Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/10 10:30 Ζαβλάνι ΑΠΣ 6-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/10 10:30 Αχαϊκός 3-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/10 11:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-7 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/10 13:30 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/10 13:30 Ολυμπιακός Πατρών 6-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/10 16:30 Καλλιθέα 1-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/10 16:30 Πετεινοί 4-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/10 10:00 Καλλιθέα 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/10 10:00 ΠΑΟ Κόσμος 0-12 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/10 10:00 Γαλήνη 1-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/10 13:00 Α.Ε. Αρόης 0-6 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/10 16:00 Άτλας Α.Σ. 2-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/10 16:00 Παναχαΐς 0-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/10 16:00 Δόξα Πατρών 1-2 Αχαϊκός διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/10 17:00 Πετεινοί 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/10 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/10 10:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/10 13:00 Περιβόλα 5-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/10 18:30 Αχαϊκός 0-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/10 16:00 ΠΑΟ Κόσμος 7-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 16:00 Αχαϊκός 2-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/10 10:00 Δόξα Πατρών 1-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/10 12:30 Γαλήνη 5-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/10 12:30 Παναχαΐς 1-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/10 12:30 Α.Ε. Αρόης 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/10 12:30 Καλλιθέα 1-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/10 12:30 Ζαβλάνι ΑΠΣ 0-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 18:00 Περιβόλα 3-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-7 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 10:00 ΠΑΟ Κόσμος 0-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/11 10:00 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/11 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-10 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 12:30 Πετεινοί 0-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 12:30 Γαλήνη 3-1 Παναχαΐς διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/11 12:30 Α.Ε. Αρόης 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/11 12:30 Ζαβλάνι ΑΠΣ 7-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/11 12:30 Καλλιθέα 8-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/11 15:00 Πετεινοί 3-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/11 15:00 Αχαϊκός 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 4-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/11 15:30 Δόξα Πατρών 3-0 Παναχαΐς διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/11 16:00 Περιβόλα 0-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/11 10:00 Δίας Σαραβαλίου 6-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/11 10:00 ΠΑΟ Κόσμος 1-5 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-12 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 12:30 Δόξα Πατρών 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/11 12:30 Παναχαΐς 2-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/11 12:30 Γαλήνη 0-5 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/11 15:00 Ζαβλάνι ΑΠΣ 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 18:00 Περιβόλα 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/11 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 5-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/11 15:00 Αχαϊκός 3-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 15:00 Καλλιθέα 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/12 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 3-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/12 12:30 Πετεινοί 8-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 15:00 Άτλας Α.Σ. 0-7 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/12 10:00 Ζαβλάνι ΑΠΣ 4-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/12 10:00 Δόξα Πατρών 2-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/12 12:30 Δίας Σαραβαλίου 9-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/12 12:30 Παναχαΐς 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/12 15:00 Α.Ε. Αρόης 1-5 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/12 18:00 Γαλήνη 3-5 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/12 10:00 Πετεινοί 5-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/12 10:00 Άτλας Α.Σ. 0-8 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/12 12:00 Αχαϊκός 1-4 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/12 12:00 Περιβόλα 4-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/12 12:30 ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/12 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-3 Δόξα Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 15:00 Καλλιθέα 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/01 10:00 Δίας Σαραβαλίου 5-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/01 10:00 Ζαβλάνι ΑΠΣ 3-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/01 12:30 Δόξα Πατρών 8-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/01 12:30 Παναχαΐς 8-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/01 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Αχαϊκός διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 15:30 Περιβόλα 0-2 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/01 10:00 Γαλήνη 2-11 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/01 10:00 Άτλας Α.Σ. 0-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/01 10:00 ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/01 12:30 Πετεινοί 0-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/01 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-6 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/01 12:30 Παναχαΐς 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - Αχαϊκός 3-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/01 10:00 Καλλιθέα 3-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/01 10:00 Ζαβλάνι ΑΠΣ 8-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/01 10:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/01 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-4 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Δόξα Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου - ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/02 15:30 Άτλας Α.Σ. 0-10 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/02 15:30 Παναχαΐς 0-4 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/02 10:30 Α.Ε. Αρόης 0-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/02 13:00 Γαλήνη 1-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/02 15:30 Περιβόλα 4-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/02 18:00 Δόξα Πατρών 2-3 Καλλιθέα διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - Περιβόλα 3-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/02 15:30 Αχαϊκός 6-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/02 10:30 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/02 10:30 Ζαβλάνι ΑΠΣ 6-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/02 10:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/02 12:00 Πετεινοί 2-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/02 13:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Παναχαΐς διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Άτλας Α.Σ. 3-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/03 18:00 Καλλιθέα 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/03 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 10:30 Γαλήνη 0-4 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/03 10:30 Ζαβλάνι ΑΠΣ 0-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/03 12:00 Δόξα Πατρών 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/03 16:00 Παναχαΐς 1-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Πετεινοί 0-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 16:00 Άτλας Α.Σ. 4-6 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/03 13:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/03 13:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/03 16:00 Περιβόλα 2-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/03 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Α.Ε. Αρόης 3-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/03 10:30 Δόξα Πατρών 6-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/03 10:30 Καλλιθέα 2-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/03 10:30 Ζαβλάνι ΑΠΣ 6-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/03 13:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 16:00 Αχαϊκός 5-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/03 16:00 Παναχαΐς 0-2 Γαλήνη διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/03 11:00 Γαλήνη 4-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/03 13:00 Περιβόλα 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/03 14:00 Άτλας Α.Σ. 1-6 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/03 14:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/03 17:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/04 17:30 Παναχαΐς 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Ζαβλάνι ΑΠΣ 3-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ολυμπιακός Πατρών 3-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/04 17:30 Πετεινοί 0-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/04 11:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-8 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 11:00 Α.Ε. Αρόης 1-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 14:00 Αχαϊκός 10-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 17:30 Καλλιθέα 2-0 Παναχαΐς διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/04 17:30 Γαλήνη 0-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/04 11:00 Παναχαΐς 0-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/04 14:00 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 14:00 Δόξα Πατρών 1-10 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 17:30 Α.Ε. Αρόης 1-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/04 17:30 Άτλας Α.Σ. 1-8 Πετεινοί διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/04 17:30 Περιβόλα 5-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/04 11:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-6 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/04 11:00 Πετεινοί 2-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/04 14:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/04 14:00 Αχαϊκός 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/04 17:30 Καλλιθέα 0-1 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Γαλήνη 3-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/04 11:00 Δίας Σαραβαλίου 7-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/04 12:00 Δόξα Πατρών 5-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/04 15:00 Ζαβλάνι ΑΠΣ 2-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/04 15:00 Α.Ε. Αρόης 0-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/04 15:00 Παναχαΐς 2-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/04 18:00 Καλλιθέα 0-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/05 18:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/05 11:00 Γαλήνη 3-6 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/05 12:00 Πετεινοί 2-6 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/05 15:00 Άτλας Α.Σ. 0-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 15:00 Περιβόλα 5-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 18:00 Αχαϊκός 3-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Καλλιθέα 3-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/05 18:00 Δόξα Πατρών 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/05 11:00 Ζαβλάνι ΑΠΣ 4-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/05 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/05 15:00 Α.Ε. Αρόης 5-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/05 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/05 18:00 Αχαϊκός 9-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - ΠΑΟ Κόσμος 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/05 18:00 Άτλας Α.Σ. 0-1 Ζαβλάνι ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/05 11:00 Πετεινοί 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/05 15:00 Δόξα Πατρών 1-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/05 18:00 Περιβόλα 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/05 18:00 Γαλήνη - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/05 18:00 Παναχαΐς - Α.Ε. Αρόης διαιτητές