλής K. 92 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/04 10:00 Αχαϊκός 7-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/04 11:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/04 16:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 0-2 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/04 09:00 Παναχαΐς 2-6 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/04 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/04 11:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/04 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 4-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές