Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 06/10 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 06/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/10 16:00 Σταροχώρι 1-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/10 16:00 Απόλλων Βίδοβας 4-4 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/10 13:00 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/10 16:00 Ωλενιακός 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/10 16:00 Πείρος Ισώματος 1-5 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 13/10 16:00 Λιμνοχώρι 4-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/10 11:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/10 16:00 Προοδευτική Πατρών 0-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/10 16:00 Φαραικός 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λάππα 14/10 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 5-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 14/10 16:00 Πείρος Ισώματος 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 20/10 16:00 Λιμνοχώρι 1-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/10 16:00 Ωλενιακός 7-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/10 16:00 Καμίνια 0-4 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/10 16:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 21/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/10 16:00 Σταροχώρι 5-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 21/10 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/10 16:00 Φαραικός 5-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/10 15:00 Ωλενιακός 0-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/10 15:00 Πείρος Ισώματος 1-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/10 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 3-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Λάππα 28/10 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 28/10 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Σταροχώρι διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/11 15:00 Προοδευτική Πατρών 2-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/11 15:00 Λιμνοχώρι 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/11 15:00 Καμίνια 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 03/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/11 12:00 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/11 15:00 Φαραικός 2-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/11 15:00 Σταροχώρι 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 10/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/11 12:00 Ωλενιακός 0-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/11 12:15 ΑΕ Ροϊτίκων 0-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 11/11 15:00 Πείρος Ισώματος 4-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/11 15:00 Φαραικός 2-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 4-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 18/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/11 15:00 Προοδευτική Πατρών 1-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/11 15:00 Λιμνοχώρι 4-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/11 15:00 Καμίνια 2-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 4-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/11 12:00 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/11 12:15 Καμίνια 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 25/11 15:00 Πείρος Ισώματος 3-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 25/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/11 15:00 Ωλενιακός 3-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/11 15:00 Σταροχώρι 7-1 Φαραικός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 15:00 Προοδευτική Πατρών 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/12 15:00 Φαραικός 0-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 02/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 0-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λάππα 02/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 02/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-3 Ωλενιακός διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 08/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/12 12:15 Προοδευτική Πατρών 2-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/12 15:00 Καμίνια 1-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 09/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 09/12 15:00 Σταροχώρι 2-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/12 15:00 Ωλενιακός 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/12 15:00 Σταροχώρι 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 0-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/12 15:00 Πείρος Ισώματος 2-5 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Λάππα 16/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 16/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Φαραικός διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 22/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/12 11:00 Καμίνια 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 12:15 Προοδευτική Πατρών 0-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/12 15:00 Φαραικός 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 23/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/01 12:15 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 06/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/01 15:00 Σταροχώρι 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/01 15:00 Ωλενιακός - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 06/01 15:00 Πείρος Ισώματος 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/01 12:00 Φαραικός 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/01 12:15 Καμίνια 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λάππα 13/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 15:00 Προοδευτική Πατρών 1-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 13/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/01 15:15 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 4-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 19/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 12:15 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/01 15:00 Σταροχώρι 1-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 20/01 15:00 Ωλενιακός 1-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/01 15:00 Καμίνια 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 15:00 Φαραικός - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 15:00 Προοδευτική Πατρών - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Λάππα 27/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 27/01 15:00 Πείρος Ισώματος - Ωλενιακός διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Α. Αλισσού - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Ωλενιακός διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Α. Αλισσού - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Καμίνια διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Α. Αλισσού - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Προοδευτική Πατρών διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Α. Αλισσού - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Προοδευτική Πατρών - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Α. Αλισσού - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές