Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Α) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/09 17:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/09 17:30 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/09 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/09 17:30 Θύελλα Πατρών 3-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 13/09 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/09 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/09 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 13/09 17:30 Λιμνοχώρι 3-0 Βουπράσιο διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 20/09 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/09 17:30 Άρης Πατρών 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/09 17:30 Ακράτα 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 20/09 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/09 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 20/09 17:30 Βουπράσιο 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/09 17:30 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/09 17:30 Λιμνοχώρι 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 27/09 17:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/09 17:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 27/09 17:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/09 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/09 17:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/09 14:00 Άρης Πατρών 2-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 11/10 16:30 Ακράτα 2-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 11/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/10 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 11/10 16:30 Βουπράσιο 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 3-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/10 16:30 Λιμνοχώρι 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/10 16:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/10 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 18/10 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/10 16:00 Άρης Πατρών 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 18/10 16:00 Δόξα Παραλίας 2-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/10 16:00 Θύελλα Πατρών 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/10 16:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/10 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/10 16:00 Λιμνοχώρι 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/10 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/10 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/10 16:00 Θύελλα Πατρών 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 01/11 15:00 Ακράτα 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/11 15:00 Άρης Πατρών 0-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 01/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 01/11 15:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/11 15:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Αναγέννηση Πατρών 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/11 15:00 Λιμνοχώρι 2-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 08/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/11 15:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 08/11 15:00 Δόξα Παραλίας 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 15/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/11 15:00 Ακράτα 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/11 15:00 Άρης Πατρών 2-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/11 15:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων - Εθνικός Σαγεΐκων 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/11 15:00 Θύελλα Πατρών 0-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 22/11 15:00 Δόξα Παραλίας 3-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/11 15:00 Ακράτα 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/11 15:00 Λιμνοχώρι 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/11 15:00 Νίκη Προαστείου 2-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Ατρόμητος Πατρών 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 29/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 29/11 15:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 29/11 15:00 Δόξα Παραλίας 2-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 29/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/11 15:00 Άρης Πατρών 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 29/11 15:00 Ακράτα 4-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 06/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/12 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 06/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/12 15:00 Νίκη Προαστείου 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου - Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 13/12 15:00 Δόξα Παραλίας 4-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 13/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/12 15:00 Άρης Πατρών 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 13/12 15:00 Ακράτα 1-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Νίκη Προαστείου 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/12 15:00 Θύελλα Πατρών 5-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/12 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/12 18:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 10/01 15:00 Δόξα Παραλίας 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/01 15:00 Άρης Πατρών 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 10/01 15:00 Ακράτα 3-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/01 15:00 Δόξα Παραλίας 2-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/01 15:00 Θύελλα Πατρών 5-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 17/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/01 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/01 15:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 24/01 15:00 Ακράτα 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/01 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας - Δόξα Παραλίας 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/02 15:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 04/02 15:15 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/02 15:15 Άρης Πατρών 1-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/02 15:15 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/02 15:15 Ατρόμητος Πατρών 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/02 15:15 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/02 15:15 Θύελλα Πατρών 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/02 15:15 Ακράτα 2-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/02 15:15 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/02 15:15 Αναγέννηση Πατρών 3-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/02 15:15 Λιμνοχώρι 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/02 15:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 07/02 15:15 Εθνικός Σαγεΐκων 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/02 15:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας - Ακράτα 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 14/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/02 15:30 Άρης Πατρών 1-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 4-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 14/02 15:30 Δόξα Παραλίας 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 4-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/02 15:30 Νίκη Προαστείου 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/02 16:00 Αναγέννηση Πατρών 4-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 28/02 16:00 Λιμνοχώρι 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/02 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-5 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/02 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 28/02 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/02 16:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/02 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/03 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 07/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 07/03 16:00 Ακράτα 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/03 16:00 Άρης Πατρών 2-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 0-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/03 16:00 Νίκη Προαστείου 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Α.Ο. Πάτραι 2008 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/03 16:15 Λιμνοχώρι 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/03 16:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 14/03 16:15 Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/03 16:15 Θύελλα Πατρών 3-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/03 16:15 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 14/03 16:15 Δόξα Παραλίας 4-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/03 16:15 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/03 16:30 Λιμνοχώρι 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/03 16:30 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/03 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-5 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/03 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/03 16:30 Ακράτα 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/03 16:30 Άρης Πατρών 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/03 16:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/03 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/03 16:30 Εθνικός Σαγεΐκων 3-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/03 16:30 Θύελλα Πατρών 3-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/03 16:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/03 16:30 Ατρόμητος Πατρών 0-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/03 16:30 Άρης Πατρών 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/03 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/04 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 04/04 17:30 Λιμνοχώρι 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 04/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/04 17:30 Νίκη Προαστείου 1-1 Ακράτα διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Άρης Πατρών 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/04 17:30 Θύελλα Πατρών 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/04 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 18/04 17:30 Δόξα Παραλίας 2-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/04 17:30 Ακράτα 2-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/04 17:30 Θύελλα Πατρών 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 22/04 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/04 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 5-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/04 17:30 Λιμνοχώρι 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 4-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/04 17:30 Νίκη Προαστείου 3-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου - Βουπράσιο 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/04 17:00 Άρης Πατρών 2-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 2-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-4 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 25/04 17:30 Ακράτα 1-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 25/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/04 17:30 Δόξα Παραλίας 3-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές