Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/09 17:30 Φλόγα Ρόδιας 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/09 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 20/09 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 2-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/09 17:30 Αετός Πατρών 1-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/09 14:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 21/09 17:30 Αιγεύς-Άρης 4-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 21/09 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/09 17:30 Πατρεύς 1-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/09 17:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/09 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/09 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/09 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/09 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 12:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/09 17:00 A.E. Δρέπανου 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/09 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-1 Πατρεύς διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/10 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 11/10 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 4-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/10 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 11/10 16:30 Μελίσσια 3-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 12/10 13:30 Αιγεύς-Άρης 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/10 13:30 Φλόγα Ρόδιας 4-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/10 16:30 Αετός Πατρών 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 18/10 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 5-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 16:00 Πατρεύς 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/10 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 4-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/10 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/10 19:00 A.E. Δρέπανου 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 25/10 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 25/10 16:00 Μελίσσια 2-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/10 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/10 13:30 A.E. Δρέπανου 3-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 26/10 15:00 Αιγεύς-Άρης 1-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/10 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-5 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 01/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/11 15:00 Πατρεύς 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/11 17:30 Αετός Πατρών 3-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 02/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 08/11 15:00 Μελίσσια 2-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/11 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/11 13:30 A.E. Δρέπανου 0-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-3 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/11 15:00 Πατρεύς 0-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 15/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 15/11 15:00 Αιγεύς-Άρης 4-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 15/11 15:00 Μελίσσια 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/11 17:30 Αετός Πατρών 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/11 12:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 5-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/11 12:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-1 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/11 13:30 A.E. Δρέπανου 2-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 29/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 29/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/11 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/11 17:30 Αετός Πατρών 1-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/11 12:15 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/11 15:00 Πατρεύς 3-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 30/11 15:00 Αιγεύς-Άρης 1-3 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 30/11 15:00 Μελίσσια 1-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/12 12:15 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 13:30 A.E. Δρέπανου 0-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/12 15:00 Πατρεύς 1-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 13/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 13/12 15:00 Αιγεύς-Άρης 1-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/12 17:30 Αετός Πατρών 3-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/12 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-7 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 14/12 15:00 Μελίσσια 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/12 15:00 Αετός Πατρών 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 20/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/12 12:15 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-5 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 12:30 Πατρεύς 1-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-5 A.E. Δρέπανου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/01 15:00 A.E. Δρέπανου 1-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/01 17:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 11/01 15:00 Μελίσσια 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 11/01 15:00 Αιγεύς-Άρης 3-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 17/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/01 15:00 Πατρεύς 2-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 18/01 15:00 Αιγεύς-Άρης 0-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 18:30 Αετός Πατρών 3-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών - Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/02 12:15 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/02 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/02 18:30 A.E. Δρέπανου 2-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/02 15:15 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 04/02 15:15 Μελίσσια 2-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/02 15:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/02 15:15 Πατρεύς 0-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 07/02 15:15 Φωστήρ Οβρυάς 2-5 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 15:15 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 07/02 15:15 Μελίσσια 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 08/02 15:15 Αιγεύς-Άρης 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/02 18:30 Αετός Πατρών 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/02 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/02 13:30 A.E. Δρέπανου 1-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 15:30 Πατρεύς 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/02 15:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/02 17:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου - Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/02 16:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 28/02 16:00 Μελίσσια 0-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/03 13:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 01/03 16:00 Αιγεύς-Άρης 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/03 16:00 Αετός Πατρών 1-1 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 5-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/03 16:00 Πατρεύς 2-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 07/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/03 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/03 18:30 Αετός Πατρών 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/03 16:15 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/03 13:15 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 15/03 16:15 Αιγεύς-Άρης 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/03 16:15 A.E. Δρέπανου 0-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/03 16:15 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/03 16:15 Απόλλων Εγλυκάδος 1-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 15/03 16:15 Μελίσσια 3-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/03 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 21/03 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/03 16:30 Πατρεύς 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 22/03 16:30 Αιγεύς-Άρης 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/03 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/03 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/03 19:00 Αετός Πατρών 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/03 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος 5-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 28/03 16:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 28/03 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/03 17:30 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/03 17:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/03 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/03 19:00 A.E. Δρέπανου 3-2 Πατρεύς διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 04/04 17:30 Μελίσσια 2-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 04/04 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 2-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/04 14:30 Πατρεύς 2-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 05/04 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 05/04 17:30 Αιγεύς-Άρης 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/04 19:00 Αετός Πατρών 4-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 6-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/04 13:30 A.E. Δρέπανου 1-3 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/04 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 19/04 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/04 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/04 17:30 Φλόγα Ρόδιας 2-4 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Αετός Πατρών 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/04 17:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 4-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 25/04 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-5 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/04 14:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 26/04 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 26/04 17:30 Αιγεύς-Άρης 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 26/04 17:30 Μελίσσια 1-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 02/05 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-4 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/05 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 5-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/05 15:30 A.E. Δρέπανου 1-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/05 17:30 Πατρεύς 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/05 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 9-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/05 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/05 17:30 Φλόγα Ρόδιας 2-4 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/05 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-5 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/05 14:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/05 14:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/05 16:15 A.E. Δρέπανου 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 10/05 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 10/05 17:30 Αιγεύς-Άρης 4-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 10/05 17:30 Μελίσσια 1-1 Πατρεύς διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/05 18:15 Αετός Πατρών 1-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 16/05 18:15 Φωστήρ Οβρυάς 4-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/05 18:15 Πατρεύς 5-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/05 18:15 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/05 18:15 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/05 18:15 Φλόγα Ρόδιας 0-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 17/05 18:15 Αστέρας Μιντιλογλίου 6-3 Αιγεύς-Άρης διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - A.E. Δρέπανου 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/05 15:45 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/05 15:45 Απόλλων Εγλυκάδος 2-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/05 15:45 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-5 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/05 18:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/05 18:30 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/05 18:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-1 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 24/05 18:30 Μελίσσια 2-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές