Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (PLAYOFF) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 26/02 15:30 Αχαΐκή 0-3 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/02 15:30 Δόξα Παραλίας 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/02 15:30 Άρης Πατρών 4-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/02 15:30 Θύελλα Πατρών 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/03 16:00 Αετός Πατρών 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/03 16:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 1-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 05/03 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 4-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/03 16:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/03 16:30 Αχαΐκή 3-1 Αετός Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/03 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/03 16:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/03 16:00 Άρης Πατρών 6-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/03 16:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 16:00 Αετός Πατρών 0-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/03 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Αχαΐκή διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/03 16:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/03 16:00 Άρης Πατρών 2-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/03 16:00 Δόξα Παραλίας 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 26/03 16:00 Αχαΐκή 3-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 02/04 17:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/04 17:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/04 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 17:00 Αετός Πατρών 1-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/04 17:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/04 17:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/04 17:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/04 17:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/04 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-4 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/04 17:00 Δόξα Παραλίας 2-7 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 09/04 17:00 Αχαΐκή 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/04 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 16/04 17:00 Άρης Πατρών 6-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/04 17:00 Θύελλα Πατρών 4-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/04 17:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 4-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 16/04 17:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 4-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/04 17:00 Αετός Πατρών 0-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/04 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές