Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 09/10 16:30 Λέων Αλισσού 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/10 16:30 Φαραικός 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λάππα 09/10 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/10 16:30 Σταροχώρι 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/10 16:30 Καμίνια 3-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/10 16:30 Άτλας Α.Σ. 5-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/10 16:30 Πυρσός Πατρών 2-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/10 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Περιβόλα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/10 16:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/10 09:30 Αχαϊκός 3-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/10 10:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/10 12:00 Περιβόλα 0-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/10 12:15 Δάφνη Πατρών 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/10 13:00 Γαλήνη 2-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/10 16:30 Πείρος Ισώματος 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 17/10 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 23/10 16:00 Λέων Αλισσού 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/10 16:00 Φαραικός 0-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/10 13:00 Άτλας Α.Σ. 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 24/10 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/10 16:00 Σταροχώρι 4-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/10 16:00 Δάφνη Πατρών 0-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/10 16:00 Καμίνια 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Λάππα 03/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 30/10 00:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/10 16:00 Αχαϊκός 2-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/10 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/10 16:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/10 12:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 31/10 15:00 Πείρος Ισώματος 2-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/11 15:00 Περιβόλα 0-6 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 5-0 Καμίνια διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 06/11 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 15:00 Καμίνια 2-4 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/11 15:00 Φαραικός 0-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/11 15:00 Δάφνη Πατρών 1-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/11 15:00 Γαλήνη 0-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/11 15:00 Σταροχώρι 4-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 07/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/11 00:00 Καμίνια 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/11 11:00 Άτλας Α.Σ. 3-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/11 12:15 Πυρσός Πατρών 2-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/11 12:30 Περιβόλα 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/11 15:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 14/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λάππα 14/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/11 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 15:00 Αχαϊκός 2-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 17:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/11 11:00 Δάφνη Πατρών 1-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/11 12:15 Περιβόλα 2-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/11 15:00 Σταροχώρι 1-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 21/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 7-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 18:00 Γαλήνη 0-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/11 00:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/11 15:00 Πείρος Ισώματος 2-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/11 15:00 Καμίνια 1-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 28/11 15:00 Άτλας Α.Σ. 3-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 28/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 6-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/11 15:00 Πυρσός Πατρών 3-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 08/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/12 15:15 Φαραικός 3-1 Σταροχώρι διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 04/12 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/12 20:00 Αχαϊκός 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/12 10:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/12 12:00 Περιβόλα 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/12 12:15 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/12 12:30 Γαλήνη 0-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/12 15:00 Δάφνη Πατρών 3-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/12 15:00 Πείρος Ισώματος 1-5 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/12 00:00 Γαλήνη 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/12 15:00 Καμίνια 2-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/12 15:00 Φαραικός 2-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/12 10:00 Άτλας Α.Σ. 4-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/12 11:00 Πυρσός Πατρών 1-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 19/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/12 15:00 Σταροχώρι 1-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λάππα 19/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 6-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 15/01 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/01 12:00 Πυρσός Πατρών 0-5 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/01 12:30 Περιβόλα 2-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/01 12:30 Αχαϊκός 2-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/01 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-5 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/01 15:00 Πείρος Ισώματος 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/01 00:00 Αχαϊκός 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/01 15:30 Καμίνια 0-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/01 15:30 Φαραικός 6-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/01 18:00 Άτλας Α.Σ. 2-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/01 13:00 Γαλήνη 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 23/01 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/01 15:30 Σταροχώρι 3-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/01 15:30 Δάφνη Πατρών 1-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 29/01 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 30/01 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 7-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/01 15:30 Πυρσός Πατρών 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 30/01 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας 3-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/01 15:30 Πείρος Ισώματος 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/01 15:30 Περιβόλα 2-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/01 15:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/01 18:00 Άτλας Α.Σ. 4-1 Καμίνια διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/02 00:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/02 15:30 Δάφνη Πατρών 2-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/02 15:30 Φαραικός 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/02 15:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/02 13:00 Γαλήνη 1-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 06/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/02 15:30 Σταροχώρι 0-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 06/02 15:30 Αχαϊκός 1-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 12/02 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/02 15:30 Φαραικός 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/02 13:00 Άτλας Α.Σ. 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/02 15:30 Πείρος Ισώματος 5-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λάππα 13/02 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 13/02 15:30 Καμίνια 1-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/02 15:30 Πυρσός Πατρών 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 23/02 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/02 00:00 Πείρος Ισώματος 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/02 15:30 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/02 13:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-4 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/02 13:00 Γαλήνη 4-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 20/02 15:30 Περιβόλα 1-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/02 15:30 Δάφνη Πατρών 4-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/03 16:00 Αχαϊκός 3-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 26/02 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/02 15:30 Φαραικός 0-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/02 11:00 Πυρσός Πατρών 1-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/02 13:00 Άτλας Α.Σ. 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/02 15:30 Σταροχώρι 2-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 6-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 27/02 15:30 Καμίνια 0-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 27/02 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-1 Περιβόλα διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/03 00:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/03 12:30 Περιβόλα 1-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/03 13:00 Αχαϊκός 1-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/03 13:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/03 16:00 Πείρος Ισώματος 1-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 13/03 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/03 16:00 Γαλήνη 0-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 16/03 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Φαραικός διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 19/03 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 16:00 Φαραικός 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/03 11:00 Δάφνη Πατρών 1-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/03 13:00 Γαλήνη 2-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/03 16:00 Σταροχώρι 3-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/03 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-4 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/03 16:00 Καμίνια 0-5 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/03 16:00 Άτλας Α.Σ. 4-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 00:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 11:00 Αχαϊκός 2-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/03 12:00 Περιβόλα 2-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/03 13:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 27/03 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/03 16:00 Πείρος Ισώματος 2-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/03 16:00 Πυρσός Πατρών 0-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 27/03 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 7-1 Καμίνια διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 02/04 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 17:30 Φαραικός 3-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/04 11:00 Δάφνη Πατρών 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/04 14:00 Αχαϊκός 3-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/04 17:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/04 17:00 Σταροχώρι 0-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 03/04 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-4 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/04 19:30 Γαλήνη 2-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/04 00:00 Φαραικός 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/04 13:00 Άτλας Α.Σ. 0-4 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/04 13:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/04 17:00 Πείρος Ισώματος 2-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/04 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 17:00 Πυρσός Πατρών 0-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λάππα 10/04 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 7-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 10/04 17:00 Καμίνια 0-5 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 16/04 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/04 19:30 Αχαϊκός 4-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 00:00 Γαλήνη 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/04 13:00 Περιβόλα 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/04 14:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/04 17:00 Σταροχώρι 4-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/04 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 17:00 Δάφνη Πατρών 1-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/04 00:00 Σταροχώρι 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/04 00:00 Καμίνια 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/04 17:00 Φαραικός 5-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/05 13:30 Άτλας Α.Σ. 2-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 01/05 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λάππα 01/05 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 8-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/05 17:00 Πυρσός Πατρών 0-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 01/05 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 04/05 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/05 00:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/05 17:00 Περιβόλα 1-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/05 17:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/05 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/05 17:00 Δάφνη Πατρών 3-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/05 17:00 Πείρος Ισώματος 3-5 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/05 19:30 Αχαϊκός 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/05 00:00 Δάφνη Πατρών 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 17:00 Άτλας Α.Σ. 3-4 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/05 17:00 Καμίνια 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/05 17:00 Φαραικός 5-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/05 13:30 Γαλήνη 0-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 08/05 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 5-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/05 17:00 Σταροχώρι 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 08/05 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 14/05 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/05 00:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/05 17:00 Περιβόλα 2-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 15/05 14:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 4-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 15/05 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/05 17:00 Πείρος Ισώματος 3-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 15/05 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 4-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 15/05 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 21/05 00:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 21/05 00:00 Καμίνια 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/05 13:30 Γαλήνη 1-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/05 14:00 Αχαϊκός 5-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/05 17:00 Δάφνη Πατρών 2-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/05 17:00 Σταροχώρι 3-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/05 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/05 17:00 Φαραικός 3-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 25/05 00:00 Λέων Αλισσού 0-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/05 00:00 Καμίνια 0-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/05 17:00 Άτλας Α.Σ. 2-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 25/05 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/05 17:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 25/05 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/05 17:00 Πείρος Ισώματος 4-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/05 17:00 Περιβόλα 2-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 28/05 00:00 Περιβόλα 3-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/05 00:00 Σταροχώρι 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Λάππα 28/05 18:00 Δάφνη Πατρών 3-5 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 29/05 14:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/05 14:00 Γαλήνη 0-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/05 17:30 Αχαϊκός 5-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 29/05 17:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 29/05 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Φαραικός διαιτητές