Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Α) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/09 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/09 17:00 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/09 17:00 Περιβόλα 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 14/09 17:00 Ακράτα 3-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/09 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-5 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/09 17:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/09 17:00 Λιμνοχώρι 4-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/09 17:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/09 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/09 17:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/09 17:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/09 17:00 Λιμνοχώρι 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/09 17:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/09 17:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-2 Περιβόλα διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/09 16:30 Δαβουρλής K. 92 0-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 16:30 Αναγέννηση Πατρών 6-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/09 16:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/09 16:30 Περιβόλα 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 28/09 16:30 Ακράτα 2-5 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/09 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/09 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/09 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/10 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/10 16:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/10 16:00 Λιμνοχώρι 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/10 16:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/10 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/10 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 4-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/10 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/10 16:00 Περιβόλα 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/10 16:00 Ακράτα 3-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/10 16:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/10 16:00 Λιμνοχώρι 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/10 16:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-4 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/10 16:00 Ακράτα 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-5 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/10 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/10 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-4 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-5 Λιμνοχώρι διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 02/11 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 15:00 Νίκη Προαστείου 4-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 02/11 15:00 Ακράτα 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/11 15:00 Περιβόλα 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/11 15:00 Θύελλα Πατρών 3-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-3 Ακράτα διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/11 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 16/11 15:00 Ακράτα 2-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/11 15:00 Περιβόλα 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 4-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/11 15:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/11 15:00 Θύελλα Πατρών 5-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 30/11 15:00 Ακράτα 2-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/12 17:30 Περιβόλα 3-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-4 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 15:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/12 15:00 Λιμνοχώρι 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/12 15:00 Θύελλα Πατρών 7-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/12 15:00 Περιβόλα 0-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/12 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/12 15:00 Θύελλα Πατρών 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 15:00 Περιβόλα 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/12 15:00 Ακράτα 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/12 15:00 Νίκη Προαστείου 6-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/01 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/01 15:00 Θύελλα Πατρών 4-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/01 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/01 15:00 Περιβόλα 9-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/01 15:00 Ακράτα 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-5 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 15:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/01 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/01 15:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 7-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/01 15:00 Νίκη Προαστείου 3-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/02 15:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/02 15:30 Περιβόλα 1-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 01/02 15:30 Ακράτα 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 3-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/02 15:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/02 18:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/02 15:30 Νίκη Προαστείου 2-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/02 15:30 Λιμνοχώρι 3-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 4-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/02 15:30 Θύελλα Πατρών 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/02 15:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/02 15:30 Περιβόλα 0-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/02 15:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/02 15:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 15:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-5 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/03 15:30 Δαβουρλής K. 92 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/02 16:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/02 16:00 Ατρόμητος Πατρών 4-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/02 16:00 Λιμνοχώρι 5-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/02 16:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/02 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/02 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 22/02 16:00 Ακράτα 2-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/02 16:00 Περιβόλα 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/03 16:00 Θύελλα Πατρών 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/03 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/03 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 15/03 16:00 Λιμνοχώρι 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/03 16:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/03 16:00 Ακράτα 5-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/03 16:00 Περιβόλα 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/03 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/03 16:00 Λιμνοχώρι 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 3-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/03 16:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/03 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 4-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/03 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 29/03 16:30 Ακράτα 3-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/03 16:30 Περιβόλα 2-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/03 16:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/03 16:30 Αναγέννηση Πατρών 5-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/03 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/03 16:30 Δαβουρλής K. 92 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/04 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/04 17:30 Νίκη Προαστείου 0-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 02/04 17:30 Λιμνοχώρι 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 3-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 4-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/04 17:30 Θύελλα Πατρών 0-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/04 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 7-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 05/04 17:30 Ακράτα 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/04 17:30 Περιβόλα 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/04 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/04 17:30 Δαβουρλής K. 92 3-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/04 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 17:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/04 17:30 Ακράτα 4-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/04 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-5 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/04 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/04 17:30 Νίκη Προαστείου 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 12/04 17:30 Λιμνοχώρι 2-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 3-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 6-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/04 17:30 Δαβουρλής K. 92 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/04 17:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/04 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-4 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/04 17:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/04 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-3 Περιβόλα διαιτητές