Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/10 19:30 Ρωμανός 2-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/10 10:30 Πήγασος Πατρών 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/10 10:30 Δάφνη Πατρών 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/10 13:30 Αργυρά Πατρών 2-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 09/10 16:30 Αυτόνομη Π.Ο. 5-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/10 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 16:30 Ηρακλής Πατρών 2-3 Ωλενιακός διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/10 10:00 Σπάρτακος 0-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/10 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/10 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/10 13:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/10 13:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/10 16:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/10 16:00 Ωλενιακός 2-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/10 16:00 Πήγασος Πατρών 8-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/10 10:00 Ηρακλής Πατρών 0-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/10 10:00 Αίας Πατρών 1-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/10 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/10 13:30 Αργυρά Πατρών 1-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 23/10 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 5-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/10 16:00 Ρωμανός 0-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/10 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 6-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/10 10:00 Σπάρτακος 0-8 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/10 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/10 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/10 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/10 12:30 Δάφνη Πατρών 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/10 15:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Ρωμανός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/11 10:00 Αίας Πατρών 1-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 06/11 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 3-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 15:00 Ρωμανός 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/11 15:00 Ωλενιακός 3-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 15:00 Πήγασος Πατρών 4-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/11 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-3 Σπάρτακος διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 0-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/11 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/11 10:00 Δάφνη Πατρών 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/11 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/11 15:00 Αργυρά Πατρών 3-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 13/11 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 3-1 Ρωμανός διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/11 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 20/11 12:30 Σπάρτακος 0-6 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/11 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/11 15:00 Ωλενιακός 5-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/11 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 15:00 Ρωμανός 1-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 15:00 Αίας Πατρών 0-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 26/11 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/11 12:30 Δάφνη Πατρών 3-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/11 15:00 Αργυρά Πατρών 6-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/12 10:00 Ηρακλής Πατρών 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/12 10:00 Πήγασος Πατρών 4-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/12 10:00 Αίας Πατρών 1-1 Ρωμανός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/12 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-8 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/12 10:00 Δάφνη Πατρών 0-6 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/12 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-6 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/12 11:00 Ρωμανός 4-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/12 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 11/12 12:30 Σπάρτακος 0-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/12 15:00 Ωλενιακός 3-2 Αίας Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/12 10:00 Ηρακλής Πατρών 0-5 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/12 10:00 Αίας Πατρών 6-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 18/12 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/12 15:00 Πήγασος Πατρών 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/12 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/12 15:00 Ωλενιακός 8-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/12 17:30 Αργυρά Πατρών 2-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/01 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/01 10:00 Δάφνη Πατρών 2-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/01 12:30 Αχιλλέας Οβρυάς 3-7 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/01 12:30 Σπάρτακος 0-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/01 12:30 Ηρακλής Πατρών 1-8 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 15/01 15:00 Ρωμανός 6-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/01 17:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/01 15:00 Αίας Πατρών 4-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/01 10:00 Σπάρτακος 1-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/01 10:00 Πήγασος Πατρών 0-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 22/01 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/01 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-6 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/01 15:00 Ωλενιακός 6-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/01 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-5 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/01 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 5-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/01 12:30 Ηρακλής Πατρών 0-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/01 15:00 Αργυρά Πατρών 3-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 29/01 15:00 Ρωμανός 3-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/02 15:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/02 15:00 Πήγασος Πατρών 3-6 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/02 15:30 Δάφνη Πατρών 1-2 Ωλενιακός διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/02 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-4 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/02 10:30 Σπάρτακος 1-5 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/02 10:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-6 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/02 13:00 Αίας Πατρών 1-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/02 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-4 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/02 13:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/02 15:30 Ωλενιακός 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/02 15:30 Πήγασος Πατρών 4-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/02 10:30 Ηρακλής Πατρών 5-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 19/02 15:30 Ρωμανός 2-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/02 15:30 Δάφνη Πατρών 2-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/02 15:30 Αργυρά Πατρών 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 19/02 15:30 Αυτόνομη Π.Ο. 4-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/03 16:00 Αίας Πατρών 3-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/03 10:00 Δάφνη Πατρών 4-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/03 10:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/03 13:00 Σπάρτακος 0-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/03 16:00 Ωλενιακός 4-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/03 16:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-1 Αίας Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/03 10:30 Αίας Πατρών 3-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/03 10:30 Πήγασος Πατρών 2-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/03 10:30 Ηρακλής Πατρών 0-6 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/03 13:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 12/03 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 12/03 16:00 Ρωμανός 3-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/03 16:00 Ωλενιακός 9-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/03 16:00 Αργυρά Πατρών 3-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/03 10:30 Δάφνη Πατρών 1-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-5 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/03 13:00 Σπάρτακος 4-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 13:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 5-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 18:30 Ηρακλής Πατρών 1-0 Ρωμανός διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/03 11:00 Σπάρτακος 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/03 11:00 Πήγασος Πατρών 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/03 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/03 14:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/03 14:30 Αίας Πατρών 0-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/03 17:00 Ωλενιακός 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 26/03 17:00 Ρωμανός 5-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/04 11:00 Πήγασος Πατρών 2-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/04 11:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/04 14:00 Αργυρά Πατρών 1-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/04 14:00 Δάφνη Πατρών 8-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 17:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 6-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/04 17:30 Ηρακλής Πατρών 1-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 02/04 17:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/04 11:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-4 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/04 11:00 Α.Π.Ο. Αρόη 5-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 09/04 17:30 Σπάρτακος 0-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/04 17:30 Ωλενιακός 1-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 09/04 17:30 Ρωμανός 6-5 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/04 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/04 11:00 Αίας Πατρών 1-6 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/04 14:00 Πήγασος Πατρών 6-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/04 14:00 Ηρακλής Πατρών 1-5 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/04 17:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 6-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 23/04 17:30 Αυτόνομη Π.Ο. 3-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/04 17:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/04 18:00 Αργυρά Πατρών 7-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/04 18:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/04 11:00 Δάφνη Πατρών 2-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/04 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/04 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 30/04 18:00 Σπάρτακος 3-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/04 18:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 30/04 18:00 Ρωμανός 2-3 Ωλενιακός διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/05 11:00 Αίας Πατρών 3-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/05 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 07/05 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 4-5 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/05 15:00 Αργυρά Πατρών 2-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/05 15:00 Πήγασος Πατρών 1-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/05 18:00 Ωλενιακός 4-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/05 18:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-4 Ρωμανός διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/05 11:00 Δάφνη Πατρών 3-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/05 11:00 Α.Π.Ο. Αρόη 6-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/05 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/05 15:00 Αργυρά Πατρών 2-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/05 15:00 Ηρακλής Πατρών 1-4 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 14/05 18:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-5 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 14/05 18:00 Ρωμανός 2-3 Σπάρτακος διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/05 18:00 Α.Π.Ο. Αρόη 5-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/05 11:00 Αίας Πατρών 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/05 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-10 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 21/05 11:00 Σπάρτακος 0-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/05 15:00 Ωλενιακός 5-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/05 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 21/05 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές