Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 13/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 13/10 16:00 Πείρος Ισώματος 0-8 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 14/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-2 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/10 16:00 Πρωτέας 2-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 14/10 16:00 Κρίνος 3-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 14/10 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/10 18:30 Αετός Πατρών 5-0 Άρλα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 27/10 16:00 Βουπράσιο 5-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 28/10 15:00 Άρλα 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 28/10 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 28/10 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 28/10 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 28/10 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 28/10 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 10/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 10/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 10/11 15:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 10/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 11/11 15:00 Κρίνος 4-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Άρλας 11/11 15:00 Άρλα 0-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 18:00 Αετός Πατρών 0-4 Βουπράσιο διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 17/11 15:00 Βουπράσιο 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 9-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/11 15:00 Πρωτέας 1-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 18/11 15:00 Κρίνος 0-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 24/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 24/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 0-6 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Άρλας 25/11 15:00 Άρλα 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 25/11 15:00 Πείρος Ισώματος 0-6 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/11 18:00 Αετός Πατρών 1-0 Κρίνος διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 01/12 15:00 Βουπράσιο 4-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 01/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 4-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/12 15:00 Πρωτέας 4-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 02/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 02/12 15:00 Κρίνος 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 02/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 6-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/12 18:00 Αετός Πατρών 2-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 08/12 15:00 Βουπράσιο 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 09/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 09/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-8 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 09/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 12/12 15:00 Άρλα 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 15/12 15:00 Πείρος Ισώματος 2-4 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 15/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 4-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 16/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/12 15:00 Πρωτέας 1-2 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 16/12 15:00 Κρίνος 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/12 18:00 Αετός Πατρών 2-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 22/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 15:00 Πρωτέας 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 23/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 23/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 09/01 15:00 Βουπράσιο 5-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 05/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 05/01 15:00 Πείρος Ισώματος 0-6 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Άρλας 06/01 15:00 Άρλα 4-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 06/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 06/01 15:00 Κρίνος 3-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/01 18:00 Αετός Πατρών 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 12/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 12/01 15:00 Βουπράσιο 6-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 12/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 13/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 7-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 18:00 Πρωτέας 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 20/01 15:00 Άρλα 2-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 20/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-4 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 20/01 15:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/01 18:00 Αετός Πατρών 3-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 26/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-1 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/01 12:00 Πρωτέας 4-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 27/01 15:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 27/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 27/01 15:00 Κρίνος 0-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 27/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 27/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 02/02 15:00 Βουπράσιο 3-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/02 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 03/02 15:00 Άρλα 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/02 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/02 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 03/02 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 03/02 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 16/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 16/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 2-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/02 15:30 Πρωτέας 0-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 17/02 15:30 Κρίνος 1-2 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 17/02 15:30 Πείρος Ισώματος 2-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/02 18:00 Αετός Πατρών 3-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 23/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 23/02 15:30 Βουπράσιο 2-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/02 15:30 Πρωτέας 1-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/02 15:30 Λέων Α. Αλισσού 3-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/02 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας 1-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/02 15:30 Απόλλων Βίδοβας 4-1 Άρλα διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 02/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 6-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 02/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 0-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 03/03 16:00 Άρλα 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 03/03 16:00 Πείρος Ισώματος 0-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 18:30 Αετός Πατρών 4-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 09/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 09/03 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/03 16:00 Πρωτέας 6-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 09/03 16:00 Βουπράσιο 7-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 10/03 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 10/03 16:00 Κρίνος 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρλας 23/03 16:00 Άρλα 4-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 23/03 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 23/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 2-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/03 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 24/03 16:00 Πείρος Ισώματος 1-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 30/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-4 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 30/03 16:00 Πείρος Ισώματος 0-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/03 14:00 Πρωτέας 3-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 31/03 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 31/03 17:00 Λέων Α. Αλισσού 0-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 31/03 17:00 Κρίνος 2-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/03 17:00 Αετός Πατρών 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/04 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 06/04 17:00 Βουπράσιο 4-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 07/04 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 07/04 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 5-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 07/04 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/04 17:00 Απόλλων Βίδοβας 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 07/04 17:00 Άρλα 3-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/04 12:30 Αετός Πατρών 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 14/04 17:00 Λέων Α. Αλισσού 1-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 14/04 17:00 Κρίνος 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 14/04 17:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-1 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 14/04 17:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/04 17:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 7-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 14/04 17:00 Άρλα 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/04 17:00 Πρωτέας 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/04 17:00 Λέων Α. Αλισσού 7-4 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/04 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 20/04 17:00 Βουπράσιο 3-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/04 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 5-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 20/04 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/04 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου 24/04 17:00 Κρίνος 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 24/04 17:00 Πείρος Ισώματος 5-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/04 17:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Άρλας 24/04 17:00 Άρλα 3-4 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/04 17:00 Απόλλων Βίδοβας 2-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/04 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/04 18:15 Αετός Πατρών 1-0 Πρωτέας διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 27/04 17:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 27/04 17:00 Κρίνος 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/04 17:00 Πρωτέας 3-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 27/04 17:00 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 27/04 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 5-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 27/04 17:00 Βουπράσιο 5-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 27/04 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/05 17:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 11/05 17:00 Άρλα 2-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/05 17:00 Απόλλων Βίδοβας 0-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 11/05 17:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 11/05 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 11/05 17:00 Βουπράσιο 3-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/05 17:00 Αετός Πατρών 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές