- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Α' κατηγορία-A' Όμιλος | Κύπελλο-Β Φάση | Κύπελλο-Γ Γύρος | Α' κατηγορία-PLAYOUT |
Έδρα: | ||||||
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | |||||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
XHAFA ERSIL
BLEDAR
1998-07-17 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1990-04-04 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1992-01-24 ΑΛΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2001-06-09 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1994-09-02 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2005-07-12 ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2002-06-30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΣ
1996-01-24 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2000-08-09 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1992-05-27 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1994-08-15 ΘΕΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1993-04-15 ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2001-07-13 ΙΝΤΖΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1988-03-16 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
1993-06-17 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1988-09-19 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2002-07-08 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2005-03-20 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1990-10-04 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2000-01-22 ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1993-06-17 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1996-07-22 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1994-07-29 ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
1997-10-22 ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΡΙΑΝ
1999-08-19 ΚΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1993-07-03 ΚΡΑΙΑ ΑΡΜΑΝΤ
FATMIR
2000-11-05 ΚΡΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2002-01-22 ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2006-05-06 ΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2000-07-14 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1975-05-12 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
2002-05-03 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2004-09-16 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1977-11-08 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1992-10-02 ΜΠΑΓΛΑΝΕΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1993-12-10 ΜΠΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
1989-03-02 ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1993-06-22 ΜΠΙΣΤΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2000-06-12 ΜΠΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ
1997-08-27 ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΩΤΗΣ
1998-07-10 ΝΤΟΥΛΑΙ ΑΣΚΕΡΙ
1999-11-06 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
2003-01-18 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
2002-04-10 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2002-01-22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1993-09-07 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1988-02-27 ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1997-06-21 ΡΑΒΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
2001-09-20 ΡΙΖΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1994-02-03 ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1993-01-14 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-08-08 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-08-04 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ω
1993-01-01 ΤΖΑΦΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
2005-10-04 ΤΖΩΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
1997-06-23 ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1995-03-10 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2002-06-18 ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1983-01-01 ΤΣΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-06-17 ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1997-10-14 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ω.
2003-09-27 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1997-11-13 ΦΩΚΑΣ ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000-07-08 ΧΑΤΖΗΛΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
2003-07-19 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2005-09-10 ΧΟΥΣΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ω.
2000-04-15 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1981-03-10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2002-06-22 ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2003-11-05
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
28-10-2013
15:00
Ισώματος
Πείρος Ισώματος
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 2
2
03-11-2013
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Ικαρος Λακκόπετρας
3 - 1
3
09-11-2013
15:00
Βασιλικού
Βασιλικό
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
3 - 4
5
24-11-2013
12:30
Μαζαρακίου
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Νίκη Λουσικών
1 - 1
6
30-11-2013
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 6
7
08-12-2013
12:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
5 - 2
8
11-12-2013
15:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Πείρος Ισώματος
2 - 0
9
22-12-2013
15:00
Λακκόπετρας
Ικαρος Λακκόπετρας
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 4
10
12-01-2014
10:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Βασιλικό
4 - 2
12
02-02-2014
15:30
Λουσικών
Νίκη Λουσικών
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0 - 2
13
09-02-2014
12:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Δόξα Πεττα
2 - 0
14
23-02-2014
16:00
Μαζαρακίου
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0 - 5
15
09-03-2014
16:00
Ισώματος
Πείρος Ισώματος
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
1 - 2
16
16-03-2014
10:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Ικαρος Λακκόπετρας
3 - 1
17
22-03-2014
16:00
Βασιλικού
Βασιλικό
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2 - 2
19
13-04-2014
11:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Νίκη Λουσικών
3 - 1
20
27-04-2014
16:30
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
2 - 4
21
04-05-2014
16:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Άρης Άνω Σουδενεΐκων
4 - 1
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων