Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αναμέτρηση
Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος - 14η αγωνιστική | |
---|---|
15-01-2017 - 15:00 | |
Ζαρουχλεΐκων | |
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ | |
ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Εθνικός - Πολύτεκνος | Αστέρας Τσουκαλεΐκων |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1 | ΜΗΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ||||||||||
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ | 2 | ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||||||||||
15 | ΜΠΑΡΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 3 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 65,30 | ||||||||
ΜΠΑΔΑΣ ΦΩΤΗΣ | 4 | ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | 63 | |||||||||
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 5 | ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 61 | |||||||||
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ | 6 | ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΧΡΟΝΗΣ | ||||||||||
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 7 | XHAFA ERSIL | ||||||||||
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 8 | ΤΖΩΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ||||||||||
76 | 38 | ΜΠΑΛΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 9 | ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ||||||||
ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 10 | KOGA ERVIN | 73 | 74 | ||||||||
ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | 11 | ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 46 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 61 | |||||||||
76 | ΤΣΑΤΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2 | ΠΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 74 | ||||||||
ΜΠΑΛΑΣΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 3 | ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||||||||||
ΛΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 4 | ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ||||||||||
15 | ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 5 | ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | |||||||||
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ | 6 | ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 46 | |||||||||
ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | 7 | ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |