Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/09 09:30 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/09 12:00 Ψηλαλώνια 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 12:00 Πυρσός Πατρών 0-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/09 12:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Θέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/09 14:30 Καλλιθέα 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/09 17:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/09 17:00 Αετός Ρίου 4-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/09 20:00 Αμπελόκηποι 0-4 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/10 16:30 Παναχαϊκός 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/10 11:30 Δόξα Πατρών 4-2 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 14:00 Διαγόρας 2010 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/10 14:00 Αργυρά Πατρών 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/10 14:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 5-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 12/10 16:30 ΑΕ Ροϊτίκων 0-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 19:30 Θέα 2-3 Ψηλαλώνια διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/10 19:00 Ψηλαλώνια 1-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 12:30 Ικαρος Πετρωτού 3-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/10 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/10 12:30 Καλλιθέα 1-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/10 13:30 Αμπελόκηποι 2-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/10 16:00 Αετός Ρίου 2-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/10 16:00 Α.Ε. Αρόης 3-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/10 19:00 Μέγας Δικέφαλος 1-2 Θέα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/10 16:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 25/10 16:00 Παναχαϊκός 5-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/10 10:00 Α.Ε. Αρόης 4-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 10:00 Διαγόρας 2010 0-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/10 12:30 Θέα 5-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 12:30 Πυρσός Πατρών 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 26/10 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/10 15:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-2 Ψηλαλώνια διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/11 18:00 Μέγας Δικέφαλος 8-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 12:30 Θέα 6-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/11 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 13:30 Αμπελόκηποι 1-6 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/11 15:00 Αετός Ρίου 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/11 15:00 Δόξα Πατρών 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/11 15:00 Καλλιθέα 1-5 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 18:30 Ψηλαλώνια 1-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/11 15:00 Ψηλαλώνια 3-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/11 15:00 Πυρσός Πατρών 1-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/11 17:30 Αργυρά Πατρών 4-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 12:30 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 09/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 09/11 15:00 Παναχαϊκός 1-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/11 18:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-0 Δόξα Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 15/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/11 10:00 Δόξα Πατρών 2-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 12:30 Θέα 2-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/11 12:30 Καλλιθέα 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/11 12:30 Διαγόρας 2010 2-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/11 13:30 Αμπελόκηποι 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/11 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/11 15:00 Μέγας Δικέφαλος 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/11 15:00 Αετός Ρίου 6-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/11 15:00 Αργυρά Πατρών 1-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/11 17:30 Ψηλαλώνια 3-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/11 18:00 Μέγας Δικέφαλος 8-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/11 12:30 Πυρσός Πατρών 0-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 12:30 Α.Ε. Αρόης 3-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/11 12:30 Ικαρος Πετρωτού 5-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/11 15:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/11 15:00 Αργυρά Πατρών 2-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/11 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/11 18:00 Δόξα Πατρών 1-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/11 12:15 Διαγόρας 2010 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/11 12:30 Καλλιθέα 3-5 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 30/11 15:00 Παναχαϊκός 4-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 30/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 15:00 Θέα 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/12 17:30 Ψηλαλώνια 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/12 18:00 Μέγας Δικέφαλος 1-4 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/12 09:30 Πυρσός Πατρών 0-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/12 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 12:15 Ικαρος Πετρωτού 3-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/12 15:00 Αετός Ρίου 4-4 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/12 15:00 Δόξα Πατρών 1-5 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 18:30 Αμπελόκηποι 1-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/12 15:00 Καλλιθέα 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 09:30 Θέα 7-4 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/12 09:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/12 12:15 Διαγόρας 2010 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/12 12:15 Πυρσός Πατρών 1-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/12 15:00 Αργυρά Πατρών 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 14/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 3-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 14/12 15:00 Παναχαϊκός 0-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/12 17:30 Ψηλαλώνια 0-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/12 18:00 Μέγας Δικέφαλος 1-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/12 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/12 12:15 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/12 15:00 Διαγόρας 2010 1-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/12 15:00 Δόξα Πατρών 1-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/12 15:00 Αετός Ρίου 2-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/12 17:30 Αμπελόκηποι 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/01 17:30 Αργυρά Πατρών 3-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/01 09:30 Πυρσός Πατρών 0-4 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/01 09:30 Α.Ε. Αρόης 1-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/01 12:15 Καλλιθέα 0-2 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/01 12:15 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/01 15:00 Παναχαϊκός 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 11/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/01 18:00 Μέγας Δικέφαλος 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/01 12:15 Θέα 2-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/01 12:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 13:30 Αμπελόκηποι 4-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 18/01 15:00 Παναχαϊκός 4-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/01 15:00 Διαγόρας 2010 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 15:00 Αετός Ρίου 2-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/01 18:00 Δόξα Πατρών 1-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/01 15:00 Καλλιθέα 0-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/01 15:00 Αετός Ρίου 1-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/01 15:00 Ψηλαλώνια 6-2 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/01 17:30 Αργυρά Πατρών 3-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 5-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 15:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 15:00 Πυρσός Πατρών 1-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/02 12:15 Διαγόρας 2010 0-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 12:15 Θέα 2-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/02 13:30 Αργυρά Πατρών 4-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 01/02 15:00 Παναχαϊκός 4-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 01/02 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 3-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/02 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/02 15:00 Δόξα Πατρών 1-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/02 18:00 Μέγας Δικέφαλος 7-1 Αμπελόκηποι διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/02 15:15 Ψηλαλώνια 1-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/02 18:00 Μέγας Δικέφαλος 5-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/02 09:30 Πυρσός Πατρών 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/02 12:15 Α.Ε. Αρόης 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/02 12:15 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/02 13:30 Αμπελόκηποι 3-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/02 15:15 Αετός Ρίου 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/02 15:15 Καλλιθέα 2-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/02 18:00 Δόξα Πατρών 0-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 12:45 Θέα 0-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/02 15:30 Πυρσός Πατρών 0-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 15/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 15/02 15:30 Παναχαϊκός 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/02 15:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/02 15:30 Διαγόρας 2010 5-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/02 18:30 Αργυρά Πατρών 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/02 18:30 Μέγας Δικέφαλος 5-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/03 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/03 10:00 Ικαρος Πετρωτού 5-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/03 13:00 Δόξα Πατρών 1-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/03 13:00 Καλλιθέα 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/03 13:30 Αμπελόκηποι 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/03 16:00 Αετός Ρίου 1-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/03 18:30 Ψηλαλώνια 3-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 10:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/03 13:00 Α.Ε. Αρόης 2-4 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/03 13:30 Αργυρά Πατρών 6-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/03 16:00 Διαγόρας 2010 1-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 08/03 16:00 Παναχαϊκός 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 08/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 4-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/03 16:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/03 16:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/03 18:30 Μέγας Δικέφαλος 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/03 10:30 Διαγόρας 2010 4-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/03 13:15 Δόξα Πατρών 1-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/03 13:15 Αμπελόκηποι 3-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/03 13:15 Καλλιθέα 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/03 16:15 Αετός Ρίου 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/03 16:15 Θέα 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/03 16:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/03 19:00 Αργυρά Πατρών 3-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/03 13:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/03 13:30 Πυρσός Πατρών 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/03 13:30 Α.Ε. Αρόης 7-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/03 13:30 Ικαρος Πετρωτού 8-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/03 13:30 Ψηλαλώνια 2-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/03 16:30 Αετός Ρίου 2-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 22/03 16:30 Παναχαϊκός 1-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/03 16:30 Δόξα Πατρών 0-4 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/03 11:30 Θέα 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/03 13:30 Αμπελόκηποι 1-8 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/03 14:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/03 14:30 Διαγόρας 2010 1-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/03 14:30 Καλλιθέα 0-3 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 29/03 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 29/03 17:30 Παναχαϊκός 4-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/04 20:00 Μέγας Δικέφαλος 5-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/04 11:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/04 13:30 Αμπελόκηποι 1-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/04 14:30 Πυρσός Πατρών 5-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/04 14:30 Ικαρος Πετρωτού 2-2 Θέα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/04 16:15 Ψηλαλώνια 2-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/04 17:30 Α.Ε. Αρόης 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/04 17:30 Αετός Ρίου 4-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/04 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/04 14:30 Καλλιθέα 2-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/04 16:15 Αργυρά Πατρών 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/04 17:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 19/04 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 0-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 19/04 17:30 Παναχαϊκός 5-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/04 17:30 Διαγόρας 2010 0-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/04 17:30 Θέα 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/04 20:00 Μέγας Δικέφαλος 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/04 12:45 Δόξα Πατρών 1-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/04 13:30 Αμπελόκηποι 0-9 Θέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/04 14:30 Α.Ε. Αρόης 3-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/04 16:15 Ψηλαλώνια 1-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/04 17:30 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/04 17:30 Αετός Ρίου 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/04 17:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Καλλιθέα διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/05 17:30 Αργυρά Πατρών 1-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/05 11:30 Α.Ε. Αρόης 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/05 11:30 Πυρσός Πατρών 2-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/05 11:30 Θέα 5-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/05 14:30 Καλλιθέα 0-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 03/05 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 6-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 03/05 17:30 Παναχαϊκός 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/05 17:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 1-4 Αετός Ρίου διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/05 20:00 Ψηλαλώνια 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/05 11:30 Διαγόρας 2010 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/05 13:30 Αμπελόκηποι 1-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/05 14:30 Δόξα Πατρών 0-8 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/05 14:30 Θέα 0-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/05 17:30 Αετός Ρίου 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/05 17:30 Μέγας Δικέφαλος 6-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/05 17:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/05 15:30 Ψηλαλώνια 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/05 15:30 Ικαρος Πετρωτού 3-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/05 15:30 Αργυρά Πατρών 3-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 16/05 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 2-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/05 15:30 Καλλιθέα 0-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/05 15:30 Πυρσός Πατρών 7-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/05 15:30 Α.Ε. Αρόης 4-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/05 18:15 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/05 15:45 Δόξα Πατρών 1-8 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/05 12:00 Μέγας Δικέφαλος 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/05 12:00 Αμπελόκηποι 1-7 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/05 12:00 Θέα 6-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/05 18:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/05 18:30 Διαγόρας 2010 2-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 24/05 18:30 Παναχαϊκός 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 24/05 18:30 ΑΕ Ροϊτίκων 3-2 Καλλιθέα διαιτητές