Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/10 10:00 Θύελλα Σκιαδά 0-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 03/10 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 04/10 12:00 Αίολος Κάτω Αλισσού 1-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/10 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας 0-6 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/10 16:30 Σταροχώρι 0-4 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/10 16:30 Διαγόρας 2010 1-1 Δόξα Πεττα διαιτητές
Άτλας Α.Σ.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα 10/10 10:00 Δόξα Πεττα 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/10 10:30 Καμίνια 5-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/10 14:00 Πρωτέας 3-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 11/10 16:30 Κρίνος 6-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 11/10 16:30 Πείρος Ισώματος 1-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 16:30 Άτλας Α.Σ. 2-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Αίολος Κάτω Αλισσού- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/10 10:00 Θύελλα Σκιαδά 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/10 16:30 Σταροχώρι 2-6 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/10 12:00 Αίολος Κάτω Αλισσού 1-6 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 18/10 16:30 ΑΕ Ροϊτίκων 2-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/10 16:30 Καμίνια 0-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/10 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας 0-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
Ατρόμητος Λάππα 2015- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/10 10:00 Διαγόρας 2010 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 25/10 12:30 Αίολος Κάτω Αλισσού 2-5 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/10 15:30 Πείρος Ισώματος 4-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Πέττα 25/10 15:30 Δόξα Πεττα 2-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/10 15:30 Πρωτέας 1-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 15:30 Άτλας Α.Σ. 2-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
ΑΕ Ροϊτίκων- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 31/10 10:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/11 12:30 Καμίνια 5-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/11 15:00 Πρωτέας 3-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 01/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/11 15:00 Σταροχώρι 2-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 01/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 6-0 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/11 10:00 Θύελλα Σκιαδά 0-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/11 15:00 Πείρος Ισώματος 1-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 1-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/11 15:00 Διαγόρας 2010 0-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 08/11 15:00 Αίολος Κάτω Αλισσού 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 08/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Δόξα Πεττα- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/11 10:00 Καμίνια 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/11 12:00 Πρωτέας 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 15/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 15/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 4-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Πέττα 15/11 15:00 Δόξα Πεττα 2-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 15/11 15:00 Κρίνος 2-0 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
Πείρος Ισώματος- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 10:00 Θύελλα Σκιαδά 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/11 15:00 Σταροχώρι 2-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 22/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/11 15:00 Άτλας Α.Σ. 2-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 22/11 15:00 Αίολος Κάτω Αλισσού 1-6 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 22/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Κρίνος διαιτητές
Διαγόρας 2010- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/11 12:00 Πείρος Ισώματος 4-0 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/11 12:00 Πρωτέας 0-4 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Πέττα 29/11 15:00 Δόξα Πεττα 1-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 29/11 15:00 Κρίνος 3-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/11 15:00 Διαγόρας 2010 3-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 29/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-4 Καμίνια διαιτητές
Θύελλα Σκιαδά- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/12 12:00 Καμίνια 1-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 06/12 15:00 Κρίνος 2-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 06/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 06/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/01 15:00 Αίολος Κάτω Αλισσού 1-5 Διαγόρας 2010 διαιτητές
Σταροχώρι- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/12 09:30 Άτλας Α.Σ. 3-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/12 12:00 Πείρος Ισώματος 0-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/12 15:00 Διαγόρας 2010 0-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Πέττα 13/12 15:00 Δόξα Πεττα 3-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 13/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-2 Πρωτέας διαιτητές
Καμίνια- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου - Ατρόμητος Λάππα 2015 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/12 12:00 Καμίνια 2-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/12 15:00 Σταροχώρι 1-2 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 20/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 20/12 15:00 Κρίνος 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Πέττα 20/12 15:00 Δόξα Πεττα 2-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/01 09:30 Άτλας Α.Σ. 1-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/01 09:30 Πείρος Ισώματος 1-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/01 12:00 Σταροχώρι 1-4 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/01 15:00 Διαγόρας 2010 0-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 10/01 15:00 Αίολος Κάτω Αλισσού 1-3 Καμίνια διαιτητές
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου - Κρίνος 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/01 09:30 Πρωτέας 6-2 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/01 12:00 Καμίνια 1-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 17/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Πέττα 17/01 15:00 Δόξα Πεττα 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/01 15:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Άτλας Α.Σ.- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/01 12:00 Σταροχώρι 4-5 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 24/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 24/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/01 15:00 Διαγόρας 2010 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Αίολος Κάτω Αλισσού- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας - Πείρος Ισώματος 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/01 09:30 Άτλας Α.Σ. 1-2 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/01 12:00 Πρωτέας 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 31/01 15:00 Κρίνος 5-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Πέττα 31/01 15:00 Δόξα Πεττα 5-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/01 15:00 Διαγόρας 2010 2-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Ατρόμητος Λάππα 2015- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/02 12:00 Σταροχώρι 1-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 07/02 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/02 15:00 Καμίνια 2-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 07/02 15:00 Κρίνος 1-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 07/02 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-1 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
ΑΕ Ροϊτίκων- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 14/02 15:30 Αίολος Κάτω Αλισσού 2-8 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/02 15:30 Διαγόρας 2010 3-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 14/02 15:30 Πείρος Ισώματος 5-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Πέττα 14/02 15:30 Δόξα Πεττα 1-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/02 15:30 Άτλας Α.Σ. 0-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταροχωρίου - Σταροχώρι 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/02 12:30 Πρωτέας 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 21/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 3-1 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/02 15:30 Καμίνια 0-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 21/02 15:30 Κρίνος 5-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 21/02 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας 1-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
Δόξα Πεττα- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/02 12:30 Άτλας Α.Σ. 2-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/02 12:30 Σταροχώρι 6-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 28/02 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 28/02 15:30 Αίολος Κάτω Αλισσού 0-6 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/02 15:30 Διαγόρας 2010 0-5 Πρωτέας διαιτητές
Πείρος Ισώματος- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Πρωτέας 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 05/03 15:30 Πείρος Ισώματος 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/03 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας 0-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Πέττα 06/03 15:30 Δόξα Πεττα 5-0 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 06/03 15:30 Κρίνος 1-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/03 15:30 Καμίνια 2-0 Σταροχώρι διαιτητές
Διαγόρας 2010- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/03 13:00 Καμίνια 2-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/03 13:00 Σταροχώρι 1-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 20/03 16:00 Αίολος Κάτω Αλισσού 0-5 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 20/03 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 20/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/03 16:00 Άτλας Α.Σ. 1-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
Θύελλα Σκιαδά- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Άτλας Α.Σ. 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/03 14:00 Πρωτέας 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Πέττα 27/03 17:00 Δόξα Πεττα 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 27/03 17:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/03 17:00 Διαγόρας 2010 2-0 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 27/03 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-2 Κρίνος διαιτητές
Σταροχώρι- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λουσικών - Αίολος Κάτω Αλισσού 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/04 14:30 Πρωτέας 5-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 03/04 17:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 6-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/04 17:30 Σταροχώρι 5-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 03/04 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 03/04 17:30 Κρίνος 3-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
Καμίνια- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Θύελλα Σκιαδά 0-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 10/04 17:30 Αίολος Κάτω Αλισσού 2-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/04 17:30 Διαγόρας 2010 5-6 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/04 17:30 Άτλας Α.Σ. 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 10/04 17:30 Πείρος Ισώματος 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/04 17:30 Ικαρος Λακκόπετρας 1-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων - ΑΕ Ροϊτίκων 3-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/04 14:30 Καμίνια 2-1 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 17/04 17:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 17/04 17:30 Κρίνος 3-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Πέττα 17/04 17:30 Δόξα Πεττα 0-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/04 17:30 Πρωτέας 7-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό