-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 13/12/2021
- Ενημερώθηκε: 11 Δεκεμβρίου 2021
Καλούνται την Δευτέρα 13-12-2021 στο Ενωσιακό γήπεδο “Ανδρέας Κάνιστρας” για προπόνηση οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:
ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ, ΩΡΑ 14.45
1.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
2.ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΤΛΑΣ
3.ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΠΑΤΡΑ 2005
4.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΟΣ
5.ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
6.ΛΕΝΗΣ ΑΤΛΑΣ
7.ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΤΛΑΣ
8.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ ΠΑΤΡΑ 2005
9.ΜΑΡΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
10.ΠΕΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
11.ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
12.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
13.ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
14.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
15.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΜΕΝΗ
16.ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
17.ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ
18.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΙΚΩΝ
19.ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
20.ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
21.ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
22.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
23.ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
24.ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
25.ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ, ΩΡΑ 16.00
1.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
2.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
3.ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΑΡΟΗ
4.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
5.ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ
6.ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
7.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΤΛΑΣ
8.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
9.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
10ΜΠΙΡΛΗΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
11.ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
12.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
13.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ
14.ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
15.ΜΑΝΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
16.ΣΠΑΝΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
17.ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
18.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
19.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
20.ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
21.ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
22. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΑΤΛΑΣ
Οι ποδοσφαιριστές θα πρέπει να έχουν μαζί τους τον εξοπλισμό τους, τις μάσκες τους και να έχουν κάνει self-test 24ωρου για τον covid19.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...