Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/09 17:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 28/09 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/09 14:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/09 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/09 17:00 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/09 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/09 17:00 A.E. Δρέπανου 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/10 16:45 Φοινικας Ζήριας 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/10 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 4-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/10 13:00 Άνω Καστρίτσι 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/10 16:30 Αργυρά Πατρών 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/10 16:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/10 16:30 Αετός Ρίου 1-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/10 16:30 Αστήρ Τέμενης 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/10 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/10 16:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-6 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/10 16:30 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 13:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/10 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 13/10 16:30 Άβυθος Αιγιάλειας 4-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/10 16:30 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/10 16:30 Φοινικας Ζήριας 5-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/10 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/10 16:30 A.E. Δρέπανου 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/10 16:00 Άνω Καστρίτσι 4-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-7 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/10 16:00 Αετός Ρίου 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 2-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/10 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/10 16:00 A.E. Δρέπανου 2-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/10 12:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 12:15 Ολυμπιακός Πατρών 4-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/10 15:00 Αετός Ρίου 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/10 15:00 Αργυρά Πατρών 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/10 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/10 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/10 15:15 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 30/10 15:15 Φοινικας Ζήριας 4-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 12:15 Απόλλων Εγλυκάδος 3-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/11 15:00 A.E. Δρέπανου 2-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/11 15:15 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 03/11 15:15 Φοινικας Ζήριας 5-0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/11 15:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/11 15:00 Αργυρά Πατρών 4-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 12:00 Άνω Καστρίτσι 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 15:00 Αετός Ρίου 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/11 15:00 Φοινικας Ζήριας 1-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 15:00 A.E. Δρέπανου 1-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 18:00 Φλόγα Ρόδιας 2-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/11 16:30 Αργυρά Πατρών 1-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 10:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1-7 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/11 12:00 Άνω Καστρίτσι 1-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-4 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/11 15:00 Αετός Ρίου 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/11 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 13:30 A.E. Δρέπανου 1-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 5-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 01/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 5-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 01/12 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 16:00 Αργυρά Πατρών 4-0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/12 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 08/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 15:00 Αετός Ρίου 4-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/12 18:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 12:00 Άνω Καστρίτσι 3-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 12:15 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/12 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 18:00 Αργυρά Πατρών 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 12:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/12 15:00 A.E. Δρέπανου 0-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/01 15:00 Αργυρά Πατρών 2-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 12:00 Άνω Καστρίτσι 4-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 12:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 15:00 Αετός Ρίου 6-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/01 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 2-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 15:00 A.E. Δρέπανου 3-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 15:30 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 25/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 25/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/01 15:00 Αργυρά Πατρών 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/01 15:00 Αετός Ρίου 1-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/01 15:30 Ολυμπιακός Πατρών - Φοινικας Ζήριας διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/02 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/02 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας - Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/02 15:00 Φλόγα Ρόδιας - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/02 15:00 Φοινικας Ζήριας - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/02 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 15:00 A.E. Δρέπανου - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 17:30 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών - A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/02 15:30 Άνω Καστρίτσι - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/02 15:30 Αργυρά Πατρών - Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 15:30 Αετός Ρίου - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 09/02 15:30 Αστήρ Τέμενης - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/02 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - A.E. Δρέπανου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - A.E. Δρέπανου - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Φοινικας Ζήριας διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - A.E. Δρέπανου - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - A.E. Δρέπανου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Αργυρά Πατρών διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - A.E. Δρέπανου - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - A.E. Δρέπανου - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Άνω Καστρίτσι διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - A.E. Δρέπανου - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Αστήρ Τέμενης διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές