Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/10 16:30 Παναχαΐς 2-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/10 10:30 Δόξα Πατρών 3-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/10 14:00 Αχαϊκός 6-4 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/10 14:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/10 14:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-5 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/10 16:30 Αμπελόκηποι 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/10 16:30 Πυρσός Πατρών 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/10 10:30 Γαλήνη 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 14:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/10 14:00 Αχαϊκός 1-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/10 14:00 Πατραϊκή 0-5 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 11/10 16:30 Ψηλαλώνια 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/10 18:30 Α.Ε. Αρόης 1-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 16:30 Καλλιθέα 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 10:30 Πατραϊκή 1-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/10 10:30 Πυρσός Πατρών 2-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/10 14:00 Πετεινοί 2-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/10 14:00 Αμπελόκηποι 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/10 16:30 Παναχαΐς 0-3 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/10 16:30 Δόξα Πατρών 2-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/10 18:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/10 10:00 Γαλήνη 2-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/10 10:00 Ψηλαλώνια 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/10 10:00 Ικαρος Πετρωτού 4-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/10 12:30 Αχαϊκός 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/10 12:30 Αμπελόκηποι 0-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/10 15:30 Καλλιθέα 2-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 31/10 15:00 Παναχαΐς 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/11 10:00 Γαλήνη 0-5 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/11 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-5 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/11 10:00 Δόξα Πατρών 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/11 12:30 Πατραϊκή 0-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/11 15:00 Πετεινοί 1-2 Αχαϊκός διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/11 10:00 Αμπελόκηποι 0-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/11 10:00 Καλλιθέα 3-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/11 12:30 Παναχαΐς 1-5 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/11 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/11 12:30 Αχαϊκός 5-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/11 15:00 Ψηλαλώνια 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 15:00 Πυρσός Πατρών 2-4 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/11 09:30 Ψηλαλώνια 0-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/11 09:30 Δόξα Πατρών 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/11 12:00 Πατραϊκή 1-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/11 12:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/11 12:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/11 15:00 Γαλήνη 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 15:00 Πετεινοί 1-0 Παναχαΐς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/11 10:00 Αμπελόκηποι 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/11 09:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/11 12:00 Αχαϊκός 1-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/11 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/11 15:00 Παναχαΐς 1-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/11 15:00 Πετεινοί 4-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/11 15:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Γαλήνη διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Καλλιθέα 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/11 12:00 Α.Ε. Αρόης 1-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/11 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/11 12:00 Δόξα Πατρών 5-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/11 15:00 Γαλήνη 2-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/12 15:00 Ψηλαλώνια 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/12 15:00 Παναχαΐς 0-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/12 09:30 Πατραϊκή 2-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/12 09:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-5 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/12 12:00 Α.Ε. Αρόης 2-5 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 15:00 Πετεινοί 0-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 15:00 Πυρσός Πατρών 0-6 Αχαϊκός διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Πυρσός Πατρών 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/12 15:00 Ψηλαλώνια 4-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/12 09:30 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/12 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/12 12:00 Αχαϊκός 5-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 15:00 Καλλιθέα 3-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/12 15:00 Δόξα Πατρών 1-1 Γαλήνη διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/12 15:00 Παναχαΐς 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/12 09:30 Γαλήνη 0-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/12 09:30 Ικαρος Πετρωτού 1-4 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/12 09:30 Πετεινοί 3-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 09:30 Πατραϊκή 0-9 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/12 12:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Καλλιθέα διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/01 15:00 Καλλιθέα 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/01 09:30 Δόξα Πατρών 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/01 12:00 Αχαϊκός 9-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/01 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/01 15:00 Πυρσός Πατρών 0-1 Πετεινοί διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Γαλήνη 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - Πατραϊκή 0-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/01 15:00 Πετεινοί 1-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/01 09:30 Ψηλαλώνια 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/01 09:30 Ικαρος Πετρωτού 0-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/01 12:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/01 12:00 Καλλιθέα 3-1 Δόξα Πατρών διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Πετεινοί 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/01 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/01 09:30 Πυρσός Πατρών 0-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/01 09:30 Παναχαΐς 1-5 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/01 09:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/01 12:00 Δόξα Πατρών 2-1 Αχαϊκός διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - Α.Ε. Αρόης 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Αχαϊκός 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/01 15:00 Καλλιθέα 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 8-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/01 09:30 Γαλήνη 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/02 15:00 Ψηλαλώνια 0-0 Παναχαΐς διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Δόξα Πατρών 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πατραϊκή 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/02 15:00 Πετεινοί 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/02 09:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-7 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/02 09:30 Παναχαΐς 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/02 09:30 Πυρσός Πατρών 3-4 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/02 12:00 Α.Ε. Αρόης 2-4 Γαλήνη διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Καλλιθέα 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 10:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/02 12:30 Αχαϊκός 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/02 12:30 Ψηλαλώνια 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 12:30 Πυρσός Πατρών 1-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/02 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πατραϊκή 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Πετεινοί 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/02 10:00 Γαλήνη 2-4 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/02 10:00 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/02 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/02 12:30 Α.Ε. Αρόης 0-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/02 15:30 Δόξα Πατρών 7-1 Παναχαΐς διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Πυρσός Πατρών 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/02 15:30 Καλλιθέα 0-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/02 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-4 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/02 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 5-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/02 12:30 Αχαϊκός 0-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/02 15:30 Παναχαΐς 0-0 Πετεινοί διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πατραϊκή 0-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Ικαρος Πετρωτού 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/03 15:30 Καλλιθέα 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/03 10:00 Γαλήνη 4-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/03 12:30 Α.Ε. Αρόης 2-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/03 12:30 Ψηλαλώνια 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/03 15:30 Δόξα Πατρών 1-2 Πετεινοί διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πατραϊκή 0-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/03 10:30 Αχαϊκός 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/03 10:30 Πυρσός Πατρών 0-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/03 10:30 Πετεινοί 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/03 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/03 16:00 Παναχαΐς 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Γαλήνη 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ρίου - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/03 16:00 Καλλιθέα 2-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/03 11:30 Ικαρος Πετρωτού 4-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/03 11:30 Ψηλαλώνια 4-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/03 17:00 Αχαϊκός 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/03 17:00 Δόξα Πατρών 2-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πατραϊκή 0-3 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/04 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-6 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/04 12:00 Γαλήνη 1-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/04 14:30 Πετεινοί 0-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/04 14:30 Α.Ε. Αρόης 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/04 17:30 Παναχαΐς 0-4 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αμπελόκηποι 0-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Αχαϊκός 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/04 14:30 Καλλιθέα 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/04 14:30 Ψηλαλώνια 2-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/04 14:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 14:30 Δόξα Πατρών 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 17:30 Πυρσός Πατρών 1-2 Παναχαΐς διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πατραϊκή - Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/04 09:30 Πετεινοί 1-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 14:30 Α.Ε. Αρόης 0-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/04 14:30 Γαλήνη 0-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/04 14:30 Ικαρος Πετρωτού 2-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 14:30 Ψηλαλώνια 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 17/04 17:30 Παναχαΐς 2-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές