Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 26/09 17:00 Ρωμανός 0-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/09 10:00 Πήγασος Πατρών 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/09 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/09 12:00 Αίας Πατρών 1-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/09 14:30 Άνω Καστρίτσι 4-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/09 14:30 Δάφνη Πατρών 0-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 27/09 17:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές
Δρέπανο- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/10 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/10 10:30 Ηρακλής Πατρών 1-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/10 16:30 Δρέπανο 2-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/10 16:30 Αετός Ρίου 2-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/10 16:30 Ωλενιακός 4-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/10 16:30 Α.Π.Ο. Αρόη 4-4 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/10 16:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Πήγασος Πατρών- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 10:30 Πήγασος Πατρών 0-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/10 10:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/10 14:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/10 16:00 Δάφνη Πατρών 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 11/10 16:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/10 16:30 Αίας Πατρών 1-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 16:30 Αχιλλέας Οβρυάς 2-2 Ωλενιακός διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/10 10:30 Ηρακλής Πατρών 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/10 13:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/10 14:00 Δρέπανο 3-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 14:00 Άνω Καστρίτσι 3-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 16:30 Αετός Ρίου 2-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/10 16:30 Ωλενιακός 3-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 16:30 Πήγασος Πατρών 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/10 10:00 Αυτόνομη Π.Ο. 4-7 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/10 12:30 Αίας Πατρών 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/10 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-5 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/10 12:30 Αχιλλέας Οβρυάς 2-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 25/10 15:30 Ρωμανός 3-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 25/10 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 15:30 Ηρακλής Πατρών 0-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
Α.Π.Ο. Αρόη- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/11 10:00 Άνω Καστρίτσι 3-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/11 10:00 Πήγασος Πατρών 4-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/11 12:30 Δάφνη Πατρών 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/11 12:30 Δρέπανο 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/11 12:30 Αετός Ρίου 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/11 15:00 Ωλενιακός 5-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 01/11 15:00 Ρωμανός 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Πάτραι Α.Π.Σ.- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/11 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 4-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/11 10:00 Αίας Πατρών 4-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/11 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/11 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/11 12:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Ωλενιακός- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/11 15:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/11 09:30 Πήγασος Πατρών 3-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/11 12:00 Δρέπανο 4-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/11 12:00 Δάφνη Πατρών 4-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/11 13:00 Άνω Καστρίτσι 4-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 15/11 15:00 Ρωμανός 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/11 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-4 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 22/11 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 3-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/11 12:00 Ηρακλής Πατρών 6-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/11 15:00 Αετός Ρίου 1-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/11 15:00 Ωλενιακός 2-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 22/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/11 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-4 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Άνω Καστρίτσι- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/11 15:00 Πήγασος Πατρών 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/11 15:00 Αχιλλέας Οβρυάς 3-5 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/11 09:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/11 09:30 Αίας Πατρών 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 09:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 29/11 15:00 Ρωμανός 5-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Δρέπανο διαιτητές
Δάφνη Πατρών- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/12 09:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/12 12:00 Άνω Καστρίτσι 4-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/12 15:00 Δρέπανο 4-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/12 15:00 Αετός Ρίου 2-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/12 15:00 Ωλενιακός 5-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 06/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/12 15:00 Ηρακλής Πατρών 2-2 Αίας Πατρών διαιτητές
Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 12/12 15:00 Ρωμανός 1-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/12 15:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-4 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/12 09:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/12 12:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-7 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/12 12:00 Δάφνη Πατρών 2-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/12 12:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/12 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
Αίας Πατρών- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 12:00 Άνω Καστρίτσι 6-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/12 12:00 Δρέπανο 5-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/12 12:00 Δάφνη Πατρών 1-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 15:00 Αετός Ρίου 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 20/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/12 15:00 Ωλενιακός 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/12 15:00 Πήγασος Πατρών 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/01 09:30 Αίας Πατρών 0-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/01 09:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/01 12:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 5-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/01 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/01 12:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/01 15:00 Ωλενιακός 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/01 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-3 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 17/01 15:00 Ρωμανός 8-3 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/01 15:00 Δρέπανο 6-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/01 15:00 Πήγασος Πατρών 2-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/01 15:00 Αετός Ρίου 5-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 15:00 Δάφνη Πατρών 2-4 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/01 09:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-4 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/01 09:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-4 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/01 12:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 6-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 24/01 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/01 15:00 Ηρακλής Πατρών 1-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/01 15:00 Ωλενιακός 3-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/01 15:00 Αετός Ρίου 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Δρέπανο- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/01 09:30 Αίας Πατρών 1-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/01 09:30 Δάφνη Πατρών 1-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/01 12:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/01 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-5 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/01 12:00 Άνω Καστρίτσι 1-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 31/01 15:00 Ρωμανός 3-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 31/01 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-2 Δρέπανο διαιτητές
Πήγασος Πατρών- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 09:30 Α.Π.Ο. Αρόη 5-5 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/02 12:00 Άνω Καστρίτσι 0-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/02 12:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/02 15:00 Ωλενιακός 5-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/02 15:00 Αετός Ρίου 8-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/02 15:00 Δρέπανο 3-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/02 15:00 Ηρακλής Πατρών 2-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 10:00 Δάφνη Πατρών 0-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/02 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/02 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-4 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 14/02 15:30 Ρωμανός 1-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 14/02 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 15:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/02 15:30 Αίας Πατρών 0-5 Ωλενιακός διαιτητές
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/02 10:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/02 12:30 Άνω Καστρίτσι 3-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/02 12:30 Πήγασος Πατρών 2-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/02 15:30 Δρέπανο 7-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/02 15:30 Αετός Ρίου 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/02 15:30 Ωλενιακός 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/02 15:30 Δάφνη Πατρών 0-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
Α.Π.Ο. Αρόη- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/02 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 3-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/02 10:00 Ηρακλής Πατρών 0-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/02 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-4 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/02 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/02 15:30 Αίας Πατρών 1-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 28/02 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/03 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-7 Αετός Ρίου διαιτητές
Πάτραι Α.Π.Σ.- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/03 12:30 Άνω Καστρίτσι 4-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/03 12:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-5 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 06/03 15:30 Ρωμανός 5-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/03 15:30 Δρέπανο 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/03 15:30 Αετός Ρίου 2-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/03 15:30 Πήγασος Πατρών 3-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/03 15:30 Δάφνη Πατρών 0-5 Αίας Πατρών διαιτητές
Ωλενιακός- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/03 10:30 Αυτόνομη Π.Ο. 5-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/03 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/03 16:00 Ωλενιακός 2-4 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/03 16:00 Αίας Πατρών 2-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 20/03 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 5-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/03 15:00 Ηρακλής Πατρών 0-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/03 11:30 Πήγασος Πατρών 4-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/03 14:00 Δάφνη Πατρών 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 14:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-6 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/03 17:00 Αίας Πατρών 1-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 27/03 17:00 Ρωμανός 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/03 17:00 Δρέπανο 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/03 17:00 Αχιλλέας Οβρυάς 4-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
Άνω Καστρίτσι- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/04 09:30 Ηρακλής Πατρών 3-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/04 12:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 9-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/04 14:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/04 17:30 Δρέπανο 3-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/04 17:30 Αετός Ρίου 2-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/04 17:30 Ωλενιακός 4-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 03/04 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
Δάφνη Πατρών- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 09:30 Δάφνη Πατρών 1-7 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/04 09:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-4 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/04 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-4 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 12:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-8 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/04 12:00 Πήγασος Πατρών 1-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/04 17:30 Αίας Πατρών 1-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 10/04 17:30 Ρωμανός 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 12:00 Ηρακλής Πατρών 2-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/04 12:00 Πήγασος Πατρών 5-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/04 14:30 Δρέπανο 7-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/04 17:30 Άνω Καστρίτσι 3-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 17:30 Αετός Ρίου 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 17:30 Ωλενιακός 5-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 17/04 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
Αίας Πατρών- ρεπό

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/04 11:30 Αχιλλέας Οβρυάς 4-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/04 11:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/04 11:30 Αίας Πατρών 1-5 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/04 11:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/04 11:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/04 11:30 Ηρακλής Πατρών 0-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 24/04 17:30 Ρωμανός 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/05 15:00 Δάφνη Πατρών 3-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/05 15:00 Πήγασος Πατρών 5-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/05 15:00 Άνω Καστρίτσι 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/05 15:00 Δρέπανο 5-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/05 15:00 Αετός Ρίου 3-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/05 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 08/05 18:00 Ρωμανός 4-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/05 18:00 Αίας Πατρών 4-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/05 18:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/05 18:00 Ωλενιακός 3-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 14/05 19:00 Ηρακλής Πατρών 0-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/05 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/05 18:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/05 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-9 Πήγασος Πατρών διαιτητές
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου- ρεπό