Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/10 16:00 Περιβόλα 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/10 10:30 Παναχαϊκός 1-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/10 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/10 13:00 Δόξα Πατρών 1-4 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/10 16:00 Γαλήνη 4-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/10 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/10 16:00 Ρωμανός 1-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/10 10:30 Αχαϊκός 1-5 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/10 10:30 Ψηλαλώνια 3-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/10 10:30 Δόξα Πατρών 0-6 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/10 13:00 Πετεινοί 0-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/10 13:00 Πολύτεκνος 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/10 13:00 Πυρσός Πατρών 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/10 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/10 10:30 Παναχαϊκός 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/10 13:00 Περιβόλα 0-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/10 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/10 13:00 Ηρακλής Πατρών 8-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/10 13:00 Αχαϊκός 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/10 16:00 Γαλήνη 2-1 Ψηλαλώνια διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/10 16:00 Ρωμανός 3-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/10 10:00 Ψηλαλώνια 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 10:00 Πολύτεκνος 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 10:00 Παναχαϊκός 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 10:00 Πετεινοί 2-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 12:15 Δόξα Πατρών 1-7 Γαλήνη διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 3-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/11 12:15 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/11 12:15 Γαλήνη 0-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/11 12:15 Ολυμπιακός Πατρών 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/11 15:00 Ρωμανός 2-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/11 15:00 Πυρσός Πατρών 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/11 15:00 Αχαϊκός 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 15:00 Ψηλαλώνια 1-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 15:00 Περιβόλα 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 10:00 Παναχαϊκός 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/11 10:00 Πολύτεκνος 1-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/11 12:15 Δόξα Πατρών 0-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/11 15:00 Γαλήνη 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 15:00 Ρωμανός 0-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/11 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 4-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 10:00 Πυρσός Πατρών 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 12:15 Ψηλαλώνια 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 12:15 Αχαϊκός 2-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/11 12:15 Ηρακλής Πατρών 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/11 15:00 Πετεινοί 3-1 Δόξα Πατρών διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 15:00 Περιβόλα 2-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/11 10:00 Δόξα Πατρών 1-5 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/11 12:15 Ηρακλής Πατρών 1-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/11 12:15 Παναχαϊκός 0-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/11 15:00 Γαλήνη 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 11:30 Ολυμπιακός Πατρών 4-3 Αχαϊκός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 10:00 Πετεινοί 2-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/12 10:00 Πυρσός Πατρών 1-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/12 11:00 Πολύτεκνος 2-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/12 12:15 Ρωμανός 0-6 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 12:15 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/12 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/12 15:00 Ψηλαλώνια 0-1 Περιβόλα διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 10:00 Πυρσός Πατρών 0-6 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/12 10:00 Αχαϊκός 2-5 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/12 10:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/12 11:00 Ηρακλής Πατρών 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/12 12:15 Παναχαϊκός 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/12 15:00 Γαλήνη 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/12 15:00 Περιβόλα 5-0 Δόξα Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 15:00 Πολύτεκνος 1-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/12 10:00 Δόξα Πατρών 0-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 10:00 Πετεινοί 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/12 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/12 10:30 Ψηλαλώνια 2-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/12 12:15 Περιβόλα 0-1 Παναχαϊκός διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 15:00 Ρωμανός 0-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/12 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/12 12:00 Πετεινοί 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/12 12:15 Πυρσός Πατρών 2-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/12 12:15 Γαλήνη 3-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/12 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/02 15:15 Αχαϊκός 0-0 Δόξα Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/01 15:00 Περιβόλα 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/01 10:00 Δόξα Πατρών 0-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/01 12:00 Παναχαϊκός 3-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/01 12:15 Ολυμπιακός Πατρών 4-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/01 15:00 Πολύτεκνος 0-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/01 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/01 18:00 Α.Π.Ο. Αρόη 4-0 Ψηλαλώνια διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 15:00 Ψηλαλώνια 4-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 15:00 Πετεινοί 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 10:00 Ρωμανός 2-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 10:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 12:15 Αχαϊκός 3-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 12:15 Πολύτεκνος 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 10:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/01 12:15 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 12:15 Ηρακλής Πατρών 1-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 12:15 Περιβόλα 1-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/01 15:00 Γαλήνη 5-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 15:00 Παναχαϊκός 4-1 Ψηλαλώνια διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 15:00 Δόξα Πατρών 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 10:00 Πετεινοί 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 10:00 Πολύτεκνος 2-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 12:15 Ρωμανός 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 15:00 Ψηλαλώνια 1-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/01 15:00 Πυρσός Πατρών 2-2 Αχαϊκός διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 15:30 Περιβόλα 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/02 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/02 12:30 Πυρσός Πατρών 1-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/02 12:30 Αχαϊκός 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/02 15:30 Ηρακλής Πατρών 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/02 15:30 Γαλήνη 4-0 Δόξα Πατρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 15:30 Περιβόλα 1-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/02 10:00 Παναχαϊκός 3-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/02 10:00 Δόξα Πατρών 1-6 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/02 12:30 Πολύτεκνος 4-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/02 15:30 Ψηλαλώνια 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/02 15:30 Πετεινοί 1-1 Ρωμανός διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 15:30 Πετεινοί 4-3 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/02 10:00 Πυρσός Πατρών 1-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/02 12:30 Αχαϊκός 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/02 12:30 Ηρακλής Πατρών 3-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/02 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/02 15:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/02 15:30 Ρωμανός 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 15:30 Περιβόλα 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/02 10:00 Πολύτεκνος 1-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/02 12:00 Δόξα Πατρών 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/02 12:45 Παναχαϊκός 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/02 15:30 Γαλήνη 0-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/02 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 6-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/02 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-4 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 16:00 Ψηλαλώνια 1-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/03 16:00 Πετεινοί 4-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/03 10:00 Πολύτεκνος 4-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/03 12:30 Αχαϊκός 1-5 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 13:00 Πυρσός Πατρών 5-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/03 16:00 Ρωμανός 1-4 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/03 16:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/03 16:00 Παναχαϊκός 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/03 10:00 Δόξα Πατρών 1-5 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/03 12:30 Ηρακλής Πατρών 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/03 12:30 Περιβόλα 2-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/03 13:00 Αχαϊκός 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/03 16:00 Γαλήνη 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/03 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Ρωμανός διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/03 16:00 Ρωμανός 1-6 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/03 10:30 Πετεινοί 3-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 13:00 Πολύτεκνος 2-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/03 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 16:00 Ψηλαλώνια 0-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/03 16:00 Δόξα Πατρών 2-4 Περιβόλα διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 27/03 16:30 Παναχαϊκός 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/03 16:30 Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/03 16:30 Ηρακλής Πατρών 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/03 16:30 Αχαϊκός 4-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 16:30 Ρωμανός 0-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/03 13:00 Πυρσός Πατρών 0-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/03 17:00 Γαλήνη 0-4 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 07/04 12:00 Περιβόλα 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/04 12:00 Παναχαϊκός 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/04 12:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/04 12:00 Δόξα Πατρών 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/04 12:00 Πολύτεκνος 1-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/04 12:00 Ψηλαλώνια 3-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/04 12:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Πετεινοί διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/04 17:30 Πυρσός Πατρών 1-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/04 12:30 Ηρακλής Πατρών 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/04 12:30 Αχαϊκός 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/04 12:30 Γαλήνη 2-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/04 12:30 Πετεινοί 3-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/04 12:30 Ψηλαλώνια 1-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/04 17:30 Ρωμανός 0-3 Δόξα Πατρών διαιτητές