Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Playoff) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/03 16:00 Άρης Πατρών 2-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/03 16:00 Αετός Πατρών 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/03 16:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/03 16:00 Θύελλα Πατρών 4-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/03 16:00 Αχαΐκή 2-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/03 16:00 Άρης Πατρών 1-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/03 16:00 Αετός Πατρών 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/03 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-2 Αχαΐκή διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/04 17:30 Θύελλα Πατρών 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 06/04 17:30 Αχαΐκή 4-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/04 17:30 Δόξα Παραλίας 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/04 17:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 3-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 13/04 17:30 Δόξα Παραλίας 0-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 13/04 17:30 Αχαΐκή 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/04 17:30 Αετός Πατρών 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/04 17:30 Άρης Πατρών 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/04 17:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-3 Αχαΐκή διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 04/05 17:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 04/05 17:30 Αχαΐκή 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/05 17:30 Ατρόμητος Πατρών 4-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/05 17:30 Θύελλα Πατρών 3-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/05 17:30 Αετός Πατρών 1-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/05 17:30 Άρης Πατρών 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/05 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/05 17:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές