Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 3-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 13:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 15:00 Πατραϊκή 1-4 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 15:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 15:00 Πήγασος Πατρών 4-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/10 15:00 Διαγόρας 2010 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/11 10:00 Μέγας Δικέφαλος 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 10:00 Δάφνη Πατρών 3-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/11 10:30 Άτλας Α.Σ. 1-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 03/11 12:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 03/11 13:00 Δόξα Πατρών 1-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 03/11 15:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-0 Πατραϊκή διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 10:00 Διαγόρας 2010 2-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 15:00 Μέγας Δικέφαλος 4-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/11 15:00 Πατραϊκή 2-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 16/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 16/11 15:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-2 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 6-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 17/11 15:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 27/11 15:00 Πήγασος Πατρών 1-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 23/11 15:00 Δόξα Πατρών 1-6 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 12:30 Μέγας Δικέφαλος 3-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 24/11 12:30 Α.Ε. Αρόης 5-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/12 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/12 15:00 Πατραϊκή 0-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 4-2 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 10:00 Πήγασος Πατρών 3-5 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 11:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 5-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/12 12:30 Διαγόρας 2010 1-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 12:30 Αχιλλέας Οβρυάς 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 18/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 07/12 15:00 Δόξα Πατρών 5-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/12 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-5 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/12 10:00 Δάφνη Πατρών 4-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 12:00 Πατραϊκή 0-5 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/12 17:30 Α.Ε. Αρόης 2-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/12 18:00 Μέγας Δικέφαλος 3-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 12:30 Α.Ε. Αρόης 1-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 12:30 Διαγόρας 2010 3-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/01 15:00 Πήγασος Πατρών 1-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 10:00 Πήγασος Πατρών 4-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 4-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 10:00 Δόξα Πατρών 1-15 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 12:30 Δάφνη Πατρών 5-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 12:30 Πατραϊκή 4-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 22/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 11/01 15:00 Δόξα Πατρών 2-10 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 12:30 Διαγόρας 2010 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 12/01 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 12:30 Μέγας Δικέφαλος 3-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/01 12:30 Α.Ε. Αρόης 1-5 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 18/01 15:00 Πήγασος Πατρών 1-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 10:00 Δάφνη Πατρών 2-4 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 19/01 12:30 Αχιλλέας Οβρυάς 2-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 12:30 Διαγόρας 2010 0-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 19/01 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 5-2 Δόξα Πατρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 10:00 Δάφνη Πατρών 5-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 10:00 Δόξα Πατρών 0-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 4-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 12:30 Μέγας Δικέφαλος 1-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 26/01 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-1 Πατραϊκή διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/02 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/02 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/02 12:30 Πατραϊκή 1-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/02 12:30 Πήγασος Πατρών 2-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/02 12:30 Α.Ε. Αρόης 3-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/02 15:30 Διαγόρας 2010 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 15:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 10:00 Πήγασος Πατρών 1-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 10:00 Δάφνη Πατρών 3-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 12:30 Δόξα Πατρών 2-7 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 16/02 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 15:30 Άτλας Α.Σ. 2-6 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 22/02 16:00 Πατραϊκή 4-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/02 12:30 Δόξα Πατρών 4-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/02 12:30 Μέγας Δικέφαλος 1-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/02 16:00 Α.Ε. Αρόης 1-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/02 16:00 Διαγόρας 2010 0-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/03 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 9-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 10:00 Πήγασος Πατρών 0-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/03 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/03 10:00 Δάφνη Πατρών 5-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 09/03 12:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/03 12:30 Διαγόρας 2010 1-4 Πατραϊκή διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/03 19:00 Μέγας Δικέφαλος 2-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/03 10:00 Δάφνη Πατρών 0-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/03 10:00 Άτλας Α.Σ. 3-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/03 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/03 16:00 Πατραϊκή 0-3 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/03 19:00 Δόξα Πατρών 3-4 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/04 17:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 09:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 4-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/04 12:00 Πήγασος Πατρών 1-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/04 14:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/04 14:30 Μέγας Δικέφαλος 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/04 17:30 Διαγόρας 2010 3-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 12/04 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 09:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 09:30 Δάφνη Πατρών 3-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 12:00 Άτλας Α.Σ. 2-3 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/04 12:00 Πατραϊκή - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/04 14:30 Δόξα Πατρών 2-6 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/04 09:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/04 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/04 12:00 Μέγας Δικέφαλος 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/04 12:00 Α.Ε. Αρόης 6-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/04 14:30 Άτλας Α.Σ. 0-4 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/04 16:30 Διαγόρας 2010 2-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/05 17:30 Πατραϊκή 3-5 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/05 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 3-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/05 14:30 Πήγασος Πατρών 4-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/05 14:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/05 14:30 Δάφνη Πατρών 2-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 04/05 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/05 17:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 5-5 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/05 09:30 Άτλας Α.Σ. 3-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/05 14:30 Πατραϊκή 3-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/05 14:30 Α.Ε. Αρόης 3-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/05 17:00 Δόξα Πατρών 5-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/05 19:00 Μέγας Δικέφαλος 1-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές