Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Προπαίδων 2) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/10 09:00 Ατρόμητος Αχαΐας 18-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/10 10:00 Πήγασος Πατρών 0-5 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/10 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-7 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/10 11:00 Δίας - Αχαϊός 2 6-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/10 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-5 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/10 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 2- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/10 09:15 Γαλήνη - Πυρσός 0-4 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/10 11:00 Φλόγα Ρόδιας 5-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 12:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 3-0 Δίας - Αχαϊός 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/10 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 4-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/10 12:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-20 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/10 13:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Αχαΐας 3-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 09:30 Νίκη Προαστείου 8-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/11 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 11:30 Δίας - Αχαϊός 2 1-7 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/11 11:30 Παναχαϊκός 2-9 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/11 12:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-4 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 3- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/11 10:00 Φλόγα Ρόδιας 1-6 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 16/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/11 11:30 Γαλήνη - Πυρσός 8-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 11:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/11 11:30 Πήγασος Πατρών 2-2 Δίας - Αχαϊός 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/11 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/11 09:30 Παναχαϊκός 0-11 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 11:30 Γαλήνη - Πυρσός 4-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 5-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/11 12:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-0 Δίας - Αχαϊός 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 11:30 Νίκη Προαστείου 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 12:45 Ατρόμητος Αχαΐας 12-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας - Αχαϊός 2 0-3 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/12 10:15 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/12 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/12 11:30 Πήγασος Πατρών 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/12 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 5-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/12 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
Πάτρα 2005 Α.Ε. 2- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/01 10:30 Γαλήνη - Πυρσός 4-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/01 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/01 12:45 Νίκη Προαστείου 2-0 Δίας - Αχαϊός 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/01 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 6-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/01 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-7 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
Φλόγα Ρόδιας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 09:00 Ατρόμητος Αχαΐας 5-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/01 11:15 Δίας - Αχαϊός 2 4-4 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/01 13:15 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/01 12:15 Παναχαϊκός 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Πήγασος Πατρών- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/02 11:00 Φλόγα Ρόδιας 10-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/02 11:30 Πήγασος Πατρών 1-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 11:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 3-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/02 10:00 Γαλήνη - Πυρσός 0-1 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/02 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Δίας - Αχαϊός 2- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/02 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 11:30 Δίας - Αχαϊός 2 2-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/02 12:30 Νίκη Προαστείου 3-0 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 01/03 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Ατρόμητος Αχαΐας- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/03 09:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-6 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/03 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-6 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 11:45 Δίας - Αχαϊός 2 6-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 13:15 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 3-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/03 13:30 Πήγασος Πατρών 1-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Δαβουρλής Κ. 92 3 2-3 Δίας - Αχαϊός 2 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου - Παναχαϊκός 0-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/03 09:00 Νίκη Προαστείου 1-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/03 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/03 11:45 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/03 12:45 Ατρόμητος Αχαΐας 22-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Γαλήνη - Πυρσός- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας 3-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας - Αχαϊός 2 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/03 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/03 12:00 Πήγασος Πατρών 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/03 13:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-3 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 21:00 Ατρόμητος Αχαΐας 5-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό