Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/09 17:30 Φαραικός 3-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/09 17:30 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 20/09 17:30 Κεραυνός Μιτόπολης 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 20/09 17:30 Κρίνος 0-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/09 17:30 Πολύτεκνος 4-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/09 17:30 Πετεινοί 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 21/09 17:30 Θύελλα Σκιαδά 5-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/09 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Άρλα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 27/09 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/09 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-4 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 27/09 17:00 Λέων Α. Αλισσού 4-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Άρλας 27/09 17:00 Άρλα 2-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 27/09 17:00 Μετόχι 5-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/09 14:30 Δαβουρλής K. 92 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/09 17:00 Αχαϊκός 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/09 17:00 Τριταιικός 0-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/10 16:30 Δαβουρλής K. 92 0-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 11/10 16:30 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/10 16:30 Φαραικός 4-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 16:30 Καμίνια 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 12/10 16:30 Κρίνος 0-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/10 16:30 Πετεινοί 0-7 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 12/10 16:30 Θύελλα Σκιαδά 2-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 16:30 Πολύτεκνος 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/10 15:00 Αχαϊκός 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 18/10 16:00 Μετόχι 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Άρλας 18/10 16:00 Άρλα 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 3-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/10 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/10 19:00 Τριταιικός 4-1 Κρίνος διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου 25/10 16:00 Κρίνος 0-5 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/10 15:00 Αχαϊκός 2-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/10 15:00 Φαραικός 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 15:00 Καμίνια 2-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/10 15:00 Πετεινοί 1-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 15:00 Πολύτεκνος 2-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-1 Άρλα διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 01/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 01/11 15:00 Άρλα 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 01/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 01/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 0-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 15:00 Πετεινοί 5-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/11 15:00 Τριταιικός 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 02/11 15:00 Θύελλα Σκιαδά 3-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Φαραικός διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 08/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 08/11 15:00 Μετόχι 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/11 12:15 Αχαϊκός 0-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/11 15:00 Πολύτεκνος 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/11 15:00 Καμίνια 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/11 15:00 Φαραικός 1-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/11 16:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 15/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 15:00 Πετεινοί 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 16/11 15:00 Θύελλα Σκιαδά 2-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 16/11 15:00 Κρίνος 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/11 15:00 Καμίνια 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/11 15:00 Τριταιικός 2-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/11 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Αχαϊκός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/11 15:00 Τριταιικός 2-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 22/11 15:00 Άρλα 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/11 15:00 Αχαϊκός 0-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 22/11 15:00 Μετόχι 0-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 23/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/11 15:00 Πολύτεκνος 0-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/11 16:00 Δαβουρλής K. 92 8-1 Κρίνος διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 29/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 29/11 15:00 Κρίνος 0-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 30/11 15:00 Θύελλα Σκιαδά 0-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/11 15:00 Πετεινοί 2-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/11 15:00 Καμίνια 2-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/11 15:00 Φαραικός 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 06/12 15:00 Μετόχι 0-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/12 15:00 Αχαϊκός 3-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 06/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 4-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 07/12 15:00 Άρλα 4-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/12 15:00 Πολύτεκνος 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/12 18:00 Τριταιικός 0-0 Πετεινοί διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου 13/12 15:00 Κρίνος 1-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 5-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 13/12 15:00 Μετόχι 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 12:15 Πετεινοί 0-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/12 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 14/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 1-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/12 15:00 Καμίνια 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/12 15:00 Φαραικός 0-4 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 20/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 21/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 15:00 Τριταιικός 0-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 21/12 15:00 Άρλα 4-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 15:00 Πολύτεκνος 1-2 Αχαϊκός διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 10/01 15:00 Μετόχι 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/01 15:00 Αχαϊκός 1-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Άρλας 10/01 15:00 Άρλα 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/01 12:15 Ολυμπιακός Πατρών 1-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 11/01 15:00 Κρίνος 3-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/01 15:00 Καμίνια 0-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/01 15:00 Φαραικός 1-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/01 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου 17/01 15:00 Κρίνος 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 17/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 17/01 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/01 15:00 Πετεινοί 0-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 18/01 15:00 Θύελλα Σκιαδά 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/01 15:00 Τριταιικός 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/01 15:00 Πολύτεκνος 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-0 Μετόχι διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/02 15:00 Καμίνια 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/02 15:00 Τριταιικός 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/02 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 04/02 15:15 Λέων Α. Αλισσού 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/02 15:15 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 04/02 15:15 Μετόχι 0-3 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 15:15 Αχαϊκός 1-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Άρλας 04/02 15:15 Άρλα 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/02 15:15 Κεραυνός Μιτόπολης 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 07/02 15:15 Κρίνος 0-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/02 12:15 Πετεινοί 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/02 15:15 Φαραικός 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/02 15:15 Καμίνια 3-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 08/02 15:15 Θύελλα Σκιαδά 1-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/02 15:15 Πολύτεκνος 2-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/02 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Τριταιικός διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/02 15:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 14/02 15:30 Μετόχι 3-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/02 15:30 Αχαϊκός 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Άρλας 14/02 15:30 Άρλα 1-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 14/02 15:30 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 14/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/02 14:30 Τριταιικός 1-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/02 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-2 Πολύτεκνος διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/02 16:00 Δαβουρλής K. 92 5-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/02 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 28/02 16:00 Κρίνος 1-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/03 11:45 Πολύτεκνος 0-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/03 16:00 Καμίνια 0-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/03 16:00 Φαραικός 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 01/03 16:00 Θύελλα Σκιαδά 3-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/03 18:30 Πετεινοί 1-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 07/03 16:00 Μετόχι 4-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Άρλας 07/03 16:00 Άρλα 2-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 07/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/03 16:00 Τριταιικός 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 08/03 16:00 Θύελλα Σκιαδά 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/03 16:15 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου 14/03 16:15 Κρίνος 4-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 14/03 16:15 Μετόχι 1-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/03 16:15 Δαβουρλής K. 92 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/03 16:15 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/03 16:15 Αχαϊκός 2-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/03 16:15 Φαραικός 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/03 16:15 Καμίνια 2-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/03 16:15 Πολύτεκνος 1-0 Πετεινοί διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου 21/03 16:30 Κρίνος 0-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 21/03 16:30 Άρλα 0-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 21/03 16:30 Κεραυνός Μιτόπολης 5-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 21/03 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων 4-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/03 16:30 Τριταιικός 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/03 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 22/03 16:30 Θύελλα Σκιαδά 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/03 16:30 Πετεινοί 2-3 Καμίνια διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 28/03 16:30 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Άρλας 28/03 16:30 Άρλα 2-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/03 16:30 Αχαϊκός 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 28/03 16:30 Μετόχι 5-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/03 16:15 Δαβουρλής K. 92 2-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/03 17:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/03 17:30 Φαραικός 1-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/03 17:30 Πολύτεκνος 2-0 Καμίνια διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 04/04 17:30 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 04/04 17:30 Κρίνος 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 04/04 17:30 Κεραυνός Μιτόπολης 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/04 20:15 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/04 14:30 Πετεινοί 4-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 05/04 17:30 Θύελλα Σκιαδά 3-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/04 17:30 Καμίνια 2-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/04 17:30 Φαραικός 3-1 Πολύτεκνος διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/04 17:30 Δόξα Νιφορεΐκων 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 0-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Άρλας 18/04 17:30 Άρλα 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/04 17:30 Αχαϊκός 3-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 18/04 17:30 Μετόχι 6-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/04 17:30 Δαβουρλής K. 92 3-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/04 14:30 Πολύτεκνος 4-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/04 17:30 Τριταιικός 2-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/04 17:30 Δαβουρλής K. 92 1-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 25/04 17:30 Κρίνος 2-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 25/04 17:30 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/04 14:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/04 15:30 Πετεινοί 2-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 26/04 17:30 Θύελλα Σκιαδά 3-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/04 17:30 Καμίνια 1-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/04 18:15 Φαραικός 3-3 Αχαϊκός διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 02/05 17:30 Κεραυνός Μιτόπολης 4-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 02/05 17:30 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 02/05 17:30 Λέων Α. Αλισσού 4-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Άρλας 02/05 17:30 Άρλα 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/05 17:30 Αχαϊκός 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/05 17:30 Πολύτεκνος 2-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/05 17:30 Τριταιικός 0-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/05 18:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-1 Πετεινοί διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/05 17:00 Πετεινοί 2-3 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 09/05 17:00 Κρίνος 2-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/05 17:00 Καμίνια 2-6 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/05 17:00 Φαραικός 4-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/05 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/05 17:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 09/05 17:00 Μετόχι 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/05 17:00 Αχαϊκός 0-0 Πολύτεκνος διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/05 18:15 Πετεινοί 2-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 16/05 18:15 Θύελλα Σκιαδά 1-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/05 18:15 Κεραυνός Μιτόπολης 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/05 18:15 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/05 18:15 Τριταιικός 3-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 16/05 18:15 Λέων Α. Αλισσού 4-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/05 18:15 Πολύτεκνος 6-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/05 18:15 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 5-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/05 15:45 Δαβουρλής K. 92 0-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/05 17:30 Καμίνια 2-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 23/05 17:30 Άρλα 2-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 23/05 17:30 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 23/05 18:30 Μετόχι 2-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/05 18:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-4 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/05 18:30 Φαραικός 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/05 18:30 Αχαϊκός 4-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές