Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/10 16:30 Νέο Σαλμενίκο 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/10 16:30 Αιγίου ΑΕ 0-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/10 10:30 Άτλας Α.Σ. 1-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/10 13:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-1 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/10 13:00 Σπάρτακος 0-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 13/10 16:30 Σκεπαστό 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Κεραυνός Σελιανιτίκων- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/10 00:00 Προοδευτική Πατρών 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/10 10:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 6-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/10 10:15 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 6-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/10 13:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/10 13:00 Α.Ε. Αρόης 0-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/10 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Αιγίου ΑΕ- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/10 16:00 Αιγίου ΑΕ 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/10 16:00 Α.Ε. Αρόης 3-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νέο Σαλμενίκο 0-3 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 10:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 27/10 10:00 Άτλας Α.Σ. 5-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/10 12:30 Σπάρτακος 0-6 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 3-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/11 00:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/11 11:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/11 11:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 0-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 03/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/11 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/11 18:00 Πυρσός Πατρών 7-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 10/11 00:00 Νέο Σαλμενίκο 0-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 12:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 10/11 15:00 Σκεπαστό 2-2 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/11 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 4-1 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
Προοδευτική Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/11 00:00 Σπάρτακος 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/11 12:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-4 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/11 15:00 Σκεπαστό 2-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 18:00 Προοδευτική Πατρών 4-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/11 00:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/11 12:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 12:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 12:15 Πυρσός Πατρών 6-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/11 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 4-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 1-1 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/11 18:00 Σπάρτακος 0-4 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 01/12 00:00 Νέο Σαλμενίκο 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 12:15 Πυρσός Πατρών 0-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 01/12 15:00 Σκεπαστό 2-5 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 01/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/12 00:00 Αυτόνομη Π.Ο. 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 12:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 7-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/12 12:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/12 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 18:00 Προοδευτική Πατρών 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/12 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/12 18:00 Σπάρτακος 2-4 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 10:00 Πυρσός Πατρών 3-1 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 12:15 Α.Ε. Αρόης 0-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 15:00 Προοδευτική Πατρών 0-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 15/12 16:30 Σκεπαστό 0-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Νέο Σαλμενίκο- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/12 18:00 Σπάρτακος 1-4 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 22/12 00:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 10:00 Άτλας Α.Σ. 2-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/12 12:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 15:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 0-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/01 17:15 Σκεπαστό 6-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/01 17:30 Α.Ε. Αρόης 6-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/01 00:00 Νέο Σαλμενίκο 0-3 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/01 12:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 1-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 12:15 Προοδευτική Πατρών 0-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 12:15 Πυρσός Πατρών 6-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/01 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/01 18:00 Σπάρτακος 0-5 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/01 00:00 Νέο Σαλμενίκο 0-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/01 12:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-2 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-5 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
Άτλας Α.Σ.- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/01 15:45 Α.Ε. Αρόης - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 00:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 10:00 Προοδευτική Πατρών 2-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/01 12:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 2-4 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/01 12:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/01 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 3-3 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
Κεραυνός Σελιανιτίκων- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/02 15:30 Άτλας Α.Σ. 4-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/02 18:00 Σπάρτακος 1-1 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 02/02 00:00 Νέο Σαλμενίκο 0-3 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/02 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-6 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 12:15 Πυρσός Πατρών 5-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/02 15:00 Σκεπαστό 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
Αιγίου ΑΕ- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 08/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-4 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/02 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 00:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-6 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/02 12:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 7-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 12:30 Προοδευτική Πατρών 1-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/02 18:00 Σπάρτακος 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 16/02 00:00 Νέο Σαλμενίκο 0-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/02 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/02 12:15 Άτλας Α.Σ. 1-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 12:30 Προοδευτική Πατρών 0-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/02 16:30 Σκεπαστό 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/02 15:30 Αιγίου ΑΕ 7-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/02 18:00 Σπάρτακος 1-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 00:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/02 12:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/02 12:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 12:15 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 2-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
Προοδευτική Πατρών- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νέο Σαλμενίκο - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πυρσός Πατρών - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αυτόνομη Π.Ο. - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Σελιανιτίκων - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νέο Σαλμενίκο - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Πυρσός Πατρών διαιτητές
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αυτόνομη Π.Ο. - Σπάρτακος διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Σελιανιτίκων - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νέο Σαλμενίκο - Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πυρσός Πατρών - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Σελιανιτίκων - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αυτόνομη Π.Ο. - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
Νέο Σαλμενίκο- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νέο Σαλμενίκο - Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πυρσός Πατρών - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αυτόνομη Π.Ο. - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Σελιανιτίκων - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας Α.Σ. - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Νέο Σαλμενίκο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πυρσός Πατρών - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αυτόνομη Π.Ο. - Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Άτλας Α.Σ.- ρεπό