Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 14/09 17:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/09 17:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/09 17:00 Δαβουρλής K. 92 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 14/09 18:00 Καλάβρυτα 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 15/09 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 15/09 17:00 Παναιγιάλειος 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/09 17:00 Νίκη Προαστείου 1-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/09 17:00 Αετός Πατρών 6-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/09 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 8-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/09 17:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 22/09 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 22/09 17:00 Ηρακλής Πατρών 0-4 Άρης Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/09 16:30 Δαβουρλής K. 92 0-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 28/09 17:00 Άρης Πατρών 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/09 17:00 Καλάβρυτα 2-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 28/09 17:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 29/09 17:00 Παναιγιάλειος 4-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 29/09 17:00 Ηρακλής Πατρών 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/10 16:30 Νίκη Προαστείου 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/10 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/10 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/10 16:30 Δαβουρλής K. 92 1-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 06/10 16:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 06/10 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-4 Άρης Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/10 16:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/10 16:30 Αετός Πατρών 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/10 16:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 12/10 16:30 Άρης Πατρών 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/10 16:30 Ηρακλής Πατρών 4-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 13/10 16:30 Παναιγιάλειος 4-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/10 16:00 Καλάβρυτα 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 19/10 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 20/10 16:00 Παναιγιάλειος 2-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/10 16:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-6 Νίκη Προαστείου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/10 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/10 16:00 Άρης Πατρών 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/10 16:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/10 16:30 Αετός Πατρών 4-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 27/10 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/11 15:00 Καλάβρυτα 2-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/11 15:00 Άρης Πατρών 4-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 02/11 15:15 Παναιγιάλειος 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/11 15:00 Ηρακλής Πατρών 2-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/11 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-5 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 09/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/11 15:00 Αετός Πατρών 3-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/11 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 10/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/11 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/11 15:00 Αετός Πατρών 1-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/11 15:00 Νίκη Προαστείου 6-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/11 15:00 Καλάβρυτα 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/11 18:00 Άρης Πατρών 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 17/11 15:00 Παναιγιάλειος 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/11 15:00 Ηρακλής Πατρών 2-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/11 16:00 Καλάβρυτα 0-5 Παναιγιάλειος διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/11 15:00 Αετός Πατρών 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 30/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/11 16:30 Νίκη Προαστείου 3-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 15:00 Άρης Πατρών 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 01/12 15:00 Ηρακλής Πατρών 0-4 Παναιγιάλειος διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 07/12 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/12 15:00 Άρης Πατρών 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 07/12 15:00 Καλάβρυτα 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/12 15:00 Παναιγιάλειος 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 08/12 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/12 15:00 Αετός Πατρών 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/12 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 15/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 15/12 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-5 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 15:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/12 15:00 Αετός Πατρών 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 15:00 Άρης Πατρών 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 21/12 15:00 Καλάβρυτα 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 21/12 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 22/12 15:00 Παναιγιάλειος 0-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 22/12 15:00 Ηρακλής Πατρών 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/01 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/01 15:00 Καλάβρυτα 2-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 12/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/01 15:00 Αετός Πατρών 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/01 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0-4 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 16:30 Νίκη Προαστείου 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 19/01 15:00 Ηρακλής Πατρών 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 19/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 18:00 Άρης Πατρών 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 25/01 15:00 Παναιγιάλειος 3-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/01 15:00 Καλάβρυτα 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/01 17:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 15:00 Ηρακλής Πατρών 3-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 01/02 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/02 15:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/02 15:00 Αετός Πατρών 0-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/02 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/02 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 02/02 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Καλάβρυτα διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 08/02 15:30 Καλάβρυτα 1-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/02 15:30 Νίκη Προαστείου 5-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/02 18:00 Άρης Πατρών 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 09/02 15:30 Ηρακλής Πατρών 3-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 09/02 15:30 Παναιγιάλειος 6-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/02 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/02 15:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 16/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 22/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/02 15:30 Αετός Πατρών 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/02 15:30 Νίκη Προαστείου 3-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/02 15:30 Άρης Πατρών 3-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 22/02 16:00 Παναιγιάλειος 3-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/02 12:30 Ηρακλής Πατρών 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές