Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (PLAYOUT) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/02 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/02 00:00 Άνω Καστρίτσι 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/02 15:30 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/02 18:00 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/02 15:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/02 15:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/02 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/02 20:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 12/03 00:00 Ηρακλής Πατρών 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/03 00:00 Καλάβρυτα 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/03 16:00 Άνω Καστρίτσι 1-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 13/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 19/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/03 16:00 Λιμνοχώρι 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 20/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/03 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 26/03 00:00 Δόξα Νιφορεΐκων 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/03 16:00 Λιμνοχώρι 2-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/03 16:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/03 16:00 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 27/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/03 16:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 18:30 Εθνικός - Πολύτεκνος 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/04 00:00 Αετός Ρίου 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/04 00:00 Ηρακλής Πατρών 0-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 02/04 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/04 17:00 Άνω Καστρίτσι 2-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/04 17:00 Καλάβρυτα 3-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/04 17:00 Αναγέννηση Πατρών 5-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/04 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/04 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 09/04 00:00 Ηρακλής Πατρών 0-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 09/04 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 16:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 09/04 17:00 Λιμνοχώρι 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/04 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/04 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 10/04 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/04 17:00 Αετός Ρίου 3-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/04 18:30 Δίας Σαραβαλίου 3-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/04 00:00 Ικαρος Πετρωτού 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/04 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/04 17:00 Καλάβρυτα 4-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 16/04 17:00 Λιμνοχώρι 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 4-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/04 17:00 Άνω Καστρίτσι 2-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 16:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 1-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/04 17:00 Αετός Ρίου 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 17/04 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/04 00:00 Ηρακλής Πατρών - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/04 16:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/04 17:00 Αναγέννηση Πατρών 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/04 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/05 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/05 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-4 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 01/05 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 01/05 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 07/05 00:00 Καλάβρυτα 1-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 00:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 07/05 00:00 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 07/05 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/05 17:00 Άνω Καστρίτσι 1-5 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 07/05 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/05 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/05 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/05 17:00 Αετός Ρίου 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/05 00:00 Δαβουρλής K. 92 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/05 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/05 17:00 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/05 17:00 Λιμνοχώρι 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/05 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/05 18:30 Ικαρος Πετρωτού 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/05 16:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 4-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 15/05 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/05 18:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 18/05 00:00 Ηρακλής Πατρών 0-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/05 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 18/05 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/05 17:00 Αετός Ρίου 0-2 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/05 17:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/05 17:00 Άνω Καστρίτσι 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/05 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/05 17:00 Δαβουρλής K. 92 1-5 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/05 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 3-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/05 00:00 Ηρακλής Πατρών 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/05 00:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 21/05 17:00 Καλάβρυτα 1-2 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/05 17:00 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/05 17:00 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/05 19:30 Δίας Σαραβαλίου 3-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/05 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 22/05 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/05 19:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 28/05 00:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/05 00:00 Αχαιός Σαραβαλίου - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/05 17:30 Αετός Ρίου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/05 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/05 17:30 Καλάβρυτα - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/05 17:30 Αναγέννηση Πατρών - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 28/05 17:30 Λιμνοχώρι - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 28/05 17:30 Εθνικός - Πολύτεκνος - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/05 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές