Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ισώματος 28/10 15:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 28/10 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 5-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πέττα 28/10 15:00 Δόξα Πεττα 2-3 Βασιλικό διαιτητές
Νίκη Λουσικών- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λουσικών 03/11 15:00 Νίκη Λουσικών 3-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 03/11 15:00 Βασιλικό 4-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
Δόξα Πεττα- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 09/11 15:00 Βασιλικό 3-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πέττα 10/11 15:00 Δόξα Πεττα 0-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 10/11 15:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Άρης Άνω Σουδενεΐκων- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λουσικών 16/11 15:00 Νίκη Λουσικών 5-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πέττα 17/11 15:00 Δόξα Πεττα 3-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 17/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Βασιλικό διαιτητές
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ισώματος 23/11 15:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/11 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 24/11 12:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα 30/11 15:00 Δόξα Πεττα 1-6 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 01/12 12:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 01/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-3 Νίκη Λουσικών διαιτητές
Βασιλικό- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λουσικών 07/12 15:00 Νίκη Λουσικών 1-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/12 12:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 5-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 08/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
Πείρος Ισώματος- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/12 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/12 12:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 15/12 15:00 Βασιλικό 2-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
Νίκη Λουσικών- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ισώματος 21/12 15:00 Πείρος Ισώματος 3-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 22/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 05/01 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 3-6 Βασιλικό διαιτητές
Δόξα Πεττα- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 10:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-2 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 12/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 12/01 15:00 Νίκη Λουσικών 2-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
Άρης Άνω Σουδενεΐκων- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/01 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-3 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 18/01 15:30 Πείρος Ισώματος 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 19/01 15:00 Βασιλικό 4-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 02/02 15:30 Βασιλικό 1-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Πέττα 02/02 15:30 Δόξα Πεττα 3-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 02/02 15:30 Νίκη Λουσικών 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/02 12:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 09/02 15:30 Πείρος Ισώματος 3-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 09/02 15:30 Νίκη Λουσικών 2-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Βασιλικό- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα 23/02 16:00 Δόξα Πεττα 2-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 23/02 16:00 Βασιλικό 2-0 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/02 16:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 0-5 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Πείρος Ισώματος- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ισώματος 09/03 16:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 09/03 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 5-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πέττα 09/03 16:00 Δόξα Πεττα 0-0 Βασιλικό διαιτητές
Νίκη Λουσικών- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/03 10:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 16/03 16:00 Βασιλικό 4-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 16/03 16:00 Νίκη Λουσικών 2-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
Δόξα Πεττα- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ισώματος 22/03 16:00 Πείρος Ισώματος 1-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Πέττα 22/03 16:00 Δόξα Πεττα 1-3 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 22/03 16:00 Βασιλικό 2-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Άρης Άνω Σουδενεΐκων- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα 05/04 17:30 Δόξα Πεττα 0-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 05/04 17:30 Ικαρος Λακκόπετρας 1-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 06/04 17:30 Νίκη Λουσικών 1-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ισώματος 12/04 17:30 Πείρος Ισώματος 1-3 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/04 12:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 13/04 14:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 27/04 17:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Πέττα 27/04 17:30 Δόξα Πεττα 2-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 27/04 17:30 Ικαρος Λακκόπετρας 5-0 Νίκη Λουσικών διαιτητές
Βασιλικό- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/05 17:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 04/05 17:30 Νίκη Λουσικών 2-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/05 17:30 Ικαρος Λακκόπετρας 4-1 Δόξα Πεττα διαιτητές
Πείρος Ισώματος- ρεπό