Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Super B (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 28/09 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/09 16:30 Φλόγα Ρόδιας 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/09 11:00 Πετεινοί 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/09 16:30 Πατρεύς 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/09 16:30 Α.Π.Ο. Αρόη 6-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/09 16:30 Άρης Πατρών 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 29/09 16:30 Αιγεύς-Άρης 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/10 16:00 Άρης Πατρών 0-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/10 11:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 06/10 16:00 Παναχαϊκός 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 06/10 16:00 Θύελλα Αιγείρας 0-4 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 12/10 16:00 Αιγεύς-Άρης 2-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 12/10 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-5 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 16:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/10 16:00 Πατρεύς 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/10 16:00 Πετεινοί 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/10 18:30 Αετός Πατρών 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/10 16:00 Άρης Πατρών 5-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 7-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 19/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/10 12:30 Πατρεύς 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 20/10 16:00 Παναχαϊκός 2-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 26/10 16:00 Αιγεύς-Άρης 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 26/10 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/10 16:00 Πετεινοί 3-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 27/10 15:00 Θύελλα Αιγείρας 2-6 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/10 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/10 18:30 Αετός Πατρών 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 02/11 15:00 Παναχαϊκός 1-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 02/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/11 10:00 Πατρεύς 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/11 15:00 Άρης Πατρών 7-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-3 Αιγεύς-Άρης διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 15:00 Πετεινοί 3-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 10/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/11 18:30 Αετός Πατρών 3-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 16/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 17/11 15:00 Αιγεύς-Άρης 0-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 15:00 Πατρεύς 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/11 17:30 Άρης Πατρών 4-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 18:00 Αετός Πατρών 1-0 Πετεινοί διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/11 15:00 Πετεινοί 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 24/11 15:00 Παναχαϊκός 0-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 24/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/11 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 30/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 4-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 30/11 15:00 Αιγεύς-Άρης 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 15:00 Πατρεύς 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 01/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 18:30 Αετός Πατρών 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 08/12 15:00 Παναχαϊκός 1-4 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/12 15:00 Άρης Πατρών 3-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 15:00 Πετεινοί 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 14/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 15/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 15/12 15:00 Αιγεύς-Άρης 0-3 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 18:00 Αετός Πατρών 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 5-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/12 15:00 Άρης Πατρών 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 22/12 15:00 Παναχαϊκός 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 15:00 Πατρεύς 1-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 15:00 Πετεινοί 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 22/12 15:00 Αιγεύς-Άρης 2-3 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 12/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 12/01 15:00 Παναχαϊκός 0-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 16:00 Αετός Πατρών 2-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 18/01 15:00 Αιγεύς-Άρης 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 18/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 12:30 Πετεινοί 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 15:00 Πατρεύς 0-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 18:30 Αετός Πατρών 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 25/01 15:00 Παναχαϊκός 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/01 15:00 Άρης Πατρών 3-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 26/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-0 Αετός Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 01/02 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 15:30 Πετεινοί 1-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 15:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 02/02 15:30 Αιγεύς-Άρης 3-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 02/02 15:30 Θύελλα Αιγείρας 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 16:30 Αετός Πατρών 2-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 5-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 5-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/02 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 15:30 Πατρεύς 2-5 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/02 15:30 Άρης Πατρών 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 09/02 15:30 Παναχαϊκός 0-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/02 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/02 12:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/02 16:00 Πετεινοί 2-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 23/02 16:00 Θύελλα Αιγείρας 1-4 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/02 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 23/02 16:00 Αιγεύς-Άρης 4-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/02 16:30 Αετός Πατρών 1-0 Πατρεύς διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 08/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 09/03 16:00 Παναχαϊκός 0-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/03 16:00 Άρης Πατρών 5-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/03 16:00 Πατρεύς 3-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 16:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 09/03 16:00 Αιγεύς-Άρης 0-3 Πετεινοί διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 15/03 16:00 Παναχαϊκός 1-4 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/03 12:30 Πετεινοί 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 16/03 16:00 Θύελλα Αιγείρας 1-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/03 16:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 22/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 22/03 16:00 Αιγεύς-Άρης 3-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/03 16:00 Άρης Πατρών 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/03 16:00 Πατρεύς 4-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 18:30 Αετός Πατρών 3-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/04 17:30 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 6-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 05/04 17:30 Παναχαϊκός 1-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 14:30 Πετεινοί 6-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/04 17:30 Άρης Πατρών 4-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/04 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 12/04 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 12/04 17:30 Αιγεύς-Άρης 0-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/04 14:30 Πατρεύς 0-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/04 15:15 Αετός Πατρών 3-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Πετεινοί διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 26/04 17:30 Παναχαϊκός 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/04 14:30 Πατρεύς 0-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/04 14:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/04 17:30 Πετεινοί 2-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/04 17:30 Άρης Πατρών 1-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/04 17:30 Φλόγα Ρόδιας 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 03/05 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/05 17:30 Αετός Πατρών 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/05 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 04/05 17:30 Θύελλα Αιγείρας 0-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/05 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-4 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/05 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 5-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 04/05 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 4-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές