Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αναμέτρηση
4 | - | 4 | ||
Αετός Ρίου | Θέα |
Γ3 Όμιλος 14-15 - 10η αγωνιστική | |
---|---|
07-12-2014 - 15:00 | |
Ρίου | |
ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ | |
ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Αετός Ρίου | Θέα |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
32 | ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | |||||||||
86 | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2 | ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |||||||||
ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ | 3 | ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ||||||||||
67 | ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 4 | ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 26 | ||||||||
ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 5 | HYSA FESTIM | 89 | |||||||||
42 | ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ | 6 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ | |||||||||
ΦΑΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 7 | ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 5 | |||||||||
59 | ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ | 8 | ΝΙΚΟΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | |||||||||
90 | ΣΟΥΛΙ ΚΕΒΙΝ | 9 | ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | 22,73 | ||||||||
46 | ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 10 | ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 70 | ||||||||
ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 11 | ΜΠΑΛΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 44 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
46 | ΣΚΕΝΤΕΡΑΪ ΕΓΚΛΙΑΝΝΤ | 1 | ΚΑΡΜΑΝΙΩΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 70 | ||||||||
ΜΑΡΟΥΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 2 | ΤΑΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 44 | |||||||||
KARAJ ARMANDO | 3 | ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 89 | |||||||||
ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ | 4 | Χωρίς Συμμετοχή | ||||||||||
42 | ΜΠΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 5 | Χωρίς Συμμετοχή | |||||||||
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ | 6 | Χωρίς Συμμετοχή | ||||||||||
86 | ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΕΡΕΜΙ | 7 | Χωρίς Συμμετοχή |