Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/09 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 7-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 09:30 Δάφνη Πατρών 1-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/09 09:30 Σπάρτακος 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/09 12:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/09 14:30 Αίας Πατρών 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/09 14:30 Πήγασος Πατρών 0-4 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 28/09 17:00 Ρωμανός 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/09 17:00 Ωλενιακός 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 09:00 Πήγασος Πατρών 2-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 09:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 09:00 Ηρακλής Πατρών 6-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 11:30 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 14:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 14:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/10 16:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 12/10 16:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/10 10:00 Δάφνη Πατρών 2-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/10 10:00 Ηρακλής Πατρών 4-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/10 12:30 Αίας Πατρών 4-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 19/10 16:00 Ρωμανός 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/10 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/10 16:00 Ωλενιακός 0-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/10 16:00 Σπάρτακος 1-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/10 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 3-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 25/10 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 6-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/10 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/10 10:00 Πήγασος Πατρών 0-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 10:00 Δάφνη Πατρών 2-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 26/10 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 26/10 12:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-5 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 15:15 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Ρωμανός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/11 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 02/11 12:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 0-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/11 12:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 02/11 15:00 Ρωμανός 4-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/11 15:00 Ωλενιακός 5-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/11 15:00 Αίας Πατρών 3-2 Σπάρτακος διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/11 17:30 Σπάρτακος 1-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/11 10:00 Πήγασος Πατρών 1-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/11 10:00 Δάφνη Πατρών 3-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/11 12:30 Δίας Σαραβαλίου 5-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/11 15:00 Ωλενιακός 5-0 Αίας Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 15/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 5-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/11 10:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 0-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 16/11 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/11 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 16/11 15:00 Ρωμανός 2-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/11 15:00 Αίας Πατρών 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/11 18:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 10:00 Πήγασος Πατρών 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/11 10:00 Δάφνη Πατρών 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/11 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-4 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/11 12:30 Σπάρτακος 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/11 15:00 Ωλενιακός 3-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 29/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 29/11 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/11 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/11 09:30 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 09:30 Ηρακλής Πατρών 0-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 12:15 Αυτόνομη Π.Ο. 3-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 12:15 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 5-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 15:00 Αίας Πατρών 2-2 Ρωμανός διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/12 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/12 15:00 Σπάρτακος 0-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/12 09:30 Δάφνη Πατρών 2-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 09:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-4 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/12 12:15 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/12 15:00 Ωλενιακός 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 07/12 15:00 Ρωμανός 1-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/12 15:00 Αίας Πατρών 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 13/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 14/12 11:30 Πήγασος Πατρών 3-4 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 14/12 12:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/12 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/12 12:15 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 14/12 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 4-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 15:00 Σπάρτακος 2-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/12 15:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/12 09:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/12 12:15 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/12 12:15 Ηρακλής Πατρών 1-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 21/12 15:00 Ρωμανός 3-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/12 15:00 Ωλενιακός 1-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 21/12 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-0 Αίας Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 10/01 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/01 09:30 Πήγασος Πατρών 1-4 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/01 11:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/01 12:15 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 4-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/01 15:00 Δάφνη Πατρών 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 15:00 Σπάρτακος 1-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/01 15:00 Αίας Πατρών 5-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/01 09:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/01 09:30 Ηρακλής Πατρών 3-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/01 09:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 3-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 12:15 Αυτόνομη Π.Ο. 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/01 12:15 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 18/01 15:00 Ρωμανός 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Αίας Πατρών διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/01 15:00 Ωλενιακός 2-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 24/01 15:00 Πήγασος Πατρών 0-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/01 17:30 Σπάρτακος 1-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 15:00 Δάφνη Πατρών 1-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/01 15:00 Αίας Πατρών 3-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/02 09:30 Ηρακλής Πατρών 1-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/02 09:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 01/02 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/02 12:15 Αυτόνομη Π.Ο. 3-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/02 12:15 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 15:00 Δίας Σαραβαλίου 5-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 04/02 15:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/02 09:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/02 09:30 Σπάρτακος 3-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/02 12:15 Δάφνη Πατρών 0-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/02 12:15 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 08/02 15:15 Ρωμανός 3-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/02 15:15 Ωλενιακός 2-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/02 15:15 Α.Π.Ο. Αρόη 2-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 15:15 Αίας Πατρών 3-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 14/02 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/02 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/02 10:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 10:00 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 12:45 Αυτόνομη Π.Ο. 0-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 15:30 Πάτρα 2005 A.E. 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 15:30 Πήγασος Πατρών 1-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 15:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-0 Αίας Πατρών διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/02 16:00 Αίας Πατρών 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/03 10:00 Ηρακλής Πατρών 3-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/03 10:00 Σπάρτακος 1-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/03 13:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/03 16:00 Ωλενιακός 3-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 01/03 16:00 Ρωμανός 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 16:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-6 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 16:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 07/03 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/03 16:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/03 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/03 13:00 Δάφνη Πατρών 3-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/03 13:00 Σπάρτακος 0-7 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 13:00 Δίας Σαραβαλίου 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/03 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 16:00 Πήγασος Πατρών 1-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/03 16:15 Αίας Πατρών 1-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/03 10:30 Αχιλλέας Οβρυάς 2-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/03 10:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 4-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/03 13:15 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 7-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/03 13:15 Ηρακλής Πατρών 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 15/03 16:15 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 15/03 16:15 Ρωμανός 1-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/03 16:15 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/03 16:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/03 10:30 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/03 10:30 Πήγασος Πατρών 0-5 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/03 10:30 Δάφνη Πατρών 3-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/03 16:30 Ωλενιακός 5-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/03 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/03 16:30 Σπάρτακος 1-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/03 16:30 Αίας Πατρών 1-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 28/03 16:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/03 11:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/03 11:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-5 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/03 11:30 Ηρακλής Πατρών 4-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/03 17:30 Δίας Σαραβαλίου 4-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 29/03 17:30 Ρωμανός 2-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/03 17:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-0 Ωλενιακός διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/04 11:30 Πήγασος Πατρών 1-8 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/04 11:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/04 17:30 Ωλενιακός 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/04 17:30 Δάφνη Πατρών 1-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/04 17:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 05/04 17:30 Ρωμανός 0-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 17:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-4 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/04 17:30 Σπάρτακος 0-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 18/04 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/04 17:30 Αίας Πατρών 0-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/04 11:30 Πάτρα 2005 A.E. 6-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/04 11:30 Πήγασος Πατρών 1-8 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/04 14:30 Αυτόνομη Π.Ο. 3-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/04 14:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/04 14:30 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/04 17:30 Ηρακλής Πατρών 1-2 Ρωμανός διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/04 10:00 Σπάρτακος 3-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/04 11:30 Δάφνη Πατρών 1-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/04 11:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/04 11:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/04 14:30 Ηρακλής Πατρών 3-5 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 26/04 17:30 Ρωμανός 10-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/04 17:30 Ωλενιακός 3-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/04 17:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/05 17:30 Αίας Πατρών 4-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/05 17:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 02/05 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/05 11:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/05 14:30 Δάφνη Πατρών 6-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/05 14:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/05 14:30 Δίας Σαραβαλίου 4-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/05 17:30 Πήγασος Πατρών 0-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/05 11:30 Ηρακλής Πατρών 3-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/05 14:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/05 17:30 Ωλενιακός 6-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/05 17:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/05 17:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 10/05 17:30 Ρωμανός 4-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/05 17:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/05 17:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-7 Αίας Πατρών διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/05 16:00 Σπάρτακος 3-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 20/05 18:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/05 18:15 Αίας Πατρών 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/05 18:15 Ωλενιακός 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/05 18:15 Α.Π.Ο. Αρόη 4-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/05 18:15 Δάφνη Πατρών 0-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/05 18:15 Πάτρα 2005 A.E. 6-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/05 18:15 Πήγασος Πατρών 2-6 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/05 12:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/05 12:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/05 15:45 Αυτόνομη Π.Ο. 2-4 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/05 15:45 Ηρακλής Πατρών 5-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 24/05 18:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/05 18:30 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 24/05 18:30 Ρωμανός 1-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/05 18:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-5 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές