Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/09 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 24/09 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 25/09 17:00 Παναχαϊκός 0-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/09 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 25/09 17:00 Κρίνος 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/09 17:00 Φαραικός 0-1 Τριταιικός διαιτητές
Απόλλων Βίδοβας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/10 16:30 Θύελλα Πατρών 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 01/10 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 7-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 02/10 16:30 Τριταιικός 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 02/10 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 5-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/10 16:30 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 02/10 16:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 09/10 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/10 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/10 16:30 Πολύτεκνος 2-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 09/10 16:30 Παναχαϊκός 0-5 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/10 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 09/10 16:30 Κρίνος 4-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 19/10 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Φαραικός διαιτητές
Κεραυνός Μιτόπολης- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 15/10 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 4-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 16/10 16:00 Τριταιικός 1-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/10 16:00 Ικαρος Πετρωτού 4-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/10 16:00 Απόλλων Βίδοβας 3-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/10 16:00 Φαραικός 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 16/10 16:00 Κρίνος 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Πολύτεκνος- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 22/10 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 23/10 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 6-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/10 16:00 Πολύτεκνος 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 26/10 16:00 Παναχαϊκός 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/10 19:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Θύελλα Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 29/10 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 29/10 16:00 Τριταιικός 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/10 15:00 Ικαρος Πετρωτού 4-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 30/10 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/10 15:00 Φαραικός 0-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 30/10 15:00 Κρίνος 2-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/10 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
Φωστήρ Οβρυάς- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 05/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/11 15:00 Θύελλα Πατρών 6-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 06/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/11 15:00 Πολύτεκνος 2-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
Τριταιικός- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/11 12:30 Πολύτεκνος 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 13/11 15:00 Παναχαϊκός 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 13/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/11 15:00 Φαραικός 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 13/11 15:00 Κρίνος 0-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
Ικαρος Πετρωτού- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 19/11 15:00 Τριταιικός 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 19/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 5-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/11 15:00 Θύελλα Πατρών 3-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/11 12:30 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 20/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
Φαραικός- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/11 15:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 26/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/11 12:00 Πολύτεκνος 1-3 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/11 15:00 Φαραικός 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 27/11 15:00 Κρίνος 2-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 27/11 15:00 Παναχαϊκός 1-6 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 03/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/12 15:00 Φαραικός 0-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 3-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 04/12 15:00 Τριταιικός 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 10/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/12 15:00 Θύελλα Πατρών 0-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 10/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/12 15:00 Παναχαϊκός 1-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/12 15:00 Πολύτεκνος 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 11/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Αχαιός Σαραβαλίου- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 17/12 15:00 Τριταιικός 1-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/12 12:30 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 18/12 15:00 Κρίνος 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/12 15:00 Φαραικός 1-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 4-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
Ατρόμητος Λάππα 2015- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 14/01 15:00 Τριταιικός 4-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 14/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/01 15:00 Θύελλα Πατρών 5-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 15/01 15:00 Παναχαϊκός 1-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/01 15:00 Πολύτεκνος 1-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 15/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 21/01 15:00 Παναχαϊκός 1-7 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 21/01 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 22/01 15:00 Κρίνος 3-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/01 15:00 Φαραικός 3-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 22/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 0-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Τριταιικός διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 28/01 15:00 Τριταιικός 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 28/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/01 15:00 Θύελλα Πατρών 8-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/01 12:00 Πολύτεκνος 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 29/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 5-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Απόλλων Βίδοβας- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 11/02 15:30 Κεραυνός Μιτόπολης 0-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/02 13:00 Πολύτεκνος 0-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 12/02 15:30 Παναχαϊκός 1-7 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/02 15:30 Φαραικός 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/02 15:30 Θύελλα Πατρών 2-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 18/02 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 18/02 15:30 Τριταιικός 4-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 19/02 15:30 Απόλλων Βίδοβας 2-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/02 15:30 Φαραικός 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/03 16:00 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Κεραυνός Μιτόπολης- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 04/03 16:00 Παναχαϊκός 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/03 16:00 Θύελλα Πατρών 4-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 05/03 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 05/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 05/03 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-1 Κρίνος διαιτητές
Πολύτεκνος- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 11/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 4-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 11/03 16:00 Τριταιικός 2-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/03 16:00 Ικαρος Πετρωτού 2-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 12/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/03 16:00 Φαραικός 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 12/03 16:00 Κρίνος 2-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Θύελλα Πατρών- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/03 16:00 Θύελλα Πατρών 6-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 19/03 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/03 16:00 Πολύτεκνος 0-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 19/03 16:00 Παναχαϊκός 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 19/03 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
Φωστήρ Οβρυάς- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/03 17:00 Ικαρος Πετρωτού - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 26/03 17:00 Απόλλων Βίδοβας - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/03 17:00 Φαραικός - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 26/03 17:00 Κρίνος - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/03 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 26/03 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 26/03 17:00 Παναχαϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Τριταιικός- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών - Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τριταιικός - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Ικαρος Πετρωτού- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Μιτόπολης - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
Φαραικός- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τριταιικός - Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Φαραικός διαιτητές
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Μιτόπολης - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Φαραικός διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τριταιικός - Θύελλα Πατρών διαιτητές
Αχαιός Σαραβαλίου- ρεπό

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Μιτόπολης - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Ατρόμητος Λάππα 2015- ρεπό

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Μιτόπολης - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Βίδοβας - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Τριταιικός διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τριταιικός - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό