Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 27/09 17:00 Παναχαΐς 0-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 27/09 17:00 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/09 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/09 12:00 Σταροχώρι 3-2 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 14:30 Άτλας Α.Σ. 0-4 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/09 17:00 Πρωτέας 0-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 28/09 17:00 Πείρος Ισώματος 1-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/10 16:30 Πατραϊκή 1-6 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 11/10 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας 4-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λάππα 11/10 16:30 Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 11/10 16:30 Βασιλικό 0-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 11/10 16:30 Νίκη Λουσικών 4-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 11:30 Πρωτέας 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πέττα 12/10 16:30 Δόξα Πεττα 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/10 16:30 Γαλήνη 1-4 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 18/10 16:00 Παναχαΐς 1-6 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/10 11:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/10 12:30 Σταροχώρι 2-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/10 12:30 Άτλας Α.Σ. 5-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/10 12:30 Πατραϊκή 1-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 19/10 16:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 19/10 16:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Βασιλικό 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 7-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 25/10 16:00 Νίκη Λουσικών 2-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/10 12:30 Γαλήνη 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 12:30 Πρωτέας 0-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/10 12:30 Πατραϊκή 5-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Πέττα 26/10 15:00 Δόξα Πεττα 1-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/10 15:00 Απόλλων Βίδοβας 6-0 Σταροχώρι διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 01/11 15:00 Παναχαΐς 7-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 01/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-1 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 2-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/11 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-5 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 02/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 02/11 15:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Γαλήνη 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/11 15:00 Πατραϊκή 0-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Πέττα 08/11 15:00 Δόξα Πεττα 4-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/11 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/11 12:30 Πρωτέας 2-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 09/11 15:00 Νίκη Λουσικών 0-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 09/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 09/11 15:00 Σταροχώρι 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 15/11 15:00 Βασιλικό 2-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 16/11 15:00 Παναχαΐς 1-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Πέττα 16/11 15:00 Δόξα Πεττα 1-5 Νίκη Λουσικών διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας - Σταροχώρι 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 4-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/11 10:00 Γαλήνη 0-1 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/11 12:00 Πατραϊκή 4-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/11 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/11 12:30 Πρωτέας 2-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/11 15:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-1 Παναχαΐς διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 29/11 15:00 Νίκη Λουσικών 3-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 29/11 15:00 Παναχαΐς 1-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 30/11 15:00 Βασιλικό 3-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 30/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-5 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Πέττα 30/11 15:00 Δόξα Πεττα 0-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 15:00 Γαλήνη 1-4 Πρωτέας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Άτλας Α.Σ. 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/12 15:00 Σταροχώρι 1-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/12 12:15 Πατραϊκή 0-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/12 12:15 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 07/12 15:00 Πείρος Ισώματος 0-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/12 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 4-3 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 07/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 4-4 Πρωτέας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής - Παναχαΐς 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 13/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 5-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 13/12 15:00 Νίκη Λουσικών 2-2 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/12 09:30 Πρωτέας 6-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/12 09:30 Γαλήνη 2-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πέττα 14/12 15:00 Δόξα Πεττα 0-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 14/12 15:00 Βασιλικό 2-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/12 15:00 Σταροχώρι 1-2 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/12 09:30 Άτλας Α.Σ. 1-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/12 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 21/12 15:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 21/12 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 3-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 21/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 21/12 15:00 Βασιλικό 2-0 Παναχαΐς διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 10/01 15:00 Παναχαΐς 1-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 10/01 15:00 Νίκη Λουσικών 0-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/01 15:00 Σταροχώρι 0-10 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/01 09:30 Πρωτέας 6-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/01 12:15 Πατραϊκή 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/01 12:15 Γαλήνη 2-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 17/01 15:00 Νίκη Λουσικών 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/01 12:15 Άτλας Α.Σ. 1-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 18/01 15:00 Βασιλικό 0-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/01 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 6-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 18/01 15:00 Πείρος Ισώματος 0-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Πατραϊκή 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/01 15:00 Σταροχώρι 4-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 24/01 15:00 Πείρος Ισώματος 0-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 24/01 15:00 Παναχαΐς 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/01 15:00 Πρωτέας 2-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/01 17:30 Γαλήνη 2-3 Νίκη Λουσικών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/02 09:30 Γαλήνη 0-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Πέττα 01/02 15:00 Δόξα Πεττα 4-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/02 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-2 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 01/02 15:00 Βασιλικό 2-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 01/02 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 01/02 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 5-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 04/02 15:15 Νίκη Λουσικών 0-4 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου - Άρης Κάτω Αχαΐας 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/02 15:15 Σταροχώρι 1-2 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/02 09:30 Άτλας Α.Σ. 2-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/02 10:00 Παναχαΐς 0-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/02 12:15 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/02 15:15 Απόλλων Βίδοβας 6-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 08/02 15:15 Πείρος Ισώματος 3-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/02 18:00 Πατραϊκή 0-3 Δόξα Πεττα διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας - Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 14/02 15:30 Νίκη Λουσικών 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/02 12:45 Γαλήνη 4-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/02 12:45 Πρωτέας 2-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Πέττα 15/02 15:30 Δόξα Πεττα 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 15/02 15:30 Βασιλικό 0-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 15/02 15:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Παναχαΐς διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 28/02 16:00 Παναχαΐς 4-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 28/02 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/02 16:00 Σταροχώρι 2-7 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/03 13:00 Άτλας Α.Σ. 4-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 01/03 16:00 Πείρος Ισώματος 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 01/03 16:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/03 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Πρωτέας διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λουσικών - Νίκη Λουσικών 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/03 10:00 Γαλήνη 4-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/03 13:00 Πρωτέας 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/03 13:00 Πατραϊκή 0-6 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 2-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 08/03 16:00 Βασιλικό 0-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/03 16:00 Σταροχώρι 1-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Πέττα 08/03 16:00 Δόξα Πεττα 4-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 14/03 16:15 Παναχαΐς 2-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/03 13:15 Άτλας Α.Σ. 1-6 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/03 16:15 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-0 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 15/03 16:15 Βασιλικό 0-4 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 15/03 16:15 Ικαρος Λακκόπετρας 1-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/03 16:15 Άρης Κάτω Αχαΐας 3-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 15/03 16:15 Πείρος Ισώματος 0-0 Σταροχώρι διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου - Απόλλων Βίδοβας 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 21/03 16:30 Νίκη Λουσικών 0-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/03 10:30 Πατραϊκή 3-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/03 13:30 Πρωτέας 8-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/03 13:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/03 16:30 Σταροχώρι 1-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/03 16:30 Γαλήνη 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 22/03 16:30 Πείρος Ισώματος 0-0 Παναχαΐς διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 28/03 16:30 Παναχαΐς 1-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 28/03 16:30 Νίκη Λουσικών 2-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/03 14:30 Άτλας Α.Σ. 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Πέττα 29/03 17:30 Δόξα Πεττα 6-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/03 17:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 29/03 17:30 Βασιλικό 0-3 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 29/03 17:30 Ικαρος Λακκόπετρας 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πείρος Ισώματος 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/04 17:30 Πατραϊκή 2-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/04 17:30 Σταροχώρι 2-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/04 11:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 7-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/04 11:30 Άτλας Α.Σ. 5-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/04 14:30 Πρωτέας 3-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 05/04 17:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/04 17:30 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Δόξα Πεττα διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/04 17:30 Πρωτέας 1-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 18/04 17:30 Παναχαΐς 3-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/04 09:30 Γαλήνη 3-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Πέττα 19/04 17:30 Δόξα Πεττα 2-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 19/04 17:30 Νίκη Λουσικών 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/04 17:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 19/04 17:30 Βασιλικό 0-4 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/04 11:30 Πατραϊκή 1-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/04 14:30 Άτλας Α.Σ. 1-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 26/04 17:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 5-1 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 26/04 17:30 Πείρος Ισώματος 1-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 26/04 17:30 Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/04 17:30 Σταροχώρι 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/04 17:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Γαλήνη διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας - Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 02/05 17:30 Παναχαΐς 6-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 02/05 17:30 Νίκη Λουσικών 2-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/05 14:30 Πατραϊκή 5-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/05 17:30 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/05 17:30 Πρωτέας 3-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/05 17:30 Γαλήνη 2-9 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Πέττα 03/05 17:30 Δόξα Πεττα 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/05 11:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 5-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/05 11:30 Άτλας Α.Σ. 0-7 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 10/05 17:30 Πείρος Ισώματος 2-0 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 10/05 17:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 4-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/05 17:30 Ικαρος Λακκόπετρας 3-5 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 10/05 17:30 Βασιλικό 2-6 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/05 17:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-1 Παναχαΐς διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Πέττα 17/05 15:30 Δόξα Πεττα 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/05 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/05 15:30 Σταροχώρι 5-7 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 17/05 15:30 Απόλλων Βίδοβας 2-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/05 18:15 Πατραϊκή 0-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 17/05 18:15 Παναχαΐς 4-0 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/05 18:15 Γαλήνη 11-4 Βασιλικό διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/05 18:30 Άτλας Α.Σ. 2-7 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 23/05 18:30 Ικαρος Λακκόπετρας 2-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/05 18:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 23/05 18:30 Νίκη Λουσικών 3-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πέττα 23/05 18:30 Δόξα Πεττα 2-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/05 18:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 4-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/05 18:30 Βασιλικό 1-5 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές